תגידו אתן מתקלחות בזמן שהם ישנים ?

אני צריכה לדאוג???

אלון יום שישי יהיה בן שנה. אין אצלו עדיין שום סימני התחלה להליכה. הוא אומנם עומד בלול, ונשען על השולחן, אבל אם למשל הוא רוצה משהו שבצד השני של השולחן אז הוא לא הולך מסביב אלא יושב זוחל לשם ועומד שוב. בכלל הוא מראה כאילו סימני פחד מלעמוד לבד. יש לו גם שולן פעילות שהוא לא מסכים לעמוד ולהישען עליו.

ממש לא לדאוג

נכון שזה כבר משפט בנאלי אבל לכל אחד יש קצב התפתחות משלו. יש לי חברה שהבן שלה התחיל ללכת השבוע בגיל שנה וחמישה חודשים.

עופריקי בגיל שנה רק התחיל לעמוד

התחיל ללכת ממש בגיל שנה וארבעה חודשים. לדעתי ממש אין לך מה לדאוג.

יפעת 27

New member
יובל עדיין לא הולך

הוא בן שנה וחודש, צרת רבים - חצי נחמה? אני משתדלת לא לחשוב על זה ולתת לו את הזמן שלו... מקסימום לא יגייסו אותו לצה"ל - חחחחה

מילא הצבא..

אבל איך הוא יעשה בגרויות
בזחילה

dafgol

New member
אמרו הכל....

תגידי לי...חסרות לך דאגות בחיים
אלוני ילך כשיהיה מוכן ללכת....וזה יבוא בבום
בקצב שלו בזמן שלו... ( בר התחיל בבת אחת "ממש" ללכת , בגיל שנה בדיוק , שאלתי אותו איפה הכדור והוא פשוט הלך והרים את הכדור - בלי הודעה מוקדמת...יש הפתעות ... )

תגידו אתן מתקלחות בזמן שהם ישנים ?

בדר"כ בערב שאני מתקלחת לירון פה ואם הוא לא פה אז אני שמה את אלון בעגלה מול האמבטיה ומתקלחת עם דלת פתוחה כך שאני רואה אותו. אבל הערב לירון יחזור מאד מאוחר, ואלון הפליא אותי וכבר נרדם...ועכשיו אני מתלבטת אם להיכנס להתקלח.

לעתים רחוקות אבל כן

בדרך כלל בעלי מגיע בשעות אחר הצהריים ואז אין בעיה, אבל אם אני חייבת מקלחת והוא לא נמצא אני מחכה שהיא תישן ואז נכנסת למקלחת עם המוניטור כך שאם היא תבכה אני ישר אצא ואגש אליה (עוד אף פעם לא קרה).

כן בטח

המקלחת שלנו היא מול חדר השינה ואז אני מתקלחת עם דלת פתוחה וטלטל ישנה במיטה ואם היא בוכה אז אני ישר שומעת ויוצאת...

גם לי תמיד יש את ההתלבטות הזו.

בד"כ בעלי בבית ואני מתקלחת כשהוא פה ואם הוא לא נמצא אני לוקחת איתי את המוניטור כדי לשמוע אם הוא מתעורר.

ויש לי עוד שאלה....

האם אחרי שהם הלכו לישון אתן מסדרות את הבית מכל הצעצועים הפזורים. אני חייבת לאסוף הכל ולשים בלול. לירון מבחינתו אין בעיה שישאר כמו שזה הרי במילא מחר שוב יהיה בלאגן....

dafgol

New member
כן רבתי

כל ערב אחרי שבר נרדם , אני מחכה לרגע לאסוף את הכל ולהכניס ללול למרות שברור לי שמחר בבוקר הכל יתחיל מחדש....

למעלה