תגידו .....

mich78

New member
תגידו .....

מי פה בעד נקמה
מה הנקמה הכי נוראה שלכם
ואנא הסבירו מה כ"כ כיף וטוב ומסב אושר כאשר נוקמים באחר ...

mememe4

New member
אני לא ../images/Emo3.gif

מיכלי , סורי , עד כמה שאני דוגלת בלהיות טובה לאנשים - יש אנשים שזה מגיע להם...............

mich78

New member
../images/Emo12.gif

מגיע להם
הרי נפגעת ממה שהיא עשתה תפגעי בה במקום הכי כואב... תהיה אדישה חייכה ותאמרי שלום כל פעם שאת רואה אותה לדעתי
זה ה"הנקמה"

mich78

New member
../images/Emo46.gif מחק את התגובה שלי ../images/Emo46.gif

אין דבר כזה מגיע לה ... הנקמה המתוקה ביותר היא לחייך ולומר לה שלום כל פעם שאת נתקלת בה...

mememe4

New member
האמת היא שכן....

אם את זוכרת את הקטע המסריח שסביפרתי לך שהיא עשתה לי לפני חודש בערך.... אז אחוריי זה זה רק חזר אליה בהפוכה , באתי לעבודה מחוייכת והיא התפתלה, אבל אחר כך היא המשיכה לנסות לעקוץ אותי
שתיחנק אני שונאת אותהההההההההההההה שונאת שונאת שונאת אגב, היא לא מגעילה רק אלייייייי היא מגעילה לכולם פה ונמאס ממנה ומהפוזה שלה

mich78

New member
מממממ

אז לקחת את תפקיד הנציגה שתנקום
מיכלי ... הגלגל הוא עגול יום אחד אנחנו למעלה ומחר למטה נקמה הולכת וחוזרת .... מניסיון

bali

New member
מנהל
לא יודעת אם זה נקרא נקמה...

אבל באמת פעם אחת עשיתי משהו דומה וזה השאיר את הבחורה בלי תחמושת ועם פה פעור... היתה מישהי בכיתה שלי ששנאה אותי בלי הסבר מיוחד ותמיד היתה מעליבה אותי ומצליחה בזה לא רע בכלל, יען כי אני מאד רגישה ונעלבת בקלות. יום אחד היא נגעה בנקודה מאד רגישה, שגם הסבירה לי למה היא שונאת אותי. היא אמרה לי שיש לי עיניים של קרפדה... (ובכן... אם יש דבר אחד שאני יודעת בוודאות הוא שיש לי עיניים יפות. מאד יפות. ואני גאה בהן...) ואני, ברגע אחד של שנינות, אמרתי לה בתגובה "וואלה, נכון... נכון שזה ממש נורא כשיש עיניים כאלה?" הבחורה בהתה בי בפה פעור ובלי יכולת להגיב... ומאותו רגע אפילו הפסיקה להציק לי, פחות או יותר. זה היה ניצחון...

bali

New member
מנהל
בד"כ אני לא נקמנית אבל...

לפעמים יש אנשים שפשוט מגיע להם להענש על ההתנהגות שלהם, ואז עולה הרצון בנקמה... הנקמה היחידה שאי פעם עשיתי היתה זו: היתה איתי מישהי בצבא ועבדנו באותו משרד, אני קרעתי את התחת והיא ישבה ושיחקה סוליטייר ולא חשבה אפילו לעזור לי בשעות הלחץ. הנקמה שלי היתה מתוכננת מראש, כיוון שידעתי שימי שחרורי קרבים ובאים... היה לנו תרגיל, ובזמן התרגיל כל העבודות השוטפות נדחקו הצידה, באופן טבעי. התיוקים חיכו בערמה קטנה עד לאחרי התרגיל, אבל אני המשכתי לערום את התיוקים מבלי לתייק אותם.... אחרי שבוע כבר היה הר של תיוקים, ואני ממשיכה לערום עליהם עוד... ביום השחרור שלי היא היתה צריכה לחתום על המדפסת שבמשרד שלנו במקומי, אז התקשרתי להגיד לה לבוא לחתום, והיא סיננה באומללות "קודם תתייקי את הכל" ואני צחקתי באושר ובזימה
למה עשיתי את זה? א' כי היא היתה מנייאקית ועצלנית והשאירה אותי להילחץ. ב' כי ידעתי שאני לא אראה אותה יותר בחיים, ורציתי שהיא תאלץ לעבוד קצת. ההרגשה ברגע שהיא קלטה שהשארתי לה עונש, ושהיא תצטרך להתמודד איתו לבד, היתה של סיפוק רב - "מגיע לה" שתזיע קצת. זה מה שנקרא WHAT COMES AROUND GOES AROUND. החיים הם בומרנג...

