תגידו, אלה שלא עובדות מחוץ לבית

תגידו, אלה שלא עובדות מחוץ לבית

אבל בבית עובדות כמו
(הכי קרוב לחמור שמצאתי), לא מציקים לכם כל מיני נשמות טהורות בהערות כמו "את לא עובדת?" לי זה מציק נורא

geni1

New member
אבל בכל עניין יש נשמות טובות|ספוילר

לדעתי , אם אתן שלמות עם מה שאתן עושות וטוב לכן , שימו פס על השאר. הרי לא חסרה עבודה בבית . אתן גם המטפלת והמבשלת והמנקה והאמא ו...ו...ו....

לי פחות מציק מה אומרים בחוץ...

מזמן סיגלתי לעצמי חרשות סלקטיבית בנושא הזה... מה שמציק לי יותר זה מה אומר על כך הבן זוג (ובמקרה שלנו יש לו המון מה לומר
) האמת שזה סקר שרציתי לעשות, אז אולי זו ההזדמנות... איך בני הזוג שלכם מקבלים את העובדה שאתן עקרות בית במשרה מלאה? מה דעתם על "העבודה" שלכן? שלי ממש לא חושב שזו עבודה, מבחינתו זה משהו טריויאלי וברור שצריך לעשות את זה וכל עוד אני לא מביאה הביתה כסף...זה לא נחשב

בעלי המקסים (באמת) מאוד תומך

לשנינו היה ברור מההתחלה שיולדים ילדים לא כדי להעביר אותם אחרי 3 חודשים למטפלת
וללמד, לטפל, לטפח, לגדל ילדים זו לא בושה, להיפך. גם הילדים וגם אני נהנית מאוד (לא שאין רגעי משבר ועצבים, אבל זה סיפור אחר). יש אנשים, גם קרובים וגם רחוקים שלא מתביישים לשאול "אז מה את עושה כל היום בבית?" אוף.

טוב, אצלי זה קצת שונה...

אחרי שנתיים ושבעה חודשים בבית עם אמא, הילדון הלך לגן (זה היה בשנה שעברה)...ומאז אני בבית, בהתחלה זה היה כי ניסיתי לפתוח עסק מהבית וכשזה לא ממש הלך, אז לא הצלחתי למצוא עבודה... אמנם הילדון חוזר באחת בצהריים מהגן ואני מאוד שמחה שאני בבית כדי להגיש לו ארוחת צהריים טרייה וחמה, כדי להיות איתו ולשחק אותו ולפנק אותו כמו שאני כל כך אוהבת...אבל הבעל לא מפרגן לצערי
ודווקא ממנו אני שומעת את השאלה "אז מה את עושה כל היום בבית??"

בבית ...

נכון באמת קשה לצד השני לפעמים להבין ולקבל את זה ... לדעתי אתם חייבים לשבת ולדבר על הנושא הזה ...כי כעס לא עושה טוב לאף אחד ..גם לו לך ..כי זה לא נעים להרגיש שמשהו לא מפרגן לך ...וגם לו שיש לו לב כבד על הנושא ... שבו ודברו על זה ותגיעו להחלטה שגם את וגם הוא תהיו שותפים לה ...

גם בעלי מקסים ../images/Emo99.gif

אני החלטתי להיות בבית ולגדל את ילדי ...כי ככה אני חושבת שנכון לעשות ...וכאשר את מאמינה במשהו וחושבת שהוא נכון ...גם החברה מקבלת את זה כך... מה שרציתי להגיד זה שאיך שמעבירים לצד השני ..כך הוא מקבל את זה ...אם את חסרת ביטחון או לא בטוחה במה שאת אומרת הצד השני מקבל את זה כך ..אבל אם את בטוחה במליון אחוז שמה שאת עושה נכון ...כך הסביבה מקבלת את זה ...

liat ליאת

New member
זה באמת מעצבן... במיוחד... הבעל ../images/Emo4.gif

אני לא בדיוק עקרת בית בלבד, אלא עובדת מהבית. זה אומר שרוב השעות שאני כאן ליד המחשב - זה בגלל עבודה. ואחרי הכל - הוא לא מבין!!! אני קמה בבוקר בשש והולכת לישון בלילה מותשת בשעות מאוד מאוחרות, וצריכה להסביר לו - שנקיון, טיפול בבננות, כביסות, אוכל וגם העבודה שלי - שום דבר לא נעשה לבד. אין לי גמדים שעושים במקומי. הכל הכל אני עושה!

liat ליאת

New member
ושכחתי לציין...

שאת כל הסידורים בחוץ והקניות גם אני עושה!!! ולמרות הכל ההרגשה שאני מקבלת היא כאילו אני עושה בטן גב כל היום.

../images/Emo45.gif

יפה מאוד ... עכשיו קדימה תחודי לנו חידה ...כזאת מהפוטו שופ שלך ...

liat ליאת

New member
טוב... ../images/Emo9.gif

מצ"ב תמונה של דמות מוכרת מאוד, ומטושטשת...
זה קליל מאוד. יאללה נחשו
לאחר הניחוש אצרף את התמונה המקורית כמובן.

למעלה