תגידו,נהג אוהב אוטובוסים
?

מצב
הנושא נעול.

kobiz99

New member
כפי שכתבתי עבדו בקוו 1

קו 1
היה יוצא מבית הכרם ניפגש עם קו 6 בממילה נדמה לי שגם בקו 1 היו שסונים. אבל לא אתווכח עם מנכל הגינזך.
כפי שכתבתי עבדו בקוו 1
תחנה ראשונה רח' קרית משה בקטע בין שדרות המאירי לרח' השושנה וסיים ביום ליד עיריית ירושלים הישנה ליד גן דניאל אוסטר בלילה הסתובב ליד בניין גנרלי לאחר מכן הוארך עד קרוב למלון המלך דוד וYMCA לאחר מכן שונה המספר לקוו 6 ונסע באמת מבית הכרם לתלפיות שם עבד כל השנים קוו 6 ואת קוו 1 הסבו לכותל המערבי בתוך העיר העתיק עם אוטובוסים פיאט קטנים הפעם מגה קצת פישל שלא זכר את קוו 1 אלבז כל הכבוד

לא רק שזוכר, אפילו יכול לומר לך את

כפי שכתבתי עבדו בקוו 1
תחנה ראשונה רח' קרית משה בקטע בין שדרות המאירי לרח' השושנה וסיים ביום ליד עיריית ירושלים הישנה ליד גן דניאל אוסטר בלילה הסתובב ליד בניין גנרלי לאחר מכן הוארך עד קרוב למלון המלך דוד וYMCA לאחר מכן שונה המספר לקוו 6 ונסע באמת מבית הכרם לתלפיות שם עבד כל השנים קוו 6 ואת קוו 1 הסבו לכותל המערבי בתוך העיר העתיק עם אוטובוסים פיאט קטנים הפעם מגה קצת פישל שלא זכר את קוו 1 אלבז כל הכבוד
לא רק שזוכר, אפילו יכול לומר לך את
מספרי הרישוי של השוסונים של קו 1: 66-138 66-117 66-112 אלה עבדו שם בתקופה מסויימת אך אח"כ הם הועברו ופוזרו גם לקו 2 ולכל מיני קווים כקולבוייניקים. 66-117 השתייך רוב ימיו לקו 7 לרמת-רחל.

חיובי, זו כרטיסנית ללא הכובע האופיי

אביתר האם זה בתמונה קופאית?
שלום! אביתר -האם זה בתמונה קופאית? ומה מספר הרישוי אני צריך ללכת אז להתראות
חיובי, זו כרטיסנית ללא הכובע האופיי
האופייני. הכובעים החלידו והוסרו בחלק מן האוטובוסים. כל 31 השוסונים של "המקשר" היו "כרטיסניות" ללא יוצא מן הכלל.

חלק 3:

אני בהלם מכל התשובות שלכם

פשוט צל"ש ! והצילום הביא לי שק זכרונות. איזה יופי! עכשיו לאמנון: מה שאתה מתאר, לא רק מדהים אלא גם מביא "?" - כל התיאור הזה שייך לאותו דגם של אוטובוס? או שאלה דגמים שונים שהלכו והשתכללו בהדרגה? ויש מזכרת כזו במוזיאון איפשהו? צילום?
חלק 3:

ו.....הגלרייה............/images/Emo65.gif:

אני בהלם מכל התשובות שלכם

פשוט צל"ש ! והצילום הביא לי שק זכרונות. איזה יופי! עכשיו לאמנון: מה שאתה מתאר, לא רק מדהים אלא גם מביא "?" - כל התיאור הזה שייך לאותו דגם של אוטובוס? או שאלה דגמים שונים שהלכו והשתכללו בהדרגה? ויש מזכרת כזו במוזיאון איפשהו? צילום?
ו.....הגלרייה..........
:

shlumbergera

New member
ממש לא,מאמא'לה,אני לא כלכך ענתיקה

ונסיים דווקא במרצדס O3500 של
חברה ערבית...זוכרת?
אם הם נסעו ביפו או... איפה? אז בטוח לא הסתובבתי במקומות האלה. הייתי ילדה תל אביבית אסלית. פעם או פעמיים נסענו ברכבת לראות שלג בירושלים. ובחופשים הייתי עולה לצפון לקבוץ סמוך לעפולה. זוכרת יופי את התחנה המרכזית שם. איזה אוטובוסים עשו את הדרך הזו? שנות ה - 50?

צולם בירושלים בשלהי שנות ה-60...

אם הם נסעו ביפו או... איפה? אז בטוח לא הסתובבתי במקומות האלה. הייתי ילדה תל אביבית אסלית. פעם או פעמיים נסענו ברכבת לראות שלג בירושלים. ובחופשים הייתי עולה לצפון לקבוץ סמוך לעפולה. זוכרת יופי את התחנה המרכזית שם. איזה אוטובוסים עשו את הדרך הזו? שנות ה - 50?
צולם בירושלים בשלהי שנות ה-60...
מאמא'לה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה