תגידו, מה נסגר עם הפורום?

תגידו, מה נסגר עם הפורום?

שבק'ס הם ממש אחלה להקה ואני בטוח שאם מישהו יקח יוזמה וינהל את הפורום הוא יצמח וילבלב. אני יודע שיש כמה אנשים שנכנסים לפה מדי פעם וכותבים. ממש כואב לי לראות פורום כ"כ מסכן של להקה כ"כ גדולה. אני אישית הייתי לוקח את זה וכבר מיליתי טופס אחד אבל לא שלחתי אותו כי אני לא מגיע למרכז כל יום בשביל הראיון וב', אני בפנימייה ואין לי מספיק גישה למחשבים וזמן בשביל לנהל פורום. מה אתם חושבים? אולי כדי להציע את זה בפורומים אחרים (מוקי וכאלה...)

shining moon

New member
טוב אז ככה....

כן כן חזרתי
מי מהאנשים שזוכרים אותי עוד פה?? אז ככה היה פה את שבקניק מתלהם שהיה אמור לנהל את הפורום.. אבל אין לי מושג מה עלה בגורלו...
ואני דיי נגד להציע את זה בפורומים אחרים..זה שבק ודי! דבר ראשון תעשו טובה תתפקדו...בכללי תגידו מי בפורום קבוע מי לפעמים וכו, שרשרו לפה בקשה...

גם אני!

אני נכנס לפה כל כמה ימים וביאס אותי לראות שלקח 10 ימים עד שמישהו ענה לי להודעה. אם הפורום יהיה פעיל אני אוכל גם להיכנס כמה פעמים ביום ואם צריך אני מוכן ורוצה להשקיע שעות בפורום לעזור למנהל או בלי מנהל. פשוט צריך יוזמה ועם קצת עבודה אפשר להקים אץת הפורום הזה על הרגליים!

shining moon

New member
רעיון טוב...

אבל צריך לכתוב בחתימה משו אחר... כאלו על הפורום אבל לא כמו שכתבת זה משעמם
יש למישו רעיון? אולי אם איזו שורה של השבק שקשוקה או משו כזה

Mr Darkness

New member
מה תאמרו על

"בשב"ק היום סוגרים חובות עם כל הבני-זונות"? או "אז בוא יהיה פיצוץ"? נשמע לי טוב...

shining moon

New member
אממממ....

לא ממש הבנתי את הפואנטה של הראשון
אבלהשני אפשרי יאללה אנשים עוד רעיונותתתת

א', מצטער, צודקת.

ב', גם אני לא הבנתי ולא אהבתי את הראשון. את השני אהבתי. עוד היום אם יהיה לי זמן אחליף...

shining moon

New member
ולהוסיף משני הצדדים את

האייקון הזה--->
לא יודעת למה ..זה פשוט נחמדדד

Mr Darkness

New member
אבל מה הקטע שיבואו סתם לפורום?

צריך לארגן משהו סתם יבואו לפה בלי מטרה, יהיה משעמם צריך לעשות משהו!

shining moon

New member
דוגרי צודק...

אבל זה גם יהיה נחמד שקודם כול יבואו לפה אנשים שיעניין אותם פורום על הלהקה אחרי זה..נראה מה נעשה...

למעלה