תגידו,נהג אוהב אוטובוסים
?

מצב
הנושא נעול.
השמאלי בשורה העליונה והימני בשורה

האם אחד מאלה הוא תלמה?
או שאלו רק הדגמים הישנים יותר?
השמאלי בשורה העליונה והימני בשורה
התחתונה הם מה שכינו באגד: "תלמות". אלה דווקא הדגמים המפוארים התיירותיים. שים לב לחלונות בגג. בארץ היו מעט מפוארים.

kobiz99

New member
אם תתנהג יפה החברה במוזיאון אגד

אני בהלם מכל התשובות שלכם

פשוט צל"ש ! והצילום הביא לי שק זכרונות. איזה יופי! עכשיו לאמנון: מה שאתה מתאר, לא רק מדהים אלא גם מביא "?" - כל התיאור הזה שייך לאותו דגם של אוטובוס? או שאלה דגמים שונים שהלכו והשתכללו בהדרגה? ויש מזכרת כזו במוזיאון איפשהו? צילום?
יזמינו אותך לנסיעה באוטובוס הנ"ל כל האוטובוסים במצב נסיעה. והחברה שם גאים במעשי ידם להתפאר אני בבקור אקראי הוזמנתי לנסיעה במשוריין שעלה לירושלים במלחמת השחרור באוטבוס GMC מהתקיפה במעלה עקרבים ובפורד יטן היה כיף קובי

קובי: זו היא, לא הוא. ../images/Emo9.gif

יזמינו אותך לנסיעה באוטובוס הנ"ל כל האוטובוסים במצב נסיעה. והחברה שם גאים במעשי ידם להתפאר אני בבקור אקראי הוזמנתי לנסיעה במשוריין שעלה לירושלים במלחמת השחרור באוטבוס GMC מהתקיפה במעלה עקרבים ובפורד יטן היה כיף קובי
קובי: זו היא, לא הוא.

בהחלט! חברתנו החדשה מוזמנת למוזיאון

להיכרות עם מלכי האוטובוסים, כבר ביום שישי הקרוב בין 8-12! המוזיאון נמצא בקרית בן גוריון (חניון אגד חולון), צמוד לנתיבי איילון, מחלף קוממיות ובית העלמין.

אנדי: נראה לי שהיא מאוד נחמדה,

להיכרות עם מלכי האוטובוסים, כבר ביום שישי הקרוב בין 8-12! המוזיאון נמצא בקרית בן גוריון (חניון אגד חולון), צמוד לנתיבי איילון, מחלף קוממיות ובית העלמין.
אנדי: נראה לי שהיא מאוד נחמדה,
בסגנון של ליילנד המקורית וטוב שיש בחורות בעסק הזה. גם סבתא שלי ז"ל, היתה חובבת רצינית לאללה. מצאנו בארונית שלה מסמכים שקיבלה מדן ומחברת המעביר.

kobiz99

New member
אמרתי לך הם נחמדים אמיתיים כבר אין

אמרתי לך הם נחמדים אמיתיים כבר אין
הרבה כאלה בארצנו לצערנו קובי

shlumbergera

New member
תודה מתוקים../images/Emo24.gifמאד מתרגשת../images/Emo9.gifוגם

תודה מתוקים
מאד מתרגשת
וגם
בנזוגי נורא שמח. ד"א גם הוא חושב שאני נחמדה. אופס-צריכה הדרכה:היות ורק לאחרונה נפרדתי מרכב השטח שלי והתחלתי (חזרתי) לנסוע בתחב"צים - אז איך מגיעים מאזור בנימינה/פרדס-חנה?

mucool2

New member
קודם ברכבת, אח"כ באוטובוס

תודה מתוקים
מאד מתרגשת
וגם
בנזוגי נורא שמח. ד"א גם הוא חושב שאני נחמדה. אופס-צריכה הדרכה:היות ורק לאחרונה נפרדתי מרכב השטח שלי והתחלתי (חזרתי) לנסוע בתחב"צים - אז איך מגיעים מאזור בנימינה/פרדס-חנה?
קודם ברכבת, אח"כ באוטובוס
לא מכיר מספרי קווים...

ברכבת עד לתחנת תל אביב מרכז

תודה מתוקים
מאד מתרגשת
וגם
ומשם קוים 173 או 73 של אגד עד לתחנה בחולון שנמצאת ברחוב אהרונוביץ פינת יהודה הנשיא . משם טיפה הליכה ברגל - ישר עד לצומת המרומזר, ימינה לרחוב משה דיין, שמאלה בצומת הבא עד לכניסה לחניון. ובתוך החניון כבר לא בעיה למצוא. כמו כן קו 86 של אגד מגיע עד לחניון עצמו - זו תחנתו האחרונה. לדעתי עולים עליו בדרל נמיר - תקנו אותי אם אני טועה.

מאותה תחנה שלוקחים את 73, אפשר

ומשם קוים 173 או 73 של אגד עד לתחנה בחולון שנמצאת ברחוב אהרונוביץ פינת יהודה הנשיא . משם טיפה הליכה ברגל - ישר עד לצומת המרומזר, ימינה לרחוב משה דיין, שמאלה בצומת הבא עד לכניסה לחניון. ובתוך החניון כבר לא בעיה למצוא. כמו כן קו 86 של אגד מגיע עד לחניון עצמו - זו תחנתו האחרונה. לדעתי עולים עליו בדרל נמיר - תקנו אותי אם אני טועה.
מאותה תחנה שלוקחים את 73, אפשר
לקחת גם את 86 ואני חושב שמאז שהמסלול שונה, זה אף עדיף.

shlumbergera

New member
מבטיח(ה) להתנהג יפה לפי מיטב החינוך

מבטיח(ה) להתנהג יפה לפי מיטב החינוך
הפולני/יקי. אם אצטרך לנשק שם ידיים או לפתוח דלתות או להוריד את הכובע - אין בעייה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה