תגובת DIE-OFF

bengamin

New member
תגובת DIE-OFF

שלום לכולם, אנחנו בדיאטה כבר מעל 60 יום ובהחלט קיבלנו תוצאות טובות גם עם צואה וגם בהבנה של בנימין . אך בשבוע אחרון הוא מתנהג שוב כי אוטיסט לכל דבר: טקסים בכניסה ויציאה לבית , אוטו . צחוקים לא במקום רץ ממקום למקום, צועק מאוד כשמדברים בקול חזק או כעוס שוב דופק את הראש בריצפה על מנת למשוך את תצומת לב היסטריה של 40 דקות כל פעם שמשהו לא לפי רצונו חשוב לציין שאין שום רגרסיה בהבנה , מבין , משתף הוא בדיאטה , נמצא בגן עם סעיית 4 שעות עם אוכל מהבית אין סיכוי שנחשף לגלוטן או סויה או קזאין אתמול ראיתי לשון שלו לבנה מאוד , זה כבר לא היה כך הוא קצת מצונן לא היה שום תוסף חדש לפני זה , הוא כבר כי 3 שבועות ללא פרוביוטיקה כי היתה תגובה לא טובה כנראה שאלתי האם זה תגובה של DIE-OFF , אם כם כמה זמן אופייני או שזה התפרצות חיידקים ופטריות? היום חזרתי לתת לו פרביוטיקה חדשה , חזקה יותר אשמח לתשובה

razgalili

New member
זה נשמע כמו פטריות

לא DIE OFF. בספק אם פרוביוטיקה לבדה תעזור. יש לשקול שימוש בתרופות אנטי פטריטיות, טבעיות או לא.

bengamin

New member
DIE-OFF

תודה, האם התכוונת לGSE , BIOCIDIN או לקנדידס ונסטטין? האם תוכל לתאר תגובת DIE-OFF ?

אלו ועוד

ראשית כל - DIE-OFF לא קורה מעצמו, למרבה הצער. זה קורה רק אם משמידים את הג'וקים באופן יזום. זה יכול להיות ירידה חדה מאד בכמות הפחמימות והסוכר הנצרכים, כלומר הרעבה שלהם (לא סביר). זה יכול להיות נוגד שמרים טבעי (יותר סביר) וזה יכול להיות תרופה (הכי סביר). DIE-OFF בדרך כלל משתקף בהיפר אקטיביות, נפנופים, ריכוז נמוך, stimming. ממה שאני שומע מהורים, הפרמטרים האוטיסטיים של הילד הפרטי, שחלקם כבר נעלמו, פתאום חוזרים בגדול. אין תבנית אחידה. הנקודה המטעה היא שהתפרצות גדולה ברמת השמרים, עקב עליה חדה בכמות הפחמימות, אנטיביוטיקה, הפסקת פרוביוטיקה, וכדומה, תיראה בדיוק כמו DIE-OFF. ההבדל הוא ש- DIE-OFF עם תסמינים נראים לעין לוקח בין יומיים ל- 10 ימים במקרה המטורף ביותר. רוב המקרים יקחו פחות משבוע. יש ילדים שלא מפגינים תסמיני DIE-OFF בכלל. לגבי מוצרים - יש שלוש קבוצות - המחלקה הטבעית, תוספים לטווח ארוך ותרופות. עוד טבעיים: UVA URSI oregano oil cat's claw grapefruit seed extract caprylic acid Tricycline (תערובת) תוספים לטווח ארוך: nystatin תרופות: lauricidin diflucan Sporanox ההמלצה הרווחת היא להתחיל בטיפול תרופתי (לפחות ניסטטין) ול"תחזק" רמה נמוכה ע"י דיאטה ותוספים טבעיים, המוחלפים ברוטציה כל 3 ימים בערך כדי לא ליצור עמידות של השמרים. ד"ר מק'קנדלס מעדיפה להתחיל עם החמרים הכי חזקים כדי לחסוך זמן. כל הורה צריך כאן לבחור בעצמו.

