תגידו לי אם ראיתם דבר כזה!!

תומר1818

New member
תגידו לי אם ראיתם דבר כזה!!

ראיתי כמה כאלה בת"א ואפילו גם של B&W. אבל למה לעשות להם את זה??? הם נראים ממש מגעילים ככה .

kfir1983

New member
../images/Emo13.gifאני ראיתי

רעיון גאוני למי שרוצה קטנוע אך מתבאס מזה שניתן לקחת רק 2. פה ניתן להרכיב עוד 2 אנשים ,חיסכון בדלק, ומקום מטען ענק. מעניין אם ניתן לסגור את הסירה בחורף..

תומר1818

New member
ברור שאפשר לסגור את הסירה בחורף

לאבא שלי יש ווספה אז אני מכיר את הסירה הזאת טוב מאוד יש לה איזה ברזנט כזה שמחבר בתיק תקים לגוף וככה סוגרים את זה. עכשיו בקשר למה שאמרת התכוונת שניתן לקחת יעני 3 אנשים+ נהג??? כי בסירה מותר לקחת רק עוד בן אדם אחד . אבל מה שהכי מצחיק זה שחברת הביטוח מבקשת תוספת תשלום על הסירה בגלל שיש עוד בן אדם כאילו וההיפך הוא הנכון אם יש לך את הסירה מחוברת אז אתה יותר יציב על הכביש והסיכויים שתחליק פחות גבוהים

incognito1980

New member
חברת הביטוח יודעת מה היא עושה...

לפחות בדרך כלל. אם מבקשים תוספת על הסירה, כנראה שחושב כי הסיכוי לשלם פיצוי לאחד הרוכבים בווספה כזו (כולל הסירה) גבוה מהסיכוי לשלם פיצוי לרוכב על קטנוע רגיל. זה גם די הגיוני - אמנם הווספה יציבה יותר, אבל הבטיחות האקטיבית שלה לא עולה. זה עדיין כלי רכב קטן, פתוח, פגיע במצבים של תאונות עם מכוניות וכו'.

be_roo

New member
ראיתי יותר מזה

מישהי על GD עם סירה שגם שיפצרה לעצמה גג א-לה-C1 מאחור, מלמעלה ועד למשקף מלפנים, כשהחלק העליון עם הצללה.

למעלה