תגידו .....

mememe4

New member
אבל...

זה נשמע כמו סתם ניסיון לנחם את עצמך, ואם לא ייקרה לו כלום? לא מגיע לו שתשחררי אותו ככה בלי עונש.... מה , את נותנת לאנשים פרס על זה שהם מגעילים אלייך? אי אפשר כל החיים לומר: "יו, יורד גשם" כשמשתינים עלייך

ס22ית

New member
צודקת..

אני מעדיפה ללמוד מטעויות כאלו במקום להתעסק בנקמות... זה שאני אנקום לא ייתקן את הפגיעה שיש בי..נפגעתי וזה יישאר אצלי בכל מקרה.

bali

New member
מנהל
../images/Emo45.gif מסכימה איתך...

לפעמים פשוט אסור לתת לאנשים לדרוך עליך, וזהו.

mich78

New member
../images/Emo12.gif

מה קשורה נקמה לעובדה "שדורכים עליך" אם כל אחד ידע לעמוד ולדרוש את שלו אף אחד לא יידרך עליו נקמה זה לפגוע באדם אחר והפגיעה היא לפעמים קשה יותר ממה שאפשר לדמיין חוץ מזה איך אפשר לאחל רע למישהו

mich78

New member
הכוונה ../images/Emo26.gif

איך אפשר לפגוע בכוונה תחילה
הרי לאחל בסתר ליבנו כולם מאחלים (גם אני )

bali

New member
מנהל
זה די תמים מצידך לשאול את זה...

איך אפשר לפגוע במישהו בכוונה? הכל תלוי בכמה שפוגעים בך. בד"כ אפשר להחליק אבל לפעמים הפגיעה בך היא כל כך קשה שלא אכפת לך מכל הנימוסין שלמדת בחיים, וכל מה שאת רוצה זה להכאיב בחזרה. זה קורה לפעמים.

bali

New member
מנהל
אפשר לאחל רע למישהו

כי אנחנו רק בני אדם... ולפעמים אנשים פוגעים בנו ככה שאנחנו רוצים שגם הם יסבלו. זו תכונה אנושית לחלוטין. ולפעמים הדרך להתמודד עם זה שדורכים עליך היא לא לחייך אלא לדרוך בחזרה.

ס22ית

New member
אולי זה תמים...

אבל אני לא טיפוס שיודע לנקום ולהיות רעה בחזרה למי שרע אליי.. אבל אני מאמינה שהחיים הם בומרנג..הם כאלו..מניסיון.

bali

New member
מנהל
אוי קרה ועוד איך

ועד היום אני מפחדת מעצמי... זה היה נורא... חברה שלי מהאינטרנט הפתיעה אותי לרעה כשהיא סיפרה בתמימות על החברה הכי טובה שלה שבהריון מתקדם והתחתנה לפני כמה ימים עם מישהו... ונדהמתי לגלות שמדובר באקס המיתולוגי שלי... הייתי בהלם כזה מוחלט, כי דיברתי עם האקס ההוא אולי יומיים לפני שהתחתן, והוא לא אמר כלום. מתוך עצבים איחלתי לו ולאשתו דברים ממש רעים שנוגעים לבריאותה של האם ושל התינוקת שבבטנה... אחרי שבועיים אותה חברה שלי סיפרה בדמעות שלחברתה הטובה (דהיינו אשתו של האקס שלי) יש סיבוכים בהריון... אוי כמה שהרגשתי רע עם זה.
ורק כדי שתרגעו, בסופו של דבר התינוקת נולדה בריאה ושלמה, למרות שאני לא מקנאת בחיים שיהיו לה עם אבא כמו האקס שלי...

אנאבל 1

New member
אני לא נקמנית

לא מחפשת להתנקם באף אחד, גם לא במי שהרע לי, אני פשוט מתרחקת..

זכוכיות

New member
לפעמים הנקמה חשובה

כדי לשמור על השפיות, הידיעה שמי שפגע בך נפגע בחזרה וקיבל את העונש שלו עוזרת לא להרגיש עוד יותר קטנים ממה שעשו מאיתנו.

TzutZ

New member
אני מאמינה

ש-ה' מחזיר לכולם... טוב ורע! אני ממש לא בעד נקמות, מנסיון חיי כל מי שהגיע לו- קיבל... ולי לא היה שום קשר לא במישרין ולא בעקיפין.

נקמות ... ../images/Emo153.gif../images/Emo153.gif

בחיים שלי לא נקמתי במישהו .. לא יודעת .. זה נראה לי מוגזם .. במקום זה עשיתי כל מיני דברים קטנים ..כמו לתת יותר משמרות למישהי ספציפית.. היום למשל החלפתי ביני לבין מישהי ( שהייתה חולה ולא באה ) דפים שאנחנו עובדות (שלה היו יותר קלים
) .. ממ.. אתם חושבים שאם קראו לי בצבא נחשה (או בקיצור צפע ) .. זה אומר משהו ??

דודי 32

New member
ממ זה מדאיג רק אם אומרים לך...

שכשהקוברה יכיש אותך , הקוברה ימות
כל השאר חפיף

דודי 32

New member
אפרופו נקמות , מזכיר לי..

כשהייתי בקורס דאיה של גדנ"ע אוויר , היה אחד שכל הזמן היה נמרח עלי (בן ז.... לא הבין שאני לא בקטע ועדיין בשלב עיצוב הזהות המינית שלי וניסה להשפיע
) קיצור החלטתי שהיות והנ"ל בחור רגיש לליכלוך אני דופק לו את הקטע של הלייף. אז בטכס הסיום (מסדר כנפיים
) כשקיבלנו את כנפיי הדאייה, החבאתי בכיס את ג'ל השיער שלי (כן הייתי הולך מארינס פעם קצוץ בצדדים וקוצים ), עכשיו הג"ל היה סוג של חומר לחימה כימי בצבע ירוק בהיר וסמיך לאללה, מזכיר לכם שנת 89, ואז סוף הטכס אני מורח חצי מכמות הג'ל על הידיים , מתקרב בשקט לידו, מעוות תפרצוף ודופק אפצצ'יי שלא היה מבייש בחור חולה עם דלקת מפותחת בסינוסים, וכמובן שאני מסתכל בתדהמה על הידיים(שמרוחות בג'ל ) ,ומרחתי לו אותם על הפנים
, הבחור התחיל לרוץ כשהוא צועק כמו מצ'וגע והחבר'ה שהיו שותפי סוד למבצע פשוט התפרקו מצחוק . הבדיחה הייתה שהבחור הגיע לברזייה שוטף תפנים ,וכשחזר אמר לי "יש לך מזל שיש ל"השפרצה" שלך ריח טוב, זה כבר הרג אותי

למעלה