תגידו בנות השמועה אומרת

מיקי 43

New member
תגידו בנות השמועה אומרת

שיש לכן גרון מנירוסטה שכל חומצה אתן שותות מה באמת זה נותן לכן נשיות ? זה לא מושך? זה לא בריא? במידה בלבד מעורר מישהו אלייכן? זה ממש לא אז למה ? בריחה ? שחרור? רגע של חופש? וואלה בעיניי אישה שתויה זה דוחה !!! אני מקווה שזה עושה לכן טוב אחרת אני לא מבין כל אחד ורצונותיו כי בא לי לאמר לכתוב מיקי

d a n i e l s 5

New member
נו.....

אז בפעם ההיא כשזה כן קרה לך....היית קצת דוחה בעינייך כנראה ... גם אני הייתי דוחה בעיני כשזה קרה לי ... ובצדק . SO מכאן ועד לצאת בכאלה הצהרות ....הדרך ארוכה..:)) מהומות על לא מהומות זה מה שהשרשור הזה בעיני .

אז זהו...

שלא קרה לי. כתבתי שלא קורה לי לעיתים קרובות להסכים עם מיקי
הצהרות...לדעתי כתב את שחושב...לא'דעת מה הסיבה,גם לא חיטטתי לו בחצ'קונים שלה,אבל... גמני הבעתי דעתי בעניין. ולא...לא מפריע לי שאחרים עושים מה מתאים להם. לי לא מתאים...ותו לא.

d a n i e l s 5

New member
כאילו כזה ??

אנא אלך....... אנא אבוא ..... מי לקולי ...... תודי שזה שיר יפה :) זאת הכוונה א - נ - א ?

ישששששששששש...

הבאת לי אותה בנורית א-לה-ששי קשת-יונה אליאן. יופיייייייייייייייייייי
אנא זה מיצויין. סימן שאת לא שיכורה כומו ורד...ואין לך לגיטימציה להשתרללות...מה שאומר שלא אוכל לנצל אותך מינית הלילה

avihuav

New member
חחחחחחחח זה נותן להן את

הלגיטימציה להשתרללות, ואז יש את מה להאשים,

avihuav

New member
גם אני לא רק מצין

שזה מה שהן אומרות למה הן שותות, ואותי אישית הדבר מגעיל כמוך,

shira amsalem

New member
אם את יכולה לשלוח לי סר אישי אני אש

בס"ד. מח כי אני לא נכנסת לפורום הזה בכלל בד"כ <הגעתי מהעמוד הראשי>.

רות 2

New member
כה אמר המשתרלל?

נו בחיית הזומזום של הקומקום ..... ניראה לך שנשים כיום זקוקות ללגיטימציה ...? הן שותות בדיוק ומאותה סיבה שהם שותים הן משטתות בדיוק מאותה סיבה שהם משטתים בכלל הכללה הצינית האת לא .... מתאימה לך

למעלה