תגידו מזל טוב ללאון מהאח הגדול 5 מתחתן

פליפ2

New member
תגידו מזל טוב ללאון מהאח הגדול 5 מתחתן

מעניין מה אומרת פאולינה חחחחח

פאפה 1

New member
מממממממ.. הזמר האבוד מאוד פואטי

למה אני אומרת, כי אם זה בשבילה , אז המילים של השיר האחרון קצת מפריעות לי, האם היא רוקדת על שני חתונות?

l86

New member
חחחחח כן, אם זאת היא אז היא לא יוצאת טוב מהשיר הזה

אבל גם יכול להיות שזו לא היא בכלל, או שזה סתם שיר שלא אומר כלום.

פליפ2

New member
טוב הבנתי

יש לי שאלה אלדד וקארין עדיין עוקבים אחד אחרי השני באינסטגרם

פאפה 1

New member
אז לא עוקבים לא באינסטגרם ולא בפייס

מעניין איזה ״ קשר טוב״ יש כאן:)

פליפ2

New member
תראי הם כן היו בקשר אז באינסטגם הוא העלה שיר והיא שלחה לו לב

לא יודעת אולי משהו השתנה ביניהם

פאפה 1

New member
אומר אומר. ולי יש הרגשה חזקה שזאת היא

הכל כל כך מתחבר. השיא היה בתוכנית הרדיו שהיא אמרה שכל הדרך היא שמעה שיר נון סטופ, שיר שהוא שלח לה. אני חושבת שהקשר התחיל עוד שהייתה עם אלדד! אם זאת היא אז, היא באמת יוצאת רע.

פליפ2

New member
היא לא היא לא איכפת לי כול עוד אלדד לא איתה יותר זה מה שחשוב

פאפה 1

New member
כאן מסתבך העניין

כנראה שהיא עדיין לא החליטה מה עדיף לה, והיא משחקת עם שניהם:) מצד אחד יש לה איזה אידיוט חדש שרוצה להפוך טיבעוני בשבילה ומשורר לה שירי אהבה כמו שהיא אוהבת.. ומצד שני יש את אלדד שכנראה עדיין לא החליטה עם כדאי לה לשחרר אותו .. היא באמת מאוהבת באהבה, רק דבר אחד היא לא מבינה גם המשורר עם הלב השבור והאמירות הרומנטיות מהמאה ה18 גם הוא אחרי שנה ימאס מלכרכר סביבה.

פליפ2

New member
טוב תקשיבי אי אפשר לדעת אם זה קשור אליה

לא צריך להגיע ישיר למסקנות את זוכרת את אמרת את זה. את אמרת שבתוכנית רדיו היא נשמע עצובה והשמיעה כול מיני שירים עצובים.חוץ מזה לא נראה לי שאלדד והיא לא שיחררו אחד מהשני עובדה תסתכלי על הפייסבוק והאינסטגרם שלהם.

פאפה 1

New member
יש לי אינטואיציות חזקות

פאפה 1

New member
היא באמת נשמעה מאוד עצובה

והיא העלתה שירי פרידה ואכזבה מאהבה. אבל זה לא אומר שאין לה מישהו על הכוונת, ההתנקות הכללית שלהם אחד מהשנייה מאוד סותרת את דבריו שהם בקשר טוב, יש כאן משהו מסריח.

למעלה