תגידו, הפורום נהיה פורום חסידי?

תגידו, הפורום נהיה פורום חסידי?

כך נראה לפחות מההודעות והתגובות לאחרונה. לא נותר אף ליטאי אחד לרפואה?

אני ליטאי גאה

אז מה אם עניין אותי רקע של איזה מנהג חסידי שנראה על פניו מאד מוזר?

לינקטק

New member
אולי נפתחה קומונה ליטווישע נייעס

כמו שיש לחסידים קומונה אחסידישע נייעס

ש זארא

New member
נותרו בודדים והסיבה

שהלטאים שמעו בקול הרבנים והחסידים מעניין אותם מהאדמור כל עוד זה קשור לקוגל וקצת עקשן שיש מסביב חוץ מזה הם שמים עליו פס

שמוליק נראה לי שישנם כאן רק ליטאים

בכל אופן הכנס כונס רק לליטאים. והאדמו"ר מצאנז הוזמן בכדי שלא יגידו שרק ליטאים מצוטטים.והאדמו"ר מגור הופיע בגלל אמיגו! תבין שכשאדמו"ר מעונין להעביר מסר לחסידיו זה רק בפורום הכי מצומצם.

ש זארא

New member
אחד מהשנים

או שהאדמורים לא יודעים את נפש בהמתם או שאתה לא יודע מה שאתה שח ויש אצלך נתק בין המח לשאר חלקי גופך

יוני 106

New member
אני גם ליטאי

אבל מה רע בחסידים. אני לא מתכוון לקיצונים כמו חב"ד.

קצת הסתבכתי בשרשור הזה

לא חלילה בגללכם. אלא השרשור בכללו. עד עכשיו הייתי אחד מכולם. כולם היו נחמדים וחביבים. כולם קדושים וכולם עושים באימה וביראה רצון קונם. והנה בהיות שאני מכיר את עצמי שאני חסיד החובש שלושה שטריימלאך ביחד אחד ע"ג השני. ואני בגרביים לבנות וגם שחורות עליהן כדי לצאת ידי חובת הכל, וכו' וכו'. וכעת הוכנסתי לצערי לקטגוריה מסויימת. ז"א נעשתה כאן סלקציה, באמצעותה נדחפתי לצד אחד. צד החסידים. חבל חבל.

אתה צודק

גם אני חש כך, רק חבל שלא עוררת על כך כבר בשרשור הארוך שגרם לקיטוב היותר קשה. חבל.

איני יודע ואיני זוכר בדיוק

לאיזה שרשור ארוך כוונתך. יש הודעות ותגובות שממש איני רואה ענין להגיב בהם. וגם אם הגבתי, איני זוכר בע"פ את הכל. אבל אם היה שרשור מקביל לכזה, אז ברשותי אני מוכן ומרשה להעתיק תגובתי מכאן לשם. ולחילופין, כדי לא להישמע אינטרסנטי, אז אם תביא לי קישור לשם, אכתוב בעצמי תגובתי. נכון, אולי צדקת. אבל טוב מאוחר מלא כלום. לגוף הענין הרי ממש חבל לקלקל אוירה בכאלו נארישקייטן.

יוני 106

New member
וואלה אתה צודק

אני חושב שהפורום זה המקום שלא צריך להפריד בין קנייטש או שטריימל.

אל תהיה תמים..

קראתי פה עשרות הודעות ותגובות שבה נכנסו הליטאים תחת שבט הביקורת וההשמצה, אם במפורש ואם במרומז, ולכן שאלתי מה ששאלתי. אז אל תהפוך את עצמך למסכן שמרגיש פתאם רע. לא התכונתי אליך כמובן אבל הדברים ראויים לאחרים מסויימים.

למעלה