תגידו, בתי הספר והמורים של הילדים שלכם

תגידו, בתי הספר והמורים של הילדים שלכם

דומים לבתי הספר ולמורים שהיו לכם כתלמידים או שונים? במה? אני כל הזמן עושה השוואות... עכשיו אני אמא לתלמידים בשני בתי ספר שונים (מאוד שונים!) אז בכלל אי אפשר להפסיק להשוות....

האמת שבתור ילדה היתה לי מנהלת קשה מאד ../images/Emo190.gif

שעד היום יש לי סיוטים ממנה........היא השליטה משמעת וסדר ביד קשה מאד.... (כשהיינו מאושפזים עם הגדולה שלי כשהיא נולדה ..הנכד שלה היה מאושפז גם..וגילינו כמה היא סבתא מסורה שרק היא היתה עם התינוק.. ואז היא באה אלינו לחדר והתחילה לצעוק על הרופאים והפרופ' בשניידר לתת לנו את הטיפול הטוב ביותר כי אני תלמידה שלה.... מצד שני בלילה הראשון לשהותינו שם הכנתי בקבוק במטבח וכשראיתי אותה כמעט התעלפתי..) בקיצור מבחינת אופי וסגנון בית הספר של הבנות שלי ממש בסגנון ביה"ס שלי..אפשר לומר שחלק ניכר מהבנות ,האמהות שלהן למדו איתי... מבחינת המורות הן מדהימות והמנהלת
נשמה טובה..אשה זקנה (76) שפרשה לפנסיה ובאה אלינו ..אני פשוט משוגעת עליה..היא חמה ואכפתית ומחבקת את הבנות וזוכרת כל ילדה מה שמה....פעם אחת אמרתי לה שאם אני הייתי לומדת אצלה בטוח החוויה שלי מהיסודי היתה אחרת... בקיצור ההשוואה העיקרית שלי שכל פעם אני אומרת לבנות "תגידו תודה לקב"ה איזה מנהלת יש לכן.." ובאמת רק שתשאר בריאה וצלולה עד 120 שנה..

פרומית1

New member
ממש לא להשוואה

אצלינו היה פחד מהמורה,גם היה הבדל ביננו ודיברנו למורות בגוף שלישי,המורה קראה לי בשם הרשמי,כיום לילדות קוראים בשמות חיבה,יש יותר אפשרות לדבר איתן רובן הן בגילי אתמול היה משהו שמאד הערכתי את המורה של כיתה א',הקטנה שלי היא אחת מאד מניפולטיבית,ילדה אחת צחקה עליה שהרימה כיסא ורצתה ללכת לפני הזמן,והיא נעלבה ועשתה הפגנה ולא רצתה לספר ,לא פתחה ספר ,המורה נבהלה כי היא לא מכירה אותה,והיא עוד חיכתה לאחותה הגדולה כי אני נסעתי,למורה היה תור למרפאת שיניים והיתה חייבת לרוץ,כשחזרתי קודם כל הבת שלי סיפרה לי את זה בנשימה אחת ואמרתי לה שבפעם הבאה פונים למורה כי בבית הספר היא כמו האמא,וככה היא דיברה איתן,לא עובר 10 דקות אני מקבלת טלפון הביתה ממנה על מה שקרה,סיפרתי לה מה קרה ,ולמורה ממש כאב שהילדה לא ניגשה הסברתי לה שזאת הילדה שלוקח לה זמן לדבר גם לי אבל כששהיא מספרת לפעמים זה מצחיק לשמוע ממנה ביטויים מדהימים מעבר לגיל,הבת שלי שמחה שהמורה התקשרה ואחרי הצהריים השלימה הכל בשמחה אני בבית הספר לא זוכרת טלפון ממורה חוץ מתלונות אפילו לא כשהייתי חולה

איזו מורה מקסימה ../images/Emo13.gif

לזה התכוונתי..גם אצלנו המורות כ"כ מסורות ומקסימות ..כנראה שזו המגמה היום להיות פחות קשוחות ויותר רכות..

פרומית1

New member
באמת כייף לשלוח לכאלו מורות

כשבאתי לבית הספר בסוף שנה עם ביתי לאיבחון,המנהלת קיבלה את פנינו ושאלה אותה,את יודעת מי אני? אז היא עונה מטח,את המנהלת,זה היה חמוד אני גם מאד משתדלת לצ'פר אותן מידי פעם במשהו קטן,למורה של הגדולה שהיא שכנה שלי בקומה שלחתי לשבת קופסא קטנה ע שוקולדים על הקופסא כתוב בהצלחה,הן נהנות מזה,גם למלמדים אני מאד משתדלת,ולמנהל של הבן אני מידי פעם מדברת איתו בטלפון,הם צריכים את זה גם לתודות ולא רק לבקשות שתיהיה שנה טובה ומוצלחת לכל ילדינו

למעלה