תגידו, קרה לכם פעם ...

shirona

New member
תגידו, קרה לכם פעם ...../images/Emo12.gif

שהגוף שלכן "הזדהה" עם הילד לכם? אני אסביר את עצמי... ב"תקופת הגזים", כשאמיר היה התפתל מככאבי-בטן בשעות הערב, היו לי ממש ימים של כאבי-בטן איומים ולא-מוסברים... עכשיו, שכהוא מצונן ומשתעל, התחלתי להרגיש אתמול את הגרון שלי, והיום הוא ממש כואב...
מוזר, לא? זה כאילו פסיכולוגי... אבל ממש כאבים אמיתיים!
קרה לכם פעם?

hagaram

New member
בטח שקרה! וזה נראה לי מאוד

טבעי!! כשיהלי שלשלה, גם אני שלשלתי..... אומנם רק פעם אחת אבל..... בלילה שיצאה לה שן אני ואבא שלה "התווכחנו" למי כואב יותר......
(לי או לו כמובן...)

city

New member
אמפטיה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אין כמו אמפטיה. כוח הסופר-על השמור רק לנו האמהות (ואל תספרו לבעלי כי הוא גם רוצה כוח סופר-על שווה
). ברצינות, לגבי המחלה זה הגיוני ביותר שנדבקתם אחד מהשני או נדבקתם בו זמנית מאותו הגורם. לגבי כאבי הבטן, לא קרה לי, אבל יכול להיות מין הזדהות. בסה"כ עוד לא קרה לי דבר כזה, אבל לעיתים מאוד קרובות אני יודעת מה אנשים סביבי חושבים. אגב, אני מנסה לא לגבש דעה בנוגע לכוחות סופר על וקסם, בעיקר כי אין לי על מה להתבסס בהחלטה וגם כי אני פוחדת לגלות את האמת, לכאן או לכאן.

בוציקה

New member
מתוקה, נראה לי שפשוט נדבקת ממנו

למרות שההזדהות הזו אכן באה לידי ביטוי לפעמים, למשל - אחרי שהיא אוכלת אז אני כאילו מרגישה שאני צריכה להוציא אוויר (גרעפס) למרות שכמעט ואין לי אף פעם. ככה אנחנו, האמהות. מרגישות את הילדים מהבטן.

shirona

New member
חחח...../images/Emo6.gif כנראה שאת צודקת...

ונדבקתי מהקטנצ'יק, טוב, נו, ניסיתי... אבל אני יכולה להעיד על זה שבכל שיעול שלו אני נורא סובלת... בעלי אומר שאני סובלת יותר ממנו...

mishi1

New member
כן!!!

לי זה קרה עם השיניים! חשבתי שאני מדמיינת. הכאב לא היה מציק. אבל הרגשתי את השיניים.

lulyK

New member
כן. כל פעם שהוא מסתל בטלוויזיה

מקרוב, כואבות לי העיניים. כשהוא הולך רק עם גרביים, קר לי. שניה לפני שהוא נרדם, אני מרגישה שנופלת עלי שינה. מתעוררת שניה לפניו. לגבי הכאב גרון, הזדהות זו אחת האופציות. השניה היא שגם את מקוררת

לי לא קרה-אבל לבעלי כן...

הוא מזדהה עם הגזים של גל...אומר שברגע שלה יוצא גם לו יש צורך... בקצור יש לי בבית תחנת כח מאולתרת...בעעעעעעעעע......

galiaS

New member
זה היה קורה לי כשהנקתי

היתי מתעוררת באמצע הלילה ויודעת שעוד עמה דקות גם נטע תתעורר.

למעלה