תהייה קיומית.

Moti Kakun

New member
נו טוב

גם לך מותר למעוד לפעמים

kirk hammet

New member
שער אחד קטן

שלמען האמת , גם בלעדיו יונייטד היו יכולים לנצח. באותה מידה יכולת לבחור גם את סבא טדי.

Kgt1

New member
סבא טדי שהמומחיות שלו זה לההבקיע

בזמן הנכון...

"שער אחד קטן"................

קצת משמעותי הייתי אומר... שלא נדבר על כל הפעמים שהוא הציל אותנו ליברפול בגביע עונת 99 בורדו בחוץ עונת 2000 רביעיה מול פורסט שחקן פשוט ענק, שחקן לויאלי שאין כדוגמתו היום בעולם וטדי אף פעם לא היה מהיותר אהובים עליי

Raanan *

New member
אוקיי............

יוסי מזרחי (איציק קורנפיין) שמוליק לוי מתיאס זאמר סמי הופיה אמסלם גוורדיולה שאנדור שאלואי מקמנמן לואיס אנריקה אואן אוחנה

MoTi_NiMnY

New member
אני בטוח שתהנו לקרוא

אוקיי אז ככה אני לא יכתוב פה שחקנים שלא ראיתי יותר מגול שלהם במהלך חיי כי זה חסר טעם נבחרת שחקנים אהובים\טובים (לא מוכן לבחור רק 11) (הסדר לא בהכרח מחייב) בשער: אובארוב,גינצבורג,שטראובר,אוואט (מספיק ?:) הגנה: ג.ברומר, ניר קלינגר (הבלם האחורי),פאולו מלדיני אבי כהן(הירושלמי, תל אביבי לא בעידן שלי),פרנק דה-בור אמיר שלח (ולא אחר) קישור: אבי נמני (אלא מה),קלינגר (הקשר),איציק זוהר(שבמאי 96 פג תוקפו) אייל ברקוביץ (הערכה מקצועית נטו, והוא גם אהוב ליבו של האלוהים) א.ברומר (לנצח אחי),זבונימיר בובאן (מה ששמעתם) התקפה: מארקו ואן באסטן (החלוץ הגדול מכולם), אלי דריקס (מלך הדרבים) רוברטו באג´יו (של מונדיאל 94),אבי נמני (של נילסן) רודריגו גולדברג ואלי ביטון. אני בטוח שאני אזכר בעוד כמה עשרות עוד מעט.. אז כלום לא סופי פה :)

benyacov

New member
נבחרת החלומות שלי ../images/Emo86.gif

נבחרת הכוכבים שלי בהרכב שוער:דודו אוואט הגנה:רוברטו קרלוס לורן בלאן לילאן טוראם אנדרי אוסטרובסקי קישור:זינאדין זידאן יוסי בניון חואן ורון ג´ובאני רוסו התקפה:ראול אלכסנדו דל-פיירו על הספסל:חיים רביבו אריק בנאדו אנדי קול היירו פאביאן ברטז מאמן:דרור קשטן מנג´ר:גיורא שפיגל מאמן שוערים:גיורא אנטמן

הנבחרת שלי:

בשער- דודו אוואט מגנים- ימני בקהאם שמאלי- נג´ואן בימים הטובים באליפות בלמים- רן בן שמעון ונסטה דפנסיבים- גורדיולה וזיתוני אופנסיבים- ריאן גיגס וחיים רביבו חלוצים- ראול ומייקל אואן ספסל- אלירן אלקיים, נונו גומש, אלי אוחנה בימים הגדולים, שמעון גרשון, אליניב ברדה, איגביני יעקובו וריבאלדוווו אלא מי

Bergkamp

New member
הנבחרת שלי-

שער-ניגמטולין מגנים-אשלי קול,זיג בלמים-נסטה,מאלדיני קישור-אורטגה,ורון,ויירה,ליונברג התקפה-ואן ניסטלרוי,הנרי ספסל-סימן,קאן,אואן,אפנברג,קיאון,פירס,הסלבלנק,ברגקאמפ,ראול,טוטי,מוריאנטס.

R@UL

New member
אם כבר נבחרת חלומות...........

אז מי יכול על שלי
------------------------ שוער: טולדו הגנה: נסטה, קנברו, רוברטו קרלוס קישור: פיגו, מנדייטה, ורון התקפה:
ראול
, בטיסטוטה, סאביולה ופיליפו אינזאגי מחליפים ------ שוערים: בוננו וקסיאס הגנה: היירו, אנגלומה (הצרפתי היחיד בסגל, וגם זה בחסד) ואג´אלה קישור והתקפה: רביבו, דלווקיו, לופז, דל-פיירו(חבל שאין מקום בהרכב הפותח), מקמנמן, סאביו, ג´ובאני ודי-אלסנדרו (פיגו בגירסה ארגנטינית), ועוד כמה ששכחתי. בניגוד לכל מי שכתב פה על נבחרת החלומות שלו, אני אובייקטיבי, ולא מוסיף את בניון וברקוביץ´, שאם הייתם נולדים וגרים בארץ אחרת בכלל לא הייתם שומעים עליהם. וזאת למרות שאני מת עליהם.

פה הטעות שלך

אם ברקוביץ ובניון היו נולדים במדינה אחרת היינו שומעים עליהם יותר מהאחים אינזאגי (האפסים). זו דעתי

R@UL

New member
אולי היית שומע עליהם

אבל הם היו כל כך רחוקים ממנה, כמו שהיום זידאן רחוק משלי. טוב, אולי קצת הגזמתי, אבל משהו כזה....... ותגיד, איך אתה יכול להכניס לנבחרת החלומות שלך שחקנים שבחיים לא ראית משחקים

למעלה