תגובה ל-ORIDORON77:

Y a n i B

New member
תגובה ל-ORIDORON77:

קודם כל - צריך להתחיל עם קצת דברים חיוביים, ואני חושב שהפורום כולו ישמח לגלות ש-ORIDORON77 מונה להיות המאמן של יוסיין בולט, והוא אחראי על תכנית האימונים שלו לפי ההודעה הזאת. לגבי הקשקושים שקשקשת שם: -יש פאוורליטרים שעושים 200 קילו דדליפט בלי להתאמץ. נו, אז מה? אבל אם אתה לא (ורוב האנשים לא) - כדאי שתזיז את התחת. -ושוב - אתה כל הזמן מסיט את הדיון כי אתה לא באמת מבין בנושא, אז אני אזכיר לך: דיברנו על ספרינטר ~~**מתחיל**~~. מה זה השטויות האלה ש"כל ספרינטר הוא חזק טבעית אז לא צריך"? אלוהים. ואם אני לא? וואלה - בא לי להשתפר - אז מה לעשות? ממש סליחה שנכנסתי לספורט הזה. -נמשיך: בן ג'ונסון היה עושה 600 פאונד ל-6 סטים של 3 חזרות, חצי סקוואט, ודווין צ'יימברס עשה מספרים דומים. אתה יכול לקרוא את SPEED TRAP של בחור חביב בשם צ'רלי פרנסיס וללמוד על התרגילים שלהם משם. אם אתה לא מכיר את הבנאדם, תעשה גוגל (באנגלית כותבים את זה: CHARLIE FRANCIS, למקרה שאתה מתקשה). בלי כוח - אתה תיפצע. -חוצמזה, תפסיקו בוינגייט לנסות לחשוב מחוץ לקופסה כל הזמן ולחשוב שהמצאתם משהו. העובדה הפשוטה היא שהרגל