תגידו אפשר סוף סוף שרשור יומי טוב?

תגידו אפשר סוף סוף שרשור יומי טוב?

מה יהיה עם כל המחלות החלושס והנאחס הזה שפשטו על הפורום שלנו ? אז אני פותחת את השרשור היומי הטוב (מזמן לא ראיתי כזה מה זה צריך להיות ?) על מנת לעשות גירוש
מהפורום שמקסים שלנו . אז אע"פ שנתנאל עם שלשולים כבר שלושה ימים ....
במוצ"ש לפני האחרון עשינו פתיחה מחודשת לעסק יחד עם שתי חנויות צמודות במתחם שיהודה שיפץ ויצא חבל"ז יפה מהמם ומשגע (כמה אני אובייקטיבית) היתה פתיחה משמחת מאוד אחרי ששטפנו החוצה את הנאחס במי ים ומתנו מ
להביא אותם בכלל המזג אויר הזה , עשינו קביעת מזוזה בדיוק בשבת בראשית ונקווה מאוד שזו תהיה התחלה חדשה יפה ונקיה . טפו טפו טפו
טוב לי לעבוד ולהיות פוריה במקום לשבת בבית ולקטר - ממחר המחשב חוזר לחנות אני מאוד מקווה להיות פעילה יותר . נכון שסולחים לי על ההעלמות ? היינו עסוקים מאוד .
הילדים שלי משגעים אותי כל יום מחדש עם ההברקות שלהם וביחוד הקטנצ'יק שלי שכל ים מגלה את העולם מחדש וממציא מילים חדשות ביחוד במבטא הונגרי משגע (מאיפה זה בא אנחנו בכלל מרוקאים ?) כמו היום - כוכל - כמעט אכלתי אותו ....
קיבלתי בשורה נפלאה אתמול - שעדיין לא לפרסום (לא אני לא בהריון) אבל אני מאושרת מאוד מאוד מאוד מאוד ) וזהו בינתיים - אני בטוחה שאם אני אחשוב יהיו לי עוד דברים טובים אבל יאללה עכשיו אתם - נראה אותכם מקפלים לי את השרשור מההההר געגעתי

שרונית28

New member
מקווה שתוך 5 דקות עומר ישן וזה יהיה

הטוב שלי להיום, אני כבר משתגעת. ומקווה שמושון כבר בדרך ה
ה

מתאים לי

ויופי לראותתך. היה לי יום נפלא! התחלתי היום קורס הקשור לעבודה. התלבשתי חתיכי (תודות לקניות שעשיתי עם אמא לשני גוזלים. תודה לך), פגשתי עמיתים, ריעננתי את המח ונהנתי מאוד. מחכים לי עוד 4 מפגשים כאלה.

איזה כייף לך ../images/Emo70.gif

כמה טוב לדבר "מבוגרית" לפעמים גם בערב במקום להיות במשמרת עם הילדים הא
נשארתי כמה אחרי צהריים בחנות סוליקו ונהנתי מאוד ... לפעמים צריך את מילוי המצברים האלה ביחוד אם לומדים גם במקביל איזה כייף

אלינקה

New member
גם לי

היתי בביקורת והרופאה שלי היתה מרוצה נתנה לי אישור לחדר כושר והיום הוצאתי את הנשמה לא ידעתי שיש לי כל כך הרבה שרירים ומחר אני הולכת שוב זה פשוט עשה לי טוב על הנשמה היה לי כיף בעבודה היו מספיק ילדים שזה יהיה מעניין בקיצור היה לי יום טוב ואני מקווה שגם ההמשך

שי ז.

New member
שמח לשמוע את החדשות

ושהפעם ילך בלי שום הפתעות או מדורות בעסק. בקשר לחיובי אני עוד מחכה בסבלנות (בקושי זז במזג האויר המשוגע הזה עם כל השברים שלי עד לרמה של אפילו לקחת משככי כאבים).

מהפה שלך לאוזן שלו .

וכל יום שעובר עבורך זה כבר חיובי לא שי ? מצפה ליום שתאמר שזהו הכל עבר וכלום לא כואב - לפחות אתה עובד .... שמחה לשמוע ממך

שי ז.

New member
עד היום הזה יעבור עוד לא מעט זמן

כי לשברים לוקח להתיצב סופית כשנה וחצי ועד אז אני מושבת מפעילךות פיזית אבל זה עדיין הרע במיעוטו.

jole

New member
שי אתה יכול לפתוח מועדון עם הזאב

12 שנה אחרי והגוף שלו עדיין כמו ברומטר

כייף לראותך נטלילו'ש../images/Emo25.gif

המון בהצלחה בפתיחה המחודשת מאחלת לכם הצלחה ופרנסה טובה
הדבר הטוב ביותר שקרה לי היום שהבוטן שלי רקד וקיפץ לו לטעם המילקי
כנראה שהאהב את הטעם וממש הרגשתי אותו
הרגשה כייפית

../images/Emo9.gifהיום היה לי משעמם

הילדים היו אצל ההורים שלי. הבית נקי. הכביסות במקום. ואני? נהנתי מכל דקת שעמום.

ומה יותר טוב מזה?

אין כמו שגרה
חבר'ה אני ממש מבועסת - חזרתי לאחר השתלטות של הממוש שלי על המחשב חשבתי הגענו לאיזה לפחות 50 תגובות מה זה אין דברים טובים לאמר????

תרמתי דם היום ../images/Emo9.gif

וזה טוב משתי סיבות: 1. זה חשוב ובריא לתרום דם ואני משתדלת לתרום כל תקופה 2. סימן שההוגלובין שלי עלה כי בשנתיים האחרונות גירשו אותי משם בגלל המוגלובין נמוך מדי

jole

New member
יום שלישי=קרמיקה, בשבילי היום

הכי טוב בשבוע

למעלה