תגידו רק לי משעמם..מה זה!!

ערו

New member
תגידו רק לי משעמם..מה זה!!

איש אחד הולך ברחוב בשכונת מאה שערים ולפתע הוא שם לב ששעון היד שלו התקלקל. הוא מחפש מסביבו מקום בו אפשר לתקן את השעון, וממש במקרה הוא מוצא חנות שבחלון הראווה שלה יש שעון גדול. הוא נכנס לחנות ומבקש מהמוכר שיתקן לו את השעון. אומר לו המוכר: "סליחה, אבל אני בכלל לא מתעסק עם שעונים, אני מוהל". "ולמה יש בחלון הראווה שלך שעון?" שואל האיש. "נו, ומה רצית שאני אשים שם?"... רב אחד עצר נרקומן ושאל איפה זה הדואר. הנרקומן הסביר לו והתכוון ללכת. הרב החליט להחזיר לו חסד ואמר: "בני היקר, עזוב אותך מהסמים, בוא ואקח אותך לעולם התורה. אני אראה לך את התענוג האמיתי בדת שייקח אותך לשמיים!" הנרקומן: "אתה תיקח אותי לשמיים? אתה לא יודע איפה זה הדואר!"

ק o ם

New member
חחחחחחחחחחחחחחח

הבדיחה השנייה קורעת חחח אפרופו רבנים - יש הרצאה של הרב אמנון יצחק ביום 19.11.06 בקריות... אני שוקלת ללכת... אשמח לקרוא דעות/חוויות ממי שכבר היה

ב ו ע ז ז

New member
אני

חרדי. אבל מזן קצת שונה מאמנון יצחק.. אצלנו לוקחים אותו בהומור..

Night Light

New member
כל בר דעת

דתי או לא, חייב לקחת אותו בהומור. פעם, כשהיו שמים לנו קלטות שלו בתיבת הדואר, הייתי אוספת את כל מה שהשכנים זרקו. ואז שמה סלוטייפ, מקליטה את השירים האהובים עלי, שמה מדבקה "אמנון יצחק שר עם רוקסט" "אמנון יצחק שר עם קווין" וכיו"ב, ושמה לי באוטו... אבל אז החליפו לי את הרדיוטייפ באוטו לרדיודיסק...

Night Light

New member
לא רשמנו פטנט על זה

בכל מקרה, מפלס חלוקת הקלטות ירד בשנה שנתיים האחרונות. אפילו דיסקים כבר לא שמים.

Night Light

New member
לא, למה? זה בסדר דווקא ../images/Emo13.gif

אין לי כבר טייפ באוטו... (ואי אפשר לצרוב על הדיסקים שלהם...)

ב ו ע ז ז

New member
כי הם הבינו מה כולם עושים בקלטות

וד`א זה נראה שגם כללית הוא הוריד פרופיל אמנון יצחק..

Night Light

New member
עזבי בובה

את לא במצב הרגשי המתאים ללכת לשמוע אותו. הרבה הרבה הפחדות, מעט הגיון. רוצה preview?

למעלה