"תג מחיר" הוא לא אירגון טרור

סוהי

New member
"תג מחיר" הוא לא אירגון טרור

גם לא בטוח שזה בכלל אירגון......אבל אלה קבוצת פרחחים עבריינים פורקי עול,מסוכנים בעיקר באפשרות שמעשיהם עלולים להצית תגובה ערבית שמחירה יהיה נחלי דם משני הצדדים,זאת בנוסף לפגיעה בערבים וברכושם ללא הבחנה ובנזק התדמיתי שהם עושים לנו בעולם כולו.

לא יתכן שעד היום לא הצליחו כוחות הביטחון לאתר אותם ולהביאם לדין,אבל מה לנו כי נלין?.......משפחות פשע מאורגן יושבות בתוכנו ועושות בארץ כרצונן ובדרך כלל לא במסגרת החוק תוך שיבוש וסיכון חיי כולנו - וגם עליהם עוד לא התגבר איש.

marabo

Well-known member
לתחושתי מדובר בשמפניות

זה ניראה ממש מאורגן ומתוכנן ולא כמו משהו ספונטני של אדם בודד שעושה מעשה.
אני מבסס את תחושתי על סמך זה ועל סמך שלביבי יש אינטרס ליצור אנטיגוניזם בציבור כלפי נערי הגבעות ולעשות מהם מחרחרי מלחמה כדי שתהיה לו יותר לגיטמציה ציבורית לעקירות המתוכננות כמו מגרון שעקירה מתוכננת סביב תשעה באב. יש לו כעת לחצים מקרי והוא חייב לספק לו את הסחורה בדמות של גירושים. מאידך הוא צריך לשתק את התנגדות הימין וזו הדרך שהוכיחה עצמה כמשתקת לימין הלגיטימי עוד מתקופת אוסלו שגם אז היה לממשלה דאז אותו אינטרס להציג את המתנחלים כמחרחרי מלחמה ואויבי השלום.

לתחושתי

ממשלת הימין מעודדת את האלימות הזאת כדי להסיט את דעת הקהל מהנושא הכלכלי. בנוסף הם מקווים שזה ׳יחמם׳ את העניינים עם הפלסטינים ואז אפשר יהיה אולי לגייס מילואים ולהתחיל עוד הצגה בסגנון ׳עמוד ענן׳.

לתחושתי...

מדובר בפרובוקטורים שמאלנים המנסים לשסות את יקיריהם המחבלים ביהודים.

עמיקם10

New member
זה אלה שהביאו את האניה לחוף תל אביב. כעת

הם פועלים באיזור ירושלים בהנחיה של יגאל.

marabo

Well-known member
תחושתי או תחושתך, בשני המקרים ברור

שזה משהו שמאורגן מלמעלה.

איידהו

New member
שוב אתה מפיץ את המוח הקונספירטיבי שלך...?

יש כאלו בעולם שלתחושתם ישראל עשתה את ה-11 בספטמבר. גם הם מביאים הסבר מנומק ומנסים להראות שישראל היא זו שבעצם הרוויחה מכל מה שקרה לאחר מכן, אבל גם הם בסופו של דבר מטורפים על כל הראש..

marabo

Well-known member
גם בבר נוער יצאתם חומוס

וגם במסגד בצפון
לפעמים הקונספירציות לא משקרות

איידהו

New member
מה זה "יצאתם"....? אני הייתי חבר בברנוער....?

שים לב שאני משתדל לפנות אליך באופן אישי ולא בכינויי "אתם, אצלכם".

הברנוער הוא פשע שנאה לכל דבר ועניין, כך שגם התחושה הראשונית כי מדובר בפשע שנאה לא הייתה מוטעית.

זה שהסיפור קצת יותר מורכב זה לא מפתיע- בדרך כלל מקרים כאלו הם לא סתם שחור לבן.

וזה שהיה מקרה אחד של הונאה, לא מעיד על 800 מקרים אחרים.

אם היית סוכן ביטוח היית כנראה פוסל את כל מאות תביעות נזקי שריפה או פריצה שהיו מגיעים אליך, על סמך אותם מקרים בודדים של הונאות...

