תהיית ג'ניטור

Tollan

New member
תהיית ג'ניטור

תמיד הנחתי שאף פעם לא יגידו את השם של הג'ניטור, אולי אולי בפרק האחרון. אבל ראיתי אתמול את הפרק My Rule of Thumb מהעונה השלישית - בפרק JD מגלה שהג'ניטור הופיע פעם בתפקיד קטן בסרט 'הנמלט' עם האריסון פורד. עכשיו, העניין הזה מבוסס על המציאות, התפקיד הקטן הזה בנמלט (שוטר ברכבת) באמת גולם על ידי ניל פלין. אז חשבתי... אולי אפשר להסיק מזה שהשם של השרת הוא בעצם ניל פלין? בכל מקרה, הנקודה שלי היא שיש לי יותר מדי זמן פנוי.

הא. מזה ;[

זה מה שרציתי לכתוב בעדכון טריוויה הבא
כן, השם שלו זה ניל פלין
זה גם כתוב לו שם איפהשהו...

steelwater

New member
וואלה?

אל תענו על זה! אל תהרסו! למרות שכבר קצת הרסתם. אני אתייחס אל זה כאל דעה ולא כאל עובדה. אני לא רוצה לדעת איך קוראים לו בסדרה עד שהם בוחרים לספר את זה ושהז יקח עוד כמה זמן ושזה יעשה בדרך טובה.

Tollan

New member
אז את אומרת בעצם...

שגם לך יש יותר מדי זמן פנוי?

היה לי ../images/Emo13.gif

ויש לי מחויבות לבזבז את זמני עליכם כי הפורום הזה שלי
(וכי איצעק כושל
)

ככה נטען. קצת חלש אבל בכל זאת>>>

At one point, it is revealed that the Janitor's name in the show is Neil Flynn (the actor's name), and J.D. sees him in a bit part he played in the Harrison Ford movie "The Fugitive." So, in essence, while everyone else are fictional characters, Neil Flynn is playing himself - as a sadistic janitor

Angelus

New member
../images/Emo6.gif

איזה קטע גדול זה.. יצא לי לראות את הסרט לא מזמן ולא הפסקתי לצחוק. [האנשים מסביבי לא הבינו.. פשוט עם שכמותם] לא חשבתי על זה בצורה הזאת, אבל נחמד מאוד.
אגב, ב-'סקס והעיר הגדולה' גילו בפרק האחרון את שמו של Mr Big. אז אולי גם פה יעשו את זה. באיזו לחיצת יד בינו לבין ג'יי.די.

limors2

Active member
בפרק שהוא אמר לג'יידי שהוא../images/Emo54.gif

מכיר אותו, וג'יידי בכלל לא מכיר את השם שלו, עשיתי זום בדיוידי על התג שלו, אבל זה לא היה ברור

Tollan

New member
אני גם ניסיתי לקרוא פעם את התג שלו

אבל זה לא עבד. אני מניח שזה בכוונה.

למעלה