תגובה מרוכזת מס' 1

תגובה מרוכזת מס' 1

שלום לכולם ותודה על ההערות והביקורת הבונה, אנו רוצים להתייחס במרוכז לכמה בעיות שעלו כאן: א) איטיות במערכת החדשה - כל בעיות האיטיות יפתרו במהלך התקופה הקרובה. הגלישה צפויה להיות מהירה יותר מאשר במערכת הנוכחית. ב) גודל הפונט - שונה לרמת ברירת המחדל של המערכת הישנה (ניתן לטעון מחדש את עמוד הפורום על מנת לצפות בשינויים) ג) רקע ההודעות - נבדוק אפשרות לשלב צבע בהיר יותר או ליצור ניגודיות נעימה יותר. ד) התאמה לפיירפוקס - יש עדיין באגים קלים בגלישה בדפדפן פיירפוקס. לקחנו לתשומת לבנו את כל ההערות שעלו (ויעלו) ונפעל לספק תמיכה מלאה גם בדפדפן זה בתום תקופת ההרצה. כמו כן, אנו ממשיכים לקרוא את ההערות וההצעות שלכם. המשיכו לכתוב
אנא קחו בחשבון כי מדובר בגרסת בטא של המערכת. אנו מקויים כי לאחר שכל התיקונים וההמלצות יכנסו לתוקף, תהנו יותר מן המערכת החדשה. תודה על הסבלנות.

KingTino

New member
מחלקת הפרוייקט

שאני מנסה לכנס לפורוםערבים עם המערכת אומר לי תקלה ולא ממשיך , בכלל וניסתי דרך הלינק שלכם זה לא עובד מה הבעיה זה נראה מעניין

KingTino

New member
זו ההודעה שאני מקבל

אחרי שאני מנסה להתחבר לפורום ערבים

cוורנה1

New member
הגעתי בעקבות שינוי פני "תפוז" בפורומים. אשמח אם תוכלו להוסיף "שלח" תגובה, גם בחלק העליון, כך לא צריך לגלול את העכבר למטה, לאחר עיון וקריאה לפני משלוח. ../images/Emo51.gif

cוורנה1

New member
לידיעתכם,אין הודעה במסרים על קבלת תגובה זו גם כאשר יש סימון לקבלת המסר. לטיפולכם. ../images/Emo51.gif

cוורנה1

New member
בעיה נוספת ש"צצה" עתה,הכניסה למסרים גם אם סומנה בעבר עם כניסה ע"י סיסמא, עתה,מופיע חלון חדש, אשר אינו מזהה שם משתמש וסיסמא. עדיין במתכונת הישנה. לטיפולכם הדחוף ../images/Emo92.gif

BellA עלמה

New member
כתבתי בפורום תמיכה טכנית בתפוז, פורום משוב

ועכשיו כאן הנה מה שכתבתי וכן... הבעייה עדיין קיימת וזה מעצבן אז לטיפולכם

dvdhll

New member
הבעיות בפיירפוקס אינן קטנות

מדובר בבלגן שלם. ובאופרה עוד יותר. דווקא בספארי לחלונות הכול נראה מעולה. שאפו! מצטרף לקובלים על הפרסומות בכל הודעה. אולי בגלל זה אתם לא מאפשרים את פיירפוקס? כי יש שם חוסם פרסומות? אם לפחות תוכלו לעבור לפרסומות טקסט ולא לבאנרים. ככה זה משגע את העיניים (ולא במובן החיובי)

אכן

ההתאמה לחלק מגרסאות הפיירפוקס עדיין טעונה שיפור. אנו מבטיחים לטפל בכל התקלות. תודה על הסבלנות.

../images/Emo45.gif זה יהיה מצויין עם תעברו לפרסומות בסגנון

ה sponsered links של גוגל, ותעיפו את כל הפלאשים המציקים שמריצים אותנו להתקין תוכנות חסימה לפרסומות.

pynokyo

New member
כרגע קיבלתי תגובה מפורום 50 בתפוז

התגובה הגיע כרגיל לכתובת המייל שלי בוואלה מתיבת המייל שלי בוואלה לחצתי על השב לתגובה ובמקום להיכנס כרגיל לתגובה בתפוז - קיבלתי הודעה שאני חייבת להתחבר לתפוז. כלומר, משהו מונע כניסה ישירה להשבת תגובות מתוך אתר אחר - שלא כקודם. כמובן שיצאתי מוואלה - נכנסתי לתפוז וכך יכולתי להגיב על התגובה - אבל זה פחות נוח.

pynokyo

New member
קיבלתי את המסר וגם הודעה סטנדרטית

עדיין יש בעיה - כשאני מנסה להגיב הן מתיבת המסרים בתפוז והן מתיבת המייל בוואלה עולה לי חלון בו אני צריכה להקיש שם משתמש וסיסמא - אבל למרות זאת - אין כניסה ישירה לפורום ואין אפשרות תגובה מיידית. הדרך היחידה להגיב בחלק מההודעות היא להיכנס לפורום עצמו ולחפש את המודעה עליה אני רוצה להגיב או על תגובה שקיבלתי ורק כך אני מצליחה לבצע את שליחת ההודעה. עולה חלונית עם ציור מפתחות - בה אני אמורה להקיש שם משתמש וסיסמא לא היתה קיימת תופעה כזו קודם לכן והתופעה הזאת מתוארת לעיל.

uriler

New member
תוספת קטנה - קרה גם לי.

מדובר בחלון login לכתובת המדויקת של התגובה שהתקבלה, אולם במקום www מופיע dev. לפותחת ההודעה - נסי ללחוץ cancel, ולאחר מכן לשנות בכתובת המופיעה בחלון את ה dev ל www. נפתחה התגובה שקיבלת?

pynokyo

New member
עכשיו למשל לא עלתה החלונית הזאת

יכול להיות שמישהו שולח הודעה מהדף החדש של הפורומים נוצרת הבעיה הזאת. בחלונית הזאת היה כתוב גם אצלי DEV אבל למרות שהיקשתי את אותה סיסמא שיש לי לכניסה לחשבון שלי בתפוז - זה סירב להמשיך הלאה. כרגע זה לא קרה - לא עלתה החלונית הזאת.

dvdhll

New member
אותו כנ"ל אצלי. קיבלתי תגובה מפורום הפורומים,

אבל לא יכולתי לפתוח אותה. מעניין שכתובת התגובה מתחילה ב-dev.tapuz

pynokyo

New member
נכון - והתקלה ממשיכה כמו קודם - מתחיל לעצבן

אי אפשר להיכנס ישירות מההודעה ולהגיב - שום סיסמא לא עוזרת חייבים לנחש מאיזה פורום נשלחה המודעה להיכנס לפורום ולהגיב אך ורק משם. זה מאוד מקשה ומאריך את הדרך אם תפוז לא יפתרו את הבעיה - הרבה יפרשו מכאן - לתשומת ליבם של תפוז

למעלה