תגידו לי, השתגעתם ?

WINTERLOVE

New member
תגידו לי, השתגעתם ? ../images/Emo151.gif

איזו היסטריה אתמול, איזו דיפרסיה היום. מפות כמו אתמול רואים בכל חורף נורמלי בטווחים של 96 (
) שעות ומעלה. ההתמתנות היתה צפויה מראש, אז מה האבל הכבד ?! מוקדם מידי להספיד ו/או לפרוש את השטיח הלבן !

yariv71

New member
כטווח החזויות-כך גודל ההתמתנויות../images/Emo4.gif

הזגזוג הזה מדהים כל פעם מחדש, אם אתמול נראו ערכים קיצוניים של שלג באזורים נמוכים, היום בקושי נראה שלג בי-ם.

yariv71

New member
חכה, קודם נראה ת'זברה ה- 12...

משום-מה יש לי רושם שהיא נוטה להיות אופטימית.

barakbl

New member
יותר גרוע כמעט ולא יכול להיות.

אפשר כמעט רק לעלות מכאן. סיבה לאופטימיות

cumulonimbus

New member
אם רק הייתם חיים בכרתים,

הייתם חוגגים הבוקר ! תראו במפה המצורפת מה MRF חזה לכרתים אתמול (האוויר הקר מפספס אותם ויורד לכיוון קפריסין), ותראו מה הוא חוזה היום.

supercellstorm

New member
חוצפן!!! פסיכולוגיה בגרוש הא? ../images/Emo13.gif

לא יפה ילד רע- אני שמח שלפחות עזרתי במשהו....

idansof

New member
מפה ברקנלית לראשון בצהריים

זה לא נראה רע כלל וכלל(528 מעל צפון סוריה)

yariv71

New member
עברתי על האנסמבלים- לא טוב../images/Emo4.gif

הנזקים קשים
אפיק צפוי עפ"י כל הריצות להתעמק מערבית יותר באזור הים היוני (בין יוון לאיטליה) עם שקע רום מדהים
של פחות מ- 5160 מ' כתוצאה מכך צפויים לקרות אחד או שני הדברים: א. המערכת תתעכב ותכנס רק במהלך השבת ב. האפיק יחלש עם התקדמותו מזרחה בכל מקרה, נראה שהאיזותרמה של ה- 0 מע' ב- 850 מ"ב צפויה לחצות אותנו בשבת ולהכניס אוויר קר מאוד ברום הנמוך.

termometer

New member
הסיבה שה-850 לא יכול להיות

כל כך קר,היא שהמערכת עושה מסלול מעל הים.. מיוון עד אלינו-וכך מתחממת. אם היא הייתה נכנסת ישר עלינו,זה היה סיפור אחר..

אפילו אם הטמפ' יתמתנו ל:

3- ב-850 מ"ב. 28- עד 29- ב-500 מ"ב 13- עד 14- ב-700 מ"ב+משקעים בכל הארץ(כמו שצופה היווני) עדיין ירד שלג יפה בהרים מעל 700 מ', אומנם זה לא שלג מ-200 מ' אבל גם זה מצויין! חוץ מזה יתכנו הקצנות

למעלה