אתה מנסה לטעון שהשב"כ+ביבי+ שלום עכשיו עומדים מאחורי מאות התקפות תג מחיר= אתה מטורלל.

סליחה אבל תכיר בזה.

אתה יודע למה הם לא ארגון טרור? כי ידוע לפחות

על אחדים מהם. הם פועלים ברשות ובסמכות ובמעקב של בכירי המשפט בישראל.

התברר כי דורית בייניש חיפתה על מעשים בלתי חוקיים בעליל על מעשיו של השמפניה אבישי רביב.

איך זה שפעם אחרי פעם אתם יוצאים טמבלים. מפנה

אותך לקישור הבא:

http://he.wikipedia.org/wiki/דורית_ביניש

כיוון שאתה טמבל בהצהרה שמנסה להראות שאתה חכם מעל כולם להלן הציטוט הרלוונטי

"...במהלך כהונתה כפרקליטת המדינה אשרה, כמקובל בהפעלת סוכן, לסגור לאבישי רביב תיקים פליליים שנפתחו נגדו. בשנת 1999 התפרסם פרוטוקול, שכונה מסמך רביב, של אחת הישיבות עם השב"כ בו נכתב: "הוא [אבישי רביב] היה צריך להסיר מעליו חשדות. בדיון אצל דורית ביניש, היא נתנה אישור שיעשה פעילות על יד אוניברסיטת בר-אילן, ויחשיד אדם אחר כדי שייתפס". בעקבות פרסום הפרוטוקול נשמעו קולות בימין שעל ביניש להשעות עצמה מכס השיפוט, וחבר הכנסת אמנון רובינשטיין כינס את ועדת חוקה, חוק ומשפט בכנסת לדון בנושא. בפרקליטות נטען שדבריה של ביניש לא הוצגו נכונה בפרוטוקול. לאחר שנבחרה לבית המשפט העליון, המחליפה שלה בתפקיד פרקליטת המדינה, עדנה ארבל, הואשמה על ידי חבר הכנסת מיכאל איתן כי חיפתה על מעורבותה של ביניש בהפעלה לא ראויה של אבישי רביב, בשל ידידותן".

אני מבין שאתה עכשיו תכתוב עוד יציאה משולשלת להוכיח שאתה חכם נבון ויודע הכל.

אתה לא יודע כלום!! אתה ושכמותך אם תוציאו אחד וךתמיד את האצבע מהתחת תראו כמה ירווח לכם ותוכלו להסתובב ולראות עולם אמיתי וחי!!!

וזה עוד מכובס למנוע מבעלה העבריין להגיש תביעו

תביועת דיבה נגד אנשים.

אתה ודומיך לא יודעים כלום כי הראש שלכם טמון בעכוז של האנשים האלה ללקק להם עמוק עמוק בתחת

אני יודע. באידיש זה נשמע הרבה יותר יפה.

ayb1

Well-known member
קבוצה שמטילה טרור על אנשים אינו אלא ארגון

טרור.
טרור הוא סוג של מאבק אלים, המופנה בעיקר כלפי אזרחים, במטרה להפחידם, לשם השגת מטרות פוליטיות-חברתיות‏‏. זאת היא הגדרה של טרור

כאשר יש קבוצה/אירגון שמפעיל טרור אז הוא אירגון טרור ומה שנעשה למשל באבו גוש יש לו סימנים ברורים של טרור

marabo

Well-known member
כמו בבר נוער ובמסגד בצפון

גם אז האשימו את הדתיים/מתנחלים ובסוף המאשימים יצאו ליצנים.

ayb1

Well-known member
בסופו של דבר הרי מדובר בדתיים מבני ברק שרצחו

הנאשמים הרי גרים בפרבר של בני ברק והם ממשפחה דתית או חרדית כך טוענת האמא של אחד מהם,שמעתי בתקשורת במו אוזני שהיא אומרת "תעזבו את הבן שלי אנחנו דתיים חרדים ולא יודעים מה זה הדבר הזה" (כיוונה להומואים ובר נוער)

אז איך הם עברו את מבחני הקבלה לקהילה?

פעם הבאה תדאג שהם לא יעברו סלקציה.
אם הם חרדים מבני ברק אז אסור להם להיות הומואים

למעלה