../images/Emo45.gifיופי של סיכום

רק תיקון קטן - לאוריסידין הוא תוסף, ניסטטין תרופה אפשר לחוות DIE OFF גם עם תחילת השימוש באנזימים

מסתבר שMCT מכיל בעיקר חומצה קפרילית

אבל לא רק. בדומה ללאוריסידין הוא מכיל גם מונולאורין (אמנם בכמות נמוכה בהרבה) שגם לו יש תכונות אנטי פטרייתיות. הוא מיוצר משמן קוקוס אבל גם אנשים שאלרגיים לקוקוס שהיכרתי לא הגיבו אליו בתגובה אלרגית. MCT= medium chain triglycerides אגב, אני סקרנית: מה הטעם של חומצה קפרילית? ל-MCT אין טעם בכלל.

bengamin

New member
kaprilic acid

ניסיתי KAPRICIDIN ריח נוראי , טעם אפשר למות ממנו נתתי יומיים לבני , כמעת נחנק לי ונהיה כולו לבן לא ניתן להסתיר טעם וריח בכלום לא ריבה ולא אוכל ולא מיץ הפסקנו

razgalili

New member
LAURICIDIN

קפליות קטנות בגודל של גרגירי אורז בערך. צריך לקחת כמה כפיות של אלה ביום בלי ללעוס. אם אתה יכול לשכנע את הילד לבלוע הרבה הורים דיווחו תוצאות טובות עם החומר. אנחנו לא הצלחנו לתת את זה ליותם.

guybz

New member
האם המוצר הזה הוא חומצה לאורית

Lauric acid? אם כן אז זה מרכיב עיקרי בשמן קוקוס גיא

מדובר במונולאורין בריכוז גבוה

במיוחד - 95%. יש לזה טעם מלבב של נר שעווה ואסור ללעוס.

guybz

New member
אם כך זה פשוט- שמן קוקוס מרוכז....

או שמן דקל מרוכז. אני לא מבין למה לא ללעוס. אפשר להשתמש בזה אגב לבישול וטיגון. אגב עצם ההגדרה Mono אומרת למיטב הבנתי שזה לא triglyceride ולכן זה לא יכול להיות MCT. לא שזה כל כך חשוב כי בסופו של דבר מה שחשוב שזה שומן רווי המכיל חומצה לאורית בריכוז גבוה וזה מה שבריא בזה. אם זה יותר יקר משמן קוקוס או שמן דקל אז חבל על הכסף. אגב מזכיר לכם ששמן דקל מכיל ריכוז גבוה של טוקוטרינול שזה הסוג הנדיר של ויטמין E. גיא

בתור מי שטעמה את זה,אני מבינה

למה ממש לא כדאי ללעוס את זה.....דוחה ברמות כאלו ששמן דגים זה מעדן ליד זה!

guybz

New member
טוב אז זה לא שמן קוקוס. שמן קוקוס

באיכות טובה הוא נטול טעם. אני מורח אותו על פריכית אורז. אבל מבחינת ההרכב- המרכיב העיקרי והבריא של שמן קוקוס הוא חומצה לאורית. אגב שמנים שיש להם "טעם נורא" וזה כולל שמן דגים,הם מקולקלים. שמן דגים טרי ואיכותי, כלומר לא מחומצן, לא מפורק ולא מיומן הוא כמעט נטול טעם וריח בוודאי שלא ניתן להגדיר את הטעם שלו כ"נורא" גיא

guybz

New member
לא מכיר חומצה קפרילית אבל MCT

זה פשוט Medium Chain Triglicerides וזה לא אומר שום דבר על הכימיה של המולקולה. טריגליצריד זו הצורה הנפוצה בגוף החי של שומן בריקמה האדיפוזית. למיטב ידיעתי כל חומצת שומן בגוף יכולה להופיע כטריגליצריד. רוב הטריגליצרידים הם שומנים רוויים אבל לא רק. חלקם בלתי רוויים. באופן כללי הרכב הטריגליצרידים יהיה דומה להרכב הרקמה השומנית. לגבי ה מדיום לונג או שורט זה אומר לגבי אורך חומצת השומן שממנה עשוי הטירגליצריד הספציפי. כלומר כמה פחמנים יש בשרשרת. שימו לב שטריגליצרידים יכולים להיות רוויים, בלתי רויים ציס, בלתי רוויים טרנס , אומגה 6, אומגה 3, חד בלתי רויים כמו אומגה 9. עוד לידיעה- בדרך כלל טריגליצרידים בדם הם בדרך מהכבד לריקמה האדיפוזית או מהריקמה האדיפוזית לכבד. אם הם בדרך מהכבד לריקמה אז האדם נמצא במצב של בניית ריקמת שומן ואם הם בכיוון ההפוך אז האדם מיצר אנרגיה משומן. אני חושב (אבל לא בטוח כי לא בדקתי) שה MCT הניתן כתוסף תזונה הוא בעיקר שומן רויי בעל שרשרת בינונית כלומר כ 18 פחמנים. יש מספר חומצות שומן כאלו ואכן שמן קוקוס מכיל כמות גדולה של חומצות אלו. נדמה לי בעיקר חומצה לאורית Lauric acid גיא

טוב עכשיו גם אני מודאגת אולי אנזימי

שלום לכולם' אני מאוד אשמח אם תצליחו להרגיע אותי. רננה בתקופה האחרונה מאוד עצבנית אני חושבת שיש לה רגרסיה באיזור הפה-רגישות יתר. מתקרבת לכל אחד עם הפה נראב כאילו היא עומדת לנשוך ולפעמים ובתקופה האחרונה הרבה מאוד מנסה לנשוך וגם נושכת. תופעה נוספת היא לצבוט ונעלם לה טיפה החיקוי המילולי ככה נראה לי בגן לא מדווחים על רגרסיה בחיקוי המילולי. חשוב לציין שלפני שבוע וחצי יצאה הגננת ללדת , אנחנו משתמשים כחודש בערך באנזימים של קירקמן אבל רק 3 פעמים ביום (לגן אני לא שולחת כי אני צריכה להזמין את של יוסטון יותר נוח לגן). ביתי גם לא מדברת שוטף אלא מילים בודדות וגם כמעט ולא יזום הכל בחיקוי או בשאלה ותשובה פונקציונאלית. הכל בילד מביא אותי לשאול האם מאנזימים רננה יכולה לחוות סוג כזה של רגרסיה או שמאוד מאוד קשה לדעת עם כל מה שהילדה עוברת בגן או שזה חלק מהעליות והירידות של ילדנו וכל אחד חווה את זה במקום הרגיש שלו..... אודה לכם באם תחשבו ביחד איתי.......ודרך אגב..... אני בהריון טרי טרי טרי טרי ורוצה לשאול את גיא בן צבי או את כולכם לגבי שימוש בשבילי לאומגה 3 ? וחומצה פולית????. היום הפגזתי אתכם בשאלות!!!!!!!!!!!!!!! המון תודה ויום טוב. קרן

guybz

New member
זיגוש- אומגה 3 בהחלט כן, זה חובה

לכל אמא בהריון והנקה (ובכלל לדעתי האישית) לגבי חומצה פולית- דעתי האישית שלילית מאד. חומצה פולית היא סוג של ויטמין B3 היא חייבת לבוא בשילוב עם B12, B6 וברזל (מה שדוחפים לנשים בתור פריטין) הדרך היחידה לקבל את כל מערכת הויטמינים הללו הנקראת B complex היא מבשר אדום (כלומר המכיל דם...) המקור הטוב ביותר הוא כבד. שאר האיברים הפנימיים גם טוב... לקיחת ברזל לבד מעלה את העומס המחמצן בדם בצורה קיצונית ולמעשה מהווה רעל . בדרך כלל תוספת ברזל לא משפרת לבד בעיות של אנמיה. שוב הכל חוזר לכך שאשה בהריון חייבת לאכול בשר אדום ו\ או כבד במקום כל התוספים הללו שמנסים לחקות את המזון הטבעי גיא

למעלה