תגידו מה עושים כשלבינתיים אין אהבה?

preetyxgirl

New member
תגידו מה עושים כשלבינתיים אין אהבה?

וכבר הייתה לכם..אל תגידו לי לחפש...כי זה לא בדיוק עוזר במשהו... פעם היו..את החיבוקים הנשיקות הדרמטיות האקשן וכל הקטעים והפאדיחות של האמצע... ואיך שהזמן עובר מהר כשבייחד..אוף כזה מעצבן... אוף!! ולמה אני תמיד חוזרת על עצמי...על השאלה הזאת אתם לא חייבים לענות...

preetyxgirl

New member
מה עושים בזמן הזה....כשאין בדיוק

אהבה... כלומר, לפנייכן הייתה, ונגמרה.....וכשמתגעגעים לכל החשקים שאז היו כשעוד כן הייתה אהבה...

אם היית מקבל שקל על כול פעם....

שחשבתי על השאלה הזאת הייתי עכשיו יותר עשיר ביל גייטס.... את יודעת מה זה להיות מאוהב באהבה? זה מה שקורה להרבה אנשים כשאר אתה מתגעגע למשהו אתה אוהב אותו לאו דווקא אהבה של גבר לאישה אולי אפילו כמו אהבה לאח לאם לאב...משפחה... ומה עושים בזמן הזה? אפשר לחפש אהבה אפשר סתם להעביר את הזמן אפשר לעשות דברים משוגעים לחדש לשנות אולי אפילו קצת לחזור אחורה לישן וליראות מה היה טוב פעם כדיי שיהיה ....טוב בעתיד גם אני כמוך מתגעגע להרגשה הטובה לכול ההתרגשות ההתלהטות הזאת שיש בלב כשאתה מכיר מישהי חדשה שאת מתאהב בה .... אז לפעמים מרגישים קצת בודד כשיושבים בשתיים ליפנות בוקר מול המחשב וחושבים "...אך אם היה לי עכשיו מישהי לחבק לנשק לישכב לידה..." אז העצה הכי טובה שיש לי לתת לך היא פשוט לחכות...כי אני בעצמי לא יודע תתשובה....

sagi zulta

New member
מספרת לי? ../images/Emo7.gif

אני בול במצב הזה עכשיו שבוע מאז שניפרדתי מחברה שלי.ואני בדיכאון כי אין משהו חדש אני מת כבר שמישהי תואהב אותי ואני אותה. 8 פורומים העלתי תבעיה שלי ולא מיתיחסים אלי בכלל:(

זה פשוט ככה...

אני אף פעם לא הייתי לבד... תמיד היתה מישהי שאוכל לאהוב, להוקיר ולחבק (הכי חשוב...) תמיד הייתי בקשר וקשר ארוך וטוב האחד של שנתיים וחצי והאחרון שנגמר של שנה... עכשיו אחרי חודשיים של לבד... באמת לבד... ממש במעיין בדידות שכזו, ריק מפנים... בלי חברים, בלי אהובה... אני פשוט מנסה למצוא את עצמי, מחפש דברים חדשים שלא ניסיתי, רואה, חש רגשות חדשות, קשות ולפעמים ממש אבל ממש כואבת, אבל זה טוב ובריא, זה מפתח אותי הרבה יותר מקשר... כאשר אתה בקשר כל כך הרבה זמן, אתה מאבד את עצמך, מאבד חלק ניכר מהאישיות שלך, עכשיו בתקופת המעבר בין קשר לקשר אתה מחפש עצמך, מתאים עצמך לסביבה החדשה, מסתגל... כאלוהים לא יתן לנו משהו שלא נוכל להסתגל אליו... קבל את בדידותך בהסכמה, זה כבר ניקבע, אל תאבק, פשוט קבל ולמד את עצמך, כי הקשר הבא יהיה הרבה יותר בריא וטוב במיוחד בשבילך... את המשמעות של עצמך רק אתה תדע! לחפש אותה רק אתה יכול, אף אחד אחר לא יוכל לעזור!

למעלה