תגידו אני מאוהב או חולמני????

אריק 34

New member
תגידו אני מאוהב או חולמני????

הכרתי אשה פה בפורום ראיתי את תמונתה ושוחחנו שעות על גבי שעות אתמול למשל עד 6 לפנות בוקר ואני לא יכול להוציא אותה מהראש בכל השיחות על כל תשובה שהיא ענתה או שאלות שהיא שאלה אמרתי לעצמי איפה היא היתה עד היום ואני מוצא את עצמי כל הזמן בדמיונות כלפיה מה יכול לצאת בינינו יש לי עוד הרבה אבל אני די מבולבל ואפילו לא יודע למה אני כותב את זה או שאני סתם חולה בראש???????

galgalit

New member
אני חושבת שזה מדהים ../images/Emo23.gif

התאהבות היא דבר מדהים, גם אם היא כל כולה בדמיון שלנו. בעצם, אני חושבת שהתאהבות ניזונה הרבה מאוד מדמיון ופנטזיות ומאווים ורצונות שאנחנו מלבישים על מושא אהבתנו. קל להתאהב דווקא בדמות וירטואלית כי אפשר להלביש עליה מה שרק רוצים ואין מה שיסתור את תחושותינו. לא חושבת שאתה חולמני. חושבת שזה היה חסר לך במשך תקופה ארוכה ופתאום כשנדמה שזהו הדבר האמיתי, אתה נותן לעצמך להסחף בתחושות וזה טוב. מה הם בעצם החיים אם לא רצף של רגעים קסומים כאלה. תהנה לך מהרגעים הקסומים שלך איתה, גם אם ישארו וירטואלים לנצח וגם אם יהפכו למשהו ממשי ביום מן הימים.

אז תדע שכן....

קח את זה בחשבון.... האמת שיש לי המון דברים חכמים להגיד לך (מנסיון שלי או של חבריי) אבל זה יחכה למצב שאהיה יותר ערנית...

nando

New member
אין אהבות אינסטנט.

יש כימיה,מראה,ריח גוף,שפת גוף. יש חיוך יש זיק בעיניים. אבל,אין אהבות אינסטנט. יותר מזה... אנחנו כמהים לחיבוק,להגיע לנחלה ולהרגע. לדעת שרוצים בנו ושמקבלים אותנו ממש כמו שאנו. אבל,אין אהבות אינסטנט. אגב, יש גם אדרנלין,רצון להסחף,החלום לחלום. ולהסחף עם הזרם פגוש אותה ואז נראה...

ואני חשבתי

שאהבה אינסטינט היא: כימיה,מראה,ריח גוף,שפת גוף. חיוך זיק בעיניים. אדרנלין,רצון להסחף,החלום לחלום ולהסחף עם הזרם.

welcome to the club nando../images/Emo24.gif

מאד מסכימה עם מה שכתבת על הכמיהה לחיבוק וקבלה ללא תנאי. אבל אולי יש אהבות אינסטנט? ואולי זה יקרה לאריק ול..... ובנתיים שייהנו ממה שיש............. דולפי

אהבה שולמית

אריק סחטיין
, חולה כן, יש מחלה כזו שקוראים לה מחלת האהבה. סבבה של מחלה, תהנה יא חביבי

למאוהב החולמני../images/Emo23.gif

אי תקוה שיתגשמו כל החלומות......צריך להאמין בא כדי שתכנס בדלת ממליצה לך לא להתאהב אלא לאהוב.....

מאוהב......./images/Emo35.gif../images/Emo42.gif

אריק יקירי אז ככה, מאוהב - אולי - אבל אחרי מס´ שעות בטלפון אפשר אולי לדעת שאתה נקשר להערכתי האמת תהיה גלומה במפגש פנים מול פנים . מה לעשות אנו חיות של מגע אנושי ...וכל מילה נוספת מיותרת. מנסיוני , כן זה יכול לקרות , קרה גם לי , בפורום אחר , הכרתי שם גבר ומתוך שותפות גורל ושיחות קלילות , גלשנו לשיחות ארוכות , למפגשים לוהטים , והשמיים הם הגבול כרגע.. אז מה זה חשוב איפה פגשת...העיקר שפגשת.. תהנה , תפסיק לחשוב יותר מדי , תן לליבך לדבר , לרגש , למבט , למגע לתפוס את מקומם הראוי ורק אח"כ יש זמן למחשבות

לאריק היקר../images/Emo13.gif

הייתי קצת בחופש מהפורום אתמול וגזרתי על עצמי גמילה ולכן אפשר לראות את ההדבקה שלי היום... הייתי חייבת להגיב לך כי לדעתי הנושא שלך מאוד מאוד מענין דעתי האישית לגבי הכרויות באינטרנט די שלילית מניסיון אך לא כל אחד צריך לקבל את דעותיי. מצאתי את הנושא שלך די דומה לנושא שהעלתי בפורום השכן וקרה לי אף דבר דומה בימים האחרונים וגם אני שאלתי שאלות אך יותר בנושא השכלי הגיוני ומציאותי ושמתי את הרגשות רגע בצד. אינני יודעת עד כמה אתה כן וישר ומספר כאן את הכל אבל נראה לי שאתה שאם כן אתה מדבר מהלב יותר מידי וכל מה שאנשים ניסו להבהיר לך כאן זה את מה שאתה צריך לדעת ולשמוע מאמינה שקבלת גם מסרים אישיים יותר ישירים ואולי אף יותר נכונים. אל תשכח שאתה מחליט בסוף בעצמך אם זאת הבחורה ואם זאת הדרך ואיך ולאן אתה רוצה להגיע בקשר הזה שעדין בחיתוליו בימים ראשונים אולי בצ´טוט ואולי בטלפון אך האם אתה מוכן להצהיר על רגשותייך כל כך מהר ולמה? לפי כתיבתך בשאלתך אתה מציג את עצמך כאדם שכן רוצה לאהוב ואולי זאת הסיבה שאתה מבולבל כי אתה רץ מהר מידי, לא כתבת כמה זמן אתה גרוש ולכן אני תוהה האם הגרושים שלך עדין טריים ולכן אתה רץ מהר אולי לכישלון הבא. תהנה מחופש שלך תחשוב מה אתה רוצה לעשות ואיך להנות אל תרוץ מידי מהר ובטח לא מהכרות כאן באינטרנט.

וואוו מוצאת

ולכן אתה רץ מהר אולי לכישלון הבא" קראתי אותך גם בפורום השני... קשר חדש הוא כמו תינוק חדש, כמו שילדיך שונים זה מזה, כמו שלא "בריא" להשוות בין שני ילדים, לא הייתי ממליצה להשוות בין שני קשרים. תני קרדיט, במקרה הכי גרוע.... זה לא יסתדר.

לאריק ../images/Emo52.gif על אי ההבנה

חיפושית יקרה, לא עלה על דעתי ולו שניה להחליט עבורו או להשוות אותו לקשר הוירטואלי שלי ההפך אני מוצאת שאריק מאוד חמוד ואהבתו מתוקה גם היא להשוות אינני עושה וממש לא אל תחשבי על זה בכלל ואם רמזתי לאריק משהו רע אני מתנצלת מעומק נשמתי תחליט אשר תחליט ואולי שכחתי להוסיף שאם תחליט שהיא שווה ותדע איך לכבוש אותה אז מחזיקה לך אצבעות ומקווה שיצליח לך מכל הלב- מוצאת

אי הבנה כפולה

לא התכוונתי שאת משווה בין הקשר שלך לשלו. התכוונתי שכול אחד מאיתנו משווה בין הקשר הקודם שלו, לקשר עתידי.

galgalit

New member
אני חושבת

שמה שפרפרית רשמה כאן (אתמול אם אני לא טועה) מאוד מתאים. ואני מעתיקה: "כמו שוודי אלן אמר פעם - אדם לאחר גירושין הוא כמו לאחר תאונה קשה - בפעם הבאה שחוצה את הכביש מביט היטב היטב ימינה שמאלה". אבל את צודקת חיפושית, צריך לתת צ´אנס. צריך לקחת את הסיכון, כי אחרת פשוט מפספסים את החיים

דמיונות זה נחמד ../images/Emo141.gif

כל עוד אתה זוכר, שהם רק דמיונות. שוש נזכר בימיו הראשונים כגרוש

למעלה