תהייה קיומית.

kirk hammet

New member
תהייה קיומית.

סתם עלה לי לראש. אם היו נותנים לך להרכיב נבחרת חלומות , של השחקנים שאתם הכי אוהבים (לא חושבים שהם הכי טובים, הכי אוהבים , יש הבדל) , מי אלה היו ? 11 שחקנים. ומערך 4-4-2 , כי זה לא חוכמה שכולם אוהבים קשרים יצירתיים , ויש לנו פתאום מיליון קשרים. ומצידי - שימו את ה-11 של מכבי. דוגמא - הנבחרת שלי שוער : סנטיאגו קניזארס , משום מה אני אוהב אותו. מגן שמאלי - PAOLO MALDINI , מלך העולם , ובתור רוסונרי אדוק , אין צורך להסביר. בלם - (לא איכפת לי אם שניהם יהיו קדמיים או אחוריים , זה סתם נבחרת מקרית) - פאביו קאנאברו - התחלתי לאהוב אותו באמת ביורו 2000. הייתי שם עכשיו את מטארצי , אבל הוא באינטר אז הוא התדרדר. אני אשים את סלסו אז´אלה , יש לי חולשה לשחקנים של ריבר. מגן ימני - תומס הלבג . סתם , מה , השתגעתי ? אין לי יותר מדי מגינים שאני אוהב. אז קוזמין קונטרה או גוסטבו לומברדי. קשר צד שמאל - קילי גונזאלס - משום מה אני פשוט אוהב את השחקן הזה קשרים באמצע - גאייזקה מנדייטה ופאבלו איימאר - שני שחקנים קסומים פשוט , ומדהימים אותי כל פעם מחדש. קשר צד ימין - לואיס פיגו. אני אוהב כל נגיעה שלו בכדור. חלוצים - אנדריי שבצ´נקו - כי הוא מוליך את מילאן לאן שהיא היום , יחד עם מלדיני. וחאבייר פדרו סאביולה - שניצח בקרב צמוד יוצא ריבר אחר - הרנן חורחה קרספו. אוהב אותם.

הרכב

שביט אלימלך;פליקס חלפון,שמעון גרשון,אלון חלפון,אייל בן עמי כמגן שמאלי;גאבור מרטון,גיורגי דרסיליה,שלום תקווה,קאזימיש מוסקאל;סבסטיאן סימרוטיץ´,פנחס בלילי. ספסל: ניר רחמין,עידן טל,יגאל אנטבי,דאבור רופניק,דניס אונישנקו ואבי כנפו

kirk hammet

New member
טוב , ציפיתי לזה.

אבל האמת - הרכב לא רע בכלל. חוץ מאלון חלפון השטן.

Kgt1

New member
זה פשוט מדהים אבל השאלה הזו בדיוק

עלתה לי לראש אתמול בערב... רוסונרים אדוקים חושבים בצורה דומה? טוב אבל לעצם ההרכב... שוער- גם אני אלך על קניזארס (אלא אם כן אפשר לקחת מישהו שכבר קצת נס ליחו אז שמייקל כמובן, גדול השוערים בהיסטוריה (לפחות לטעמי
)). מגן ימני- אגזוז ונז´ינסקי או קאפו בימיו הגדולים... מגן שמאלי- למרות היותי שונא ריאל אני כמובן על רוברטו קארלוס. השחקן היחיד שיורג לגליצ´ים גם במצב של 3-0 בדקה ה90. בלמים- כאן אני חייב לקחת את הקמדינה בא עמדה זו היא הכי טובה איטליה ואני אלך על נסטה (אין לי מושג למה הוא מוצא חן בעיני אבל עובדה)וכמובן קאנאברו... קשר ימני- דיויד המלך בקהאם כמובן. אני לא חושב שצריך תיאור... קשר שמאלי- ראיין גיגס או רביבו. מצד אחד טיפה פטריוטיות מצד שני אני אני פשוט חייב להיזכר שוב פעם באותו ערב מדהים בקאמפ נואו... קשרים באמצע- מנדייטה ואבי נימני. שני השחקנים האהובים עליי בעולם... חלוצים- שבצ´נקו וראול. שני הסקוררים הטובים בעולם... גם אואן נמצא לא רחוק מאחור. מחליפים אני אשאיר להזדמנות אחרת...

kirk hammet

New member
זה רוסונרי אדוק , זה ?

רוסונרי ולא בוחר את אחד הסמלים הכי גדולים , מלדיני ? ועם שחקני עבר - שוער - עדיין קאניזארס. מגן שמאלי - מלדיני בלמים - פרנצ´סקו בארזי וצ´זארה מלדיני מגן ימני - הזכרת לי את קאפו אז נשים אותו כאן קשר אגף שמאל - עדיין קילי באמצע - פרנק רייקארד , ונילס לידהולם , אחד מהשלישיה המדהימה גרא-נו-לי. לידהולם , נורדהאל , וגרא אני לא זוכר כרגע. קשר צד ימין - עכשיו נזכרתי באריאל אל דוריטו המלך אורטגה , אז אריאל שם. חלוצים - מארקו ואן באסטן , וגונאר נורדאל ...

