תגידו מתי יוצא הדיסק של אירוויזיון 2020??

dosfer

New member
תגידו מתי יוצא הדיסק של אירוויזיון 2020??

אני רוצה כבר להוריד אותו למחשב, לשמוע את הגרסאות הסופיות של כל השירים

A m o s 2 9

New member
בשנתיים האחרונות

האלבומים פורסמו באתרי "שיתוף" בסביבות אמצע אפריל, אז אפשר להניח שכך יהיה גם השנה.

babyface19

New member
רק בוא נוסיף משהו לגבי האלבום הרשמי וגרסאות סופיות לביצוע...

על במת התחרות.
&nbsp
חשוב לציין בעניין זה , כשמדינה מגישה במפגש המשלחות קובץ WAVE מטעמה של גרסת סטודיו לאלבום הרשמי של התחרות (כולל גרסת אינסטרו/קריוקי לאלבום הקריוקי) היא אינה בהכרח הגרסה הסופית לביצוע על במת התחרות.
לשם כך קיים מפגש המשלחות שבו כל מדינה מודיעה על אופי ההופעה ועיבוד הסופי שיהיה על הבמה.
כל מדינה יכולה לשנות גרסה ביצוע על במת התחרות, קרי גרסה סופית שאתה קורא לה כך , עד היום הראשון של החזרות ולא מעבר לכך, כלומר החזרה הראשונה אמורה להיות בעיבוד של הביצוע, ולא ניתן מעבר אליה לשנות עיבוד ו/או מלל ביתר החזרות ובביצוע הלייב במופע עצמו. אם מפרים תנאי זה, הרי שאותה רשות שידור סופגת קנס של 15,000 יורו.
&nbsp
כמובן שקיימות במשך השנים האחרונות שבהם קיים החוק הנ"ל לא מעט דוגמאות, למשל קובי מרימי: הגרסה הראשונה שהכרנו הייתה באלבום הרשמי של התחרות, אך נציגי "כאן", כבר התרו הפני EBU כחוק שיהיה ריוואמפ, שהוצג ביום הראשון של החזרות.
יש די והותר דוגמאות כם ממדינות אחרות משנים עברו ,שקצרה היריעה מלציין.
רק נציין ששינוי גרסה עד היום הראשון של החזרות חייב לעמוד בקנה המידה עם חוקי ה-EBU, כלומר בתנאי שאינך משנה את השיר ללא הכר חחחח

dosfer

New member
גם עם הגרסה של פקר ליבי בספוטיפיי אין לי בעיה, היא נהדרת

אבל חשבתי שאם כבר ריוואמפ ישנו ממש משהו בשיר, אבל רק חיזקו כזה דברים ולא יותר מזה

עם קליפ זה ייראה נהדר, אבל כאן לא יכולים לצלם קליפ בגלל הקורונה, אז באסה

שאלתי אותם מה עם הקליפ הם כמעט ערפו לי את הראש, אמרו לי "מספיק כבר להתלונן!!" הם ממש בהיסטריה

ואני רוצה לשמוע את גרסת הספוטיפיי רק ללא המילים כדי לדמיין איך זה יישמע בלייב, כלומר לדעת אם מוזיקת הרקע מספיקה או לא.. לכן אני מחכה לדיסק כי בדיסק מפרסמים גם גרסאות קריוקי ללא הווקאל

babyface19

New member
במשך השנים קליפ רשמי אינו בהכרח מהווה מדד להצלחה

קיימים שירים שהצליחו יפה בתחרות ללא קליפ רשמי, אלא עם הקליפ של ההופעה מהקדם.
חוץ מהשיר עצמו בסוף הכל מתנקז לשבוע החזרות וללייב עצמו, וזה הכי חשוב בסוף.

dosfer

New member
אבל אני מעדיף את הגרסה של הספוטיפיי על זאת הנוכחית

וזה שהעולם לא מודע שיש כבר גרסה חדשה מעצבן אותי!
&nbsp
כי הגרסה החדשה מרגישה יותר ווינרית

babyface19

New member
זאת גרסה ששוחררה יום למחרת הקדם ב-4/3

מכיר אותה.
&nbsp
&nbsp
חשבתי שיצאה כבר עוד אחת מרוב שדיברו על זה כאן רק בימים האחרונים.

dosfer

New member
מצידי שתהיה גם גרסה של נודים, שיוציאו כבר קליפ

זה מעצבן אותי כי אנשים מזלזלים בהופעה בלייב ועפים על קליפים!!

ודווקא שיר כזה שצריך להיות לו קליפ פצצה, דווקא בו לא משקיעים

גם אם האירוויזיון לא יתקיים בכל זאת, צריך לתת כבוד לשיר הזה, הוא פאקינג מייצג מדינה, ככה אנחנו רוצים להראות את עצמנו, מעלים סרטון של קדם?? במקום סרטון על רמה?

ההתנהלות הזאת מה זה מורידה לי מהשיר, כי אני צריך להיכנס לספוטיפיי המזדיין הזה כדי לשמוע את הגרסה החדשה במקום לצפות בקליפ רשמי עם הגרסה העדכנית

והכי גרוע שאני גם לא יכול להוריד כי זה רק בספוטיפיי

שילכו להזדיין הם והקורונה, מעניין שהקורונה לא היוותה בעיה למדינות אחרות לצלם קליפ ועוד קליפים מרובי משתתפים.

babyface19

New member
את הגרסה הזאת אתה יכול לרכוש בקלות מ-iTunes ישראל תמורת....

3.90 ש"ח

ככה תוריד למחשב ,ותאזין לה באיכות פצצתית מקורית.

dosfer

New member
למה נראה לך שאני אשלם על זה אפילו שקל

אין סיכוי
&nbsp
שישחררו את זה כבר ליוטיוב באיכות על רמה!!!

babyface19

New member
ב-17 משתחרר ה-CD הפיזי, ואילו פורמט דיגיטלי ב-10/4....

הסיבה לכך פשוטה: לפורמט דיגיטלי אין צורך ביצירה וחיזוי עותקים מראש של פורמט CD מכל המזמינים של חנויות אינטרנטיות באירופה, קרי חנות המזכרות באתר ה-EBU, ו/או אמאזון וכדו'.

למעלה