ס22ית

New member
נקמה...

אני מאמינה שיש אנשים שמגיע להם להענש על מה שהם עושים... אבל אני לא בנויה לנקמות, לא מסוגלת ולא יודעת לנקום.. אני מאוד מאמינה שמי שיעשה לי רע או יפגע בי ייקבל את מה שמגיע לו בצורה כזו או אחרת...כי אלו החיים..וזה ככה, יש לי קבלות
<גם אני חטפתי את שלי כשהייתי פעם-מזמן מגעילה למישהו ומאז לא מגעילה יותר לאפחד!>

mememe4

New member
קרה לכם פעם ש.......?

שמישהו היה מגעיל אליכם וחשבתם - " טוב , בסוף הוא יקבל את מה שמגיע לו" , והוא באמת קיבל את זה ? ספוקי , לא? היו לי כמה אנשים שהיו רעים אליי, וחשבתי לעצמי: " שיחפשו את החברים שלהם, הנקמה כבר מתישהו תבוא"... וקרו להם אחר כך כל מיני דברים מפיחדים....... אמאלה והנה דוגמא לנקמה מתוקה: היתה לי בוסית מכשפה והיה לי ויכוח איתי שבסופו התפטרתי בקולניות , היא היתה ממש רעה , ואז היא גם החליטה להוריד לי מהתלוש משכורת 600 ש"ח לא זוכרת כבר באיזה תירוץ עבדתי דרך חברת כוח אדם <ששיתפו איתה פעולה>, הגעתי למנהל מחוז של החברה הזו, אמרתי להם שאם הכסף הזה לא נכנס לי לבנק ובמיידי - אני כזה תובעת את התחת שלהם דרך בית דין לענייני עבודה ואמרתי שכבר פניתי להסתדרות וכאלה.. למחרת הם הפקידו לי את הסכום בבנק, כמו גדולים.....
כמו שאומרים , צחקתי כל הדרך לבנק ניצחון מתוק

mich78

New member
זו לא נקמה ../images/Emo88.gif

זו אסרטיביות וצדק עמדת ודרשת את שלך .... לא פגעת או עשית רע למישהו

mememe4

New member
../images/Emo5.gifממממ, יש לזה המשך....

באותה שבת אחריי שהתפטרתי <הכסף חזר אליי רק אחרי כמה שבועות של טלפונים ומלחמות> בעצבים שלי קיטרתי לחברה על המקרה ואמרתי: "הלוואי שהכסף הזה ישמש לקנות מצבה/קבר" <משהו כזה> ובאותו ערב בעלה נפטר מהתקף לב מפחיד,אה?
סתם צירוף מקרים אבל מפחיד בטירוף, מאז אני משתדלת לא לקלל ככה....

mich78

New member
ממממ...

מזכיר את המקרים של ההורים שלי כשהייתי קטנה אבא שלי עבד בעבודה שכללה תורנות שבת וחגים... שבת אחת ההורים התווכחו על משהו, ואז אמא שלי אמרה משהו בסגנון : ...הלוואי ותהייה תקלה ותאלץ לעבוד... לא עברו חמש דקות והתקבלה ההודעה... ואבא שלי מצא את עצמו עובד לילה שלם

mememe4

New member
../images/Emo6.gif

אני חייבת לציין ששרשורי הנקמה האלה ממש עשו לי טוב על הלב ....

ס22ית

New member
זו לא ממש נקמה-זה איום...

וכן...קרה לי שחשבתי שיבוא יום והבנ"א כבר יקבל מה שמגיע לו... אני לא לוקחת את תפקיד המענישה...החיים הם בומרנג.. מה שבנ"א שולח יחזור אליו בהפוכה..

למעלה