Kgt1

New member
אם כל הכבוד למלדיני החלטתי ללכת

על השחקן נטו הכי טוב בעמדה שלו... ואגב כתבתי בסוף שיש מחליפים אז פאולו בהחלט נכנס לרשימה הזו. ואגב אם הייתי מדבר על היסטוריה אז השחקן הראשון שהיה נכנס זה ללא ספק ואן באסטן. מבחינתי שחקן יותר גדול ממאראדונה ומפלה...

עדו מסד

New member
אני חושב שאתה מתכוון

לערב הגדול בוילה פארק, (ולא בקאמפ נואו) עם אותו סללום בלתי נשכח בדרך להכניס לסימן את הכדור בין הידיים.

Kgt1

New member
בתור אוהד מנצ´סטר אני אכזר קודם כל

בקאמפ נואו... אבל בהחלט אפשר להיזכר גם באותו משחק גביע בו נכבש אחד מהשערים היותר זכורים...

הנבחרת

שוער - עמי רוזנברג: היום בהפועל ר"ג, 5 עונות אחרונות בכפר סבא, שחקן נשמה ושוער מצויין. מגן שמאלי - רוברטו קרלוס מגן ימין - תומר שם טוב בלמים - קארנקה (לא עולה לי מישהו אחר כרגע) ופרננדו היירו. קשרים: גיורגי, ניב טל, איל ברקוביץ, דיאן ראצ´וניציה חלוצים: ראול וגוטי יש לי גם שם לנבחרת: ריאל כפר סבא

עדו מסד

New member
אגב קנאברו

מנצ´סטר הציעה עליו 35 מיליון פאונד, שזה בערך 54 מיליון דולר.

dylan

New member
אממממ...

דודו אוואט קאפו, אריק בנאדו, קולין הנדרי (אוקיי, די! תפסיקו לצחוק! מה לעשות, אני אוהב אותו) ופאולו מאלדיני דיוויד בקהאם, אייל ברקוביץ´, תומאס(?) רוזיצקי וראיין גיגס איגביני יעקובו ופאוסטינו אספריה ואם היה אפשר להחזיר פורשים אז קארלוס ואלדרמה ויורגן קלינסמן היו מוצאים מקום בהרכב...

הממ הנה נבחרת שלי

בשער: דוקאדם (סטיאווה) בהגנה: ניל (ליברפול), בקנבאוור (באיירן), צ´רלטון (יונייטד), קרול (אייאקס) קישור: קרוייף (אייאקס), נסקינס (אייאקס), פלאטיני (יובנטוס), די סטפאנו (ריאל) בהתקפה: מולר (באיירן), אוסביו (בנפיקה) על הספסל: מאייר (באייןר), חנטו (ריאל), קולונה (בנפיקה), בסט (יונייטד), פאשטי (אינטר), מאצולה (אינטר), פושקאש (ריאל)

כפי שיכולתם לראות הנבחרת הזאת

היא סתם רשימה של 18 שחקנים גדולים שמעולם לא ראיתי ובשעתם היפה ביותר (בעיקר בשנות ה60-70) קטפו את גביע האלופות. הכי יפה זה לדמיין
אני אוהב יותר מידי שחקנים אז קשה לי להרכיב נבחרת אחת ממש אהובה...

דני...פישלת עם בסט על הספסל!

אוסוביו היה ענק אבל בסט העפיל עליו בגמר של 68... הגול של בסט בגמר 68 ייצג בדיוק את מה שהוא היה, הורדת כדור בין הרגליים של הבלם תוך כדי שהכדור באוויר, עבר את השוער וגילגל לרשת. שחקן ענק.

קצת משעמם אז.. הנבחרת שלי

בשער - רוסלאן ניגמטולין מגן ימני - אין משהו ספציפי. מגן שמאלי - סילביניו הברזילאי. בלמים - אז´אלה ואוסטרובסקי. קשרים - דלסנדרו מריבר (מלך!!) , רדונדו הארגנטיני, אלגרה מריאל, נדבד. חלוצים - סופר מריו ז´רדל, רונאלדו. מאמן - אלכס פרגסון או מרטין אוניל. ספסל - לארסון מסלטיק, לואיס אנריקה, דודו אוואט, קייסי, קנדאורוב, אוליאנוב.

mnmaster

New member
הנה שלי

בשער: איציק קורנפיין הגנה: ליזארזו, לינקה, נסטה, טוראם קישור: דווידס, זידאן/מנדייטה, אפנברג, אוברמרס, שול התקפה: אלבר. בחרתי במערך של חמישה קשרים כי אלבר בחוד זה מספיק בהחלט.... מאמן: היצפלד (אלוהים)

שלי:

שמייקל (סילי) בראון (פ.נוויל) ברוס (מיי) סתאם (פאליסטר) ארווין קין (באט) רובסון (סקולס) בקהאם (קנצ´לסקיס) גיגס קאנטונה (מקלייר) יוז (סולשיאר)

למעלה