"תגידי לו... "

s h i r k u s h

New member
"תגידי לו... " ../images/Emo79.gif

לצלילי "תגידי לו" של אוהד חיטמן
, עלה לי <כמובן
> רעיון לשאלה: תמיד אנחנו רוצים לומר משהו ליקרים לנו ופוחדים לפגוע בהם, או שפשוט מחליטים להבליג. אז.. הנה המקום והזמן לכתוב לנו מה הייתם רוצים להגיד לבן/ת זוג ולמה לא אמרתם עד כה על דברים שמפריעים לכם/גורמים לכם להתאהב בו/ה כל פעם מחדש וכו'. יאלא מי מתחיל

habubnik

New member
את הדברים הטובים אני תמיד אומרת

לו. אף פעם לא שומרת בבטן. בד"כ גם אם משהו מפריע לי אני אומרת. אני חושבת שכרגע הדבר שהכי קשה לי לגביו זה המשקל שלו, שעולה ועולה בהתמדה. אני לפעמים מנסה להעלות את זה פה ושם בעדינות, אבל הוא ממש לא משתף פעולה. זה מתסכל כל כך, וזה ממש פוגע לנו ביחסים האינטימיים.

g u r a

New member
sorryשירקוש

יש לי הרבה דברים שהייתי רוצה לומר- לאמא שלי, לאחותי ולבעלה, ואולי גם כמה לאיש שלי... אבל פה זה ממש לא המקום.ולא הבמה . זה קצת יותר מידי אישי חמודה מכדי שאפרסם אותם בפורום. מקווה שתביני!

ענתי 10

New member
../images/Emo26.gif טוב, אז בעלי היקר ../images/Emo23.gif

לפי בקשתה של שירקוש אני אגיד לך מה שאף פעם לא אמרתי. אני אוהבת אותך כל פעם מחדש בגלל ש... אתה מקבל אותי כמו שאני!!! עם כל הקריזות, עם כל ההתפרצויות, עם חוסר הזמן הכרוני, עם כל הכלים בכיור והכביסה הלא מכופלת, עם הפרורים של במבה על הסלון החדש, עם השכבת האבק הנצחית על המזנון, עם הכתמים של השד יודע מה על הרצפה, עם החוסר חברותיות שלי לאמא שלך, עם התעסקות יתר בדברים שלא מעניינים אותך (כמו גם הפורום הזה למשל), והרשימה עוד ארוכה ואתה רשאי להוסיף ככל העולה על דעתך... רק שתדע - אני אוהבת אותך
ותמיד אהיה רק שלך

למעלה