תהלוכה לכבוד שאהיד במרכז לוד לאור היום,צעדת תמיכה באירועי שומר חומות:"בדם ואש נפדה את השהיד"=תמיכה בטרור.

מוטי חוף

Well-known member
תיזכורת:
המהומות בלוד היו רצף אירועי אלימות קשים שהתרחשו בלוד במאי 2021 כחלק מהמהומות בישראל (2021).
|איןכניסה| המהומות פרצו ב-10 במאי בשעות הערב כשערבים־ישראלים החלו להתפרע בעיר, |איןכניסה|
=
במרכז לוד :
" בדם ואש נפדה את השהיד "
קישור למטה
=
אשת התקשורת הדר מילר הודיעה על התפטרותה מתפקיד המשנה לראש העיר לוד לאחר צעדת התמיכה המזעזעת באירועי שומר החומות בעיר:

"אני הולכת עם הערכים שלי וזה קו אדום מבחינתי.

ישבתי איתם עד היום בקואליציה אבל אני מבינה שמדובר בתומכי טרור על מלא ועם כל הכבוד לתפקיד - אני לא אשב איתם"

נערך לאחרונה ב:

The Real Big Joe

Well-known member
במרכז לוד :
" בדם ואש נפדה את השהיד "
קישור למטה
=
אשת התקשורת הדר מילר הודיעה על התפטרותה מתפקיד המשנה לראש העיר לוד לאחר צעדת התמיכה המזעזעת באירועי שומר החומות בעיר:

"אני הולכת עם הערכים שלי וזה קו אדום מבחינתי.

ישבתי איתם עד היום בקואליציה אבל אני מבינה שמדובר בתומכי טרור על מלא ועם כל הכבוד לתפקיד - אני לא אשב איתם"

למיטב זכרוני, לפני שלוש שנים עשו פורעים ימנים פוגרום בלוד.

מוטי חוף

Well-known member
למיטב זכרוני, לפני שלוש שנים עשו פורעים ימנים פוגרום בלוד.
# למיטב זכרוני, אתה אלוף העולם בסינון דווחים הכל במטרה להגן על הטרור הפלסטינאצי לגמד למזער ולהסתיר אותו ...לכאורה.#
=
|איןכניסה| המהומות פרצו ב-10 במאי בשעות הערב כשערבים־ישראלים החלו להתפרע בעיר, |איןכניסה|

המהומות בלוד היו רצף אירועי אלימות קשים שהתרחשו בלוד במאי 2021 כחלק מהמהומות בישראל (2021).

חלק מהמתפרעים היו ערבים תושבי מזרח ירושלים.

אירועי האלימות כללו
הרס מצלמות העירייה
ועקירת תמרורים,
יידויי אבנים ובקבוקי תבערה,
ירי, |איןכניסה|
השחתה והצתה של בתי כנסת,
הצתת המכינה הקדם־צבאית "מעוז" בעיר,
הצתת בית ספר,
מוסדות ציבור,
בתי יהודים,
פחי אשפה,
ארונות חשמל,
מכוניות פרטיות
וניידות משטרה.

The Real Big Joe

Well-known member
לפי מיטב זכרוני אתה אלוף העולם בסינון דווחים הכל במטרה להגן על הטרור הפלסטינאצי לגמד למזער ולהסתיר אותו ...לכאורה.

=

חלק מהמתפרעים היו ערבים תושבי מזרח ירושלים.

אירועי האלימות כללו
הרס מצלמות העירייה
ועקירת תמרורים,
יידויי אבנים ובקבוקי תבערה,
ירי, |איןכניסה|
השחתה והצתה של בתי כנסת,
הצתת המכינה הקדם־צבאית "מעוז" בעיר,
הצתת בית ספר,
מוסדות ציבור,
בתי יהודים,
פחי אשפה,
ארונות חשמל,
מכוניות פרטיות
וניידות משטרה.
זה הכל? לא דילגת על משהו?

מוטי חוף

Well-known member
זה הכל? לא דילגת על משהו?
אתה טרול חצוף .
1.אתה אלוף העולם בסינון ודילוגים .
2. לך תלמד עברית באולפן + קורס בהבנת הנקרא לפני שאתה מעיז להכנס לכל מרחב מיתחם המירשתת.

