תהייה בענייני נסיעות

העצלנית

New member
תהייה בענייני נסיעות

ברור לי שאם היינו רק זוג שלי הטייטל של נשואים אז לא הייתה בעייה הסיפור הוא כזה: למי שזוכר סיפרתי שהייתי שלושה חודשים בבית חולים לחיות ביוון, ויש לי חברה בריטית ממש טובה משם, היא שלחה לי מכתב (בלי קשר אני רוצה לשלוח לה חבילה נחמדה בהתחשב בזה שהיא לא מכירה בכלל את ישראל,אז אני אשמח לרעיונות בנתיים חשבתי על מוצרי ים המלח וכאלה), וכתבה שהיא וחברה אחרת בריטית שלנו שגם הייתה איתנו רוב הזמן אולי ייסעו לשם שוב שנה הבאה. בא לי לנסוע גם, זה קרוב ואני ממש רוצה לראות אותם ולאנגליה כנראה שאני לא אסע בזמן הקרוב, ואני לא בטוחה שמתאים לי לנסוע עם הבן זוג לכל הזמן הזה. שום דבר לא סגור וזה דיי באוויר אבל אם הן ייסעו אני ממש רוצה לנסוע והוא יוכל להצטרף אחר כך ונגיד נעשה איזה טיול. כי לישון שם לא עולה לי כלום ובכלל ההוצאות שם לא גדולות, אז אני יכולה לשהות שם בלי להוציא הרבה ואז יישאר כסף לטיול (בתקווה). אני אפילו עוד לא יודעת מה אני העשה בעוד חודש שלא לדבר על שנה הבאה,אבל נראה לכן/ם הגיוני לבקש לנסוע בלעדיו? אומנם אז בילתי הרבה ועשיתי שטויות, אבל זה היה שלב בחיים שעבר לי מיד אחר כך וחוץ מזה הנסיבות היו אחרות. ואני אשמח לרעיונות מה אפשר לשלוח לה, היא אוהבת טיפוח וכאלה ואני לא מבינה בזה כלום. אבל חשוב שיהיה תוצרת הארץ (אני משתדלת לקנות תוצרת הארץ בכל מקרה).

elena20

New member
לדעתי לגיטיטמי לגמרי לנסוע לבד, כל עוד

לא מדובר על זמן ממושך מדי. לכמה זמן את רוצה לנסוע?

תלוי משך הזמן.....

האמת שמודה שהייתי נפגעת לו בן זוגי היה מציג זאת כך, אבל אם הוא היה אומר לי שהוא מעוניין לטייל עם חבריו ולפגוש אותם קודם לבד ואז שאני אצטרף, זה קצת שונה, אולי פחות מעליב. אני תוהה אבל למה בלעדיו מכלתחילה- את חושבת שזה יפריע לו או שהוא יפריע לך עם החברות

העצלנית

New member
אני מניחה ששבוע עד שבועיים

קשה לי לסביר את זה אני פשוט חושבת שהוא פחות ייהנה מהעבודה שם. וחוץ מזה שיש דברים שהם "שלי" ואני רוצה להיות שהם ישארו כאלה. ברור שאני רוצה שהוא ייבקר שם ויפגוש אותן אבל אני גם רוצה להיות איתן לבד, לדבר ולהנות (אחת מהן בת 40 ומשהו והשנייה בסביבות 50 ומשהו). אני בן אדם שלפעמים צריך את החופש שלו. זה לא שאני אקום ואסע שוב לשלושה חודשים לבד (זה רק איתו)

elena20

New member
שבוע עד שבועיים זה ממש קצת, אני הייתי נוסעת

בכייף
מאוד חשוב לעשות דברים גם בנפרד, חוץ מזה הוא מצטרף אליך אח"כ.

Noich80

New member
שבוע עד שבועיים זה ממש לגיטימי

בייחוד אם הוא יצטרף בהמשך אישית- אני מבינה אותך גם לגבי ההתלבטות לפרק זמן קצר. אנחנו עוד בשלב שבו אם נוסעים לחו"ל או אם יש חופש מהעבודה אז משתדלים לנצל אותו יחד

קואגה

New member
שבוע-שבועיים זה לגיטימי לחלוטין בעיניי

אני חושבת שזה חשוב למצוא גם קצת זמן לעצמך, מחוץ לזוגיות, הזדמנות לבלות עם החברות שלך (וזה נכון בעיניי בלי קשר לנסיעות לחו"ל). אני יכולה להגיד לך שאני ושתי חברות טובות שלי דיברנו לא פעם על טיול בנות לחו"ל (זה אפילו כמעט יצא לפועל... אבל אז הבחור הציע לי נישואין והיינו צריכים לארגן חתונה
). בעלי דווקא מאוד מפרגן בקטעים האלה - הוא היה (ועדיין) מאוד בעד הטיול הזה - ברור לו שיש חוויות שלא יכולות להיות לי איתו - אני לא יכולה לנסוע איתו לחו"ל במטרה לעשות שופינג, למשל, כי הוא פשוט סובל מזה. בקיצור - לגיטימי לחלוטין, זה בסדר גמור שיש דברים שאת רוצה שישארו "שלך", וחוץ מזה - לפעמים געגועים זה כיף.

אני שואלת שאלה אולי מוזרה

אבל למה בחורה שהיא נשואה לנסוע לבד לחו"ל זה לא דבר רע היא רק רוצה לשבור שגרה לא?

העצלנית

New member
להגיד לך שהוא מת על הרעיון

אז הוא לא, אבל הוא בהחלט מקבל את זה בסופו של דבר הוא ממש מבין אותי.

nate2000

New member
לדעתי בקשה לגיטימית

ואני דיי בטוחה שהבנות הפורום היותר מבוגרות שנמצאות בזוגיות כבר כמה וכמה שנים עשו דברים דומים לפחות פעם אחת. אם את שואלת אותי, לעיתים נסיעות ללא הבן זוג במטרה לפגוש חברות ולטייל איתן זה כמו אויר לנשימה.

לדעתי לגיטימי לגמרי לרצות לבלות לבד

עם חברות. וגם לגיטימי לרצות לסוע לשבוע שבועיים בלי החבר/הבעל. אני נסעתי לחו"ל לחודש כשהיינו נשואים (בלי ילדים).

למעלה