תגידו מישהוא יודע אולי איפה טאריה בימים אלה?

אם היא הייתה אצלנו, אתה לא חושב שהייתי

מסדרת לה פרוטקציות?

Itay Simons

New member
יש בזה משהו ../images/Emo3.gif

רגע, עוד לא ענית לי- מה את עושה בגלילות? באיזה בסיס את?

אני?

אני מש"קית קורס קצינים, המשרד שלי נמצא ביחידת מעבר, ובגלל זה אני יכולה לארגן אחלה פרוטקציות
(אם אתה זוכר איך היחידת מעבר נראת אז ליד הסחכה יש כמה משרדים שעל אחד מהם כתוב "קק"צ" בגדול, אז זה המשרד שלי
)

Brombit

New member
אני גם באויר ../images/Emo115.gif

התכוונתי בכלליות לפורום הזה, שמתאפיין במודיעיניות צבאית P:

היויו

New member
קינג ג'ורג'

באחת הסוויטות בקומה הלפני אחרונה. והיא כנראה תצא בצהריים (אחת או שתיים) כדי לראות קצת את ירושלים ומחר בערב היא טסה חזרה.

היויו

New member
.

נ-ר-א-ה ל-ך????????? ונניח והייתי יודע (מה שעלול להיות נכון,אולי) אתה באמת מאמין שהייתי רץ ומספר למישהו שאני לא מכיר כדי שילך להציק לה? טמבל

נצל"ש מישהו יכול לעשות לי טובה?בנוגע לטאריה?

יש לי מכתב לתת לטאריה אבל כמובן אין לי סיכוי לראות אותה ולהגיע להופעה אותה בעייה מזה שנים ): אז אם מישו יכול לעזור ליצורה שגרה בחור בצפון היא תשמח מאוד

היויו

New member
למה לא דיברת לפני המפגש??

אז היה לנו סיכוי הרבה יותר טוב...
תראי, אני יכול לנסות לבדוק, אבל אני לא יודע בדיוק מתי היא עוזבת או איך לקבל ממך את המכתב...

אני אוכל לשלוח לך?

אחרי ההופעה היא נפגשת עם הקהל לא? לחלק חתימות או משו?

היויו

New member
אויש ...

ראיתי את המסר שלך והייתי כל כך אפוף שלא היה לי שמץ של מושג במה מדובר כשראיתי את המסר |שוקיסט-חסר-שעות-שינה| אני אראה אם אני יכול לדאוג שיעבירו לה. אני לא מבטיח כלום, אבל אני אנסה. OK?

LadySilkworm

New member
מה קורה בירושלים בזמן האחרון?

הפיגוע דקירה בגילה? הטרקטורים בחופש? נכון, אבל אמ, לא הייתי אומרת שהם השפיעו ממש על החיים בעיר עכשיו.. ממש לא כמו לפני כמה שנים. והמקומות שהתרחשו בהם הפיגועים לא היו בעיר בעתיקה או בסביבה ממש קרובה לה. ככה ש.. :) [טוב, אני סתם מגנה על העיר שלי. P:].

The Cat Woman

New member
עוד פעם היא עם חולצה של לקוסט???

מה נסגר איתה? אין לה בגדים?
קצת מצחיק ללבוש את אותה חולצה פעמיים ובהופעה אחת של שעה וחצי ללבוש 5 תלבושות שונות!

למעלה