The Real Big Joe

Well-known member
אתה טרול חצוף .
1.אתה אלוף העולם בסינון ודילוגים .
2. לך תלמד עברית באולפן + קורס בהבנת הנקרא לפני שאתה מעיז להכנס לכל מרחב מיתחם המירשתת.
וזה הכל?

מוטי חוף

Well-known member
זה לא הכל ,
קבל עוד עידכון -:
הפלסטינאצים , שהתפרעו בלוד וכו' , הם התלמידים היורשים ממשיכי דרכו של המופתי הערבי/מוסלמי הנאצי ,
שנפגש עם הצורר היטלר ותיכנן מחנה השמדה עם משרפות ליהודים בעמק דותן בזמן השואה ,
אם הייתה להם האפשרות והיכולת הם היו מקימים מחנה השמדה ליהודים עם משרפות מזמן
תכנית המופתי למשרפות ליהודים בעמק דותן.jpg
תוכנית המופתי להשמדת יהודי  ארץ ישראל.jpg
המופתי קיבל שכר מהנאצים.jpg
היטלר נפגש עם המופתי.jpg

The Real Big Joe

Well-known member
זה לא הכל ,
קבל עוד עידכון -:
הפלסטינאצים , שהתפרעו בלוד וכו' , הם התלמידים היורשים ממשיכי דרכו של המופתי הערבי/מוסלמי הנאצי ,
שנפגש עם הצורר היטלר ותיכנן מחנה השמדה עם משרפות ליהודים בעמק דותן בזמן השואה ,
אם הייתה להם האפשרות והיכולת הם היו מקימים מחנה השמדה ליהודים עם משרפות מזמן
צפה בקובץ המצורף 104549
צפה בקובץ המצורף 104550
צפה בקובץ המצורף 104551
צפה בקובץ המצורף 104552
הבוט פולט קופי פייסט.

The Real Big Joe

Well-known member
הדר מילר :
ירי צרורות בלתי פוסק לפני כניסת שבת בלוד.
זאת מציאות חיים שאסור לנו להיות אדישים אליה ומדובר בפשיעה חמורה שאסור לאפשר במדינה מתוקנת!
הכונייפה הזאת מצייצת היום. מה קרה לפני 3 שנים?

בליל־המהומות הראשון, ירה יהודי לעבר קבוצת מתפרעים שאיימו על קבוצת יהודים והרג צעיר ערבי. למחרת, נפצע אנוש יהודי בראשו מפגיעת אבנים שהושלכו לעברו על ידי מתפרעים ערבים ונפטר מפצעיו לאחר שבוע.
במהלך הימים הבאים גברה המתיחות בעיר, והגיעו ללוד מתנדבים יהודים, חלקם פעילי ימין קיצוני כדי להגן על התושבים היהודים. חלק מפעילי הימין התעמתו עם ערבים ופגעו ברכוש.

מוטי חוף

Well-known member

בליל־המהומות הראשון, ירה יהודי לעבר קבוצת מתפרעים שאיימו על קבוצת יהודים והרג צעיר ערבי. למחרת, נפצע אנוש יהודי בראשו מפגיעת אבנים שהושלכו לעברו על ידי מתפרעים ערבים ונפטר מפצעיו לאחר שבוע.
במהלך הימים הבאים גברה המתיחות בעיר, והגיעו ללוד מתנדבים יהודים, חלקם פעילי ימין קיצוני כדי להגן על התושבים היהודים. חלק מפעילי הימין התעמתו עם ערבים ופגעו ברכוש.
" היא הנותנת "
" תנא דמסייע "
הוכחת כעת שאני צודק במלוא מאת האחוזים {100%}

איציק5111

Well-known member

וואוו למה אתה מקלל אותה? אתה הסניגור של ערבי לוד?

אתה יודע לכמה מערבי לוד יש משפחה בעזה? אתה שמעת את המנהל של המסגד של לוד שנעצר?

אתם המון פעמים כותבים פה דברים ונראה שאתם מנותקים.

אתה יודע מה קורה בלוד ומכיר את ערבי לוד?

למעלה