תגובות לאסון בדרום מזרח אסיה

sunnycalifornia

New member
תגובות לאסון בדרום מזרח אסיה../images/Emo5.gif

תגידו לי זו רק אני מזועזעת? מישהו קורא את תגובות הכותבים לכתבות? הרמה אלוהים!!!! עד כמה יכולה לרדת
לא חשוב מה הנושא הכל מגיע לליכוד-עבודה, יהודים-ערבים, ושלל ירקות ברמת ניסוח מזעזעת מה קורה פה? נגמרו המילים האנושיות לאנשים בארץ? תסלחו לי, אבל הייתי חייבת לשתף נקווה שאין עוד רעשי משנה ושיצליחו לחלץ כמה שיותר בני אדם בחיים מזעזע

../images/Emo7.gif ועכשיו נודע לנו

שבן דוד של האיש, שהשתחרר לא מזמן מצה"ל, ויצא לטיול במזרח הרחוק, נמצא באחד האיים הקטנים שנפגעו קשה. לפני כמה ימים הוא הודיע למשפחה בארץ שהוא נוסע לשם, ושמדובר באי פראי בלי קשר טלפון או אימייל, ועכשיו בלתי אפשרי לדעת מה קורה איתו - ואנחנו יושבים כאן לחוצים. ייתכן שגיסי יצא לשם בימים הקרובים כדי לנסות לבדוק בשטח אם אפשר לאתר אותו.

KajaGugu

New member
אני מקווה שהכל בסדר איתו

רוב הסיכויים שהוא תקוע איפשהו ואין לו שום דרך להתקשר אליכם.

KajaGugu

New member
מנכ"ל משרד החוץ

"מנכ"ל משרד החוץ רון פרושאור, וממלא מקום שגריר ישראל בתאילנד: באסון גלי הענק ששטפו את חופי איי הנופש של תאילנד, יש כ-1000 ישראלים שעדיין לא יצרו קשר עם השגרירות בבנגקוק. אולם צריך לזכור כי כל קווי התקשורת בתאילנד מנותקים."

../images/Emo51.gif זה גם מה שאנחנו מקווים

מלכתחילה הוא היה במקום בעייתי מבחינת תקשורת. איזה שהוא אי שכוח אל, ללא טלפון או אינטרנט. כך שבכל מקרה אין ממש דרך התקשרות איתו. אנחנו כולנו יושבים עם אצבעות מוצלבות ומחכים לשמוע שהגיע הטלפון ממנו. עכשיו אני מבינה מה פירוש המשפט "הציפיה יכולה להרוג"...

KajaGugu

New member
יש חדשות?

שמעתי ברדיו שרק עכשיו ישראלים שהיו בחלקים מסויימים החלו ליצור קשר. עכשיו בגל"צ דיברה אמא שהייתה אמורה לעלות למטוס לתאילנד עוד שעתיים כדי לחפש את הבן, הכל כבר היה ארוז ואז הוא התקשר לחצי דקה וסיפר שהכל בסדר ושהוא בדרך לבנגקוק.

Dublinoa

New member
מחזיקה אצבעות חזק חזק ../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif

לחדשות טובות בהקדם....

KajaGugu

New member
זה מה שמזעזע אותך?

אם את באמת רוצה להזדזע תיקראי פעם את התגובות ב yahoo, ב NRG לפחות יש מערכת סינון תגובות. אני בוחר להזדזע מזה שמתו איזה 11,000 איש ולא מכמה זבי חוטם שיש להם צורך לכתוב תגובות לכתבות.

sunnycalifornia

New member
כמובן שאני מזועזעת מהאסון

זה לא העניין, אבל לפעמים אני ממש מתביישת ברמה של התגובות, ובעיקר באגוצנטריות שאנשים נמצאים בה בארץ שלא נותנת להם לצאת מעבר לאף ואפילו בזמן כל קשה כמו הפעם זה אומר עלינו משהו לא? עלינו, עליהם.....

Mירב

New member
../images/Emo18.gifממש-ממש לגמרי ../images/Emo32.gif

אבל שים לב לתגובות בכתבה הזו, ותגיד לי אם אתה עדיין מאמין שהם עושים סינון כלשהו...

az ma

New member
ממש לא רואה סיבה להתרגש מתגובות

ראשוניות של כמה רפי-מוח... ממש לא "ביג דיל"... נקווה אכן שיצליחו לחלץ כמה שיותר בני אדם בחיים, בריאים ושלמים...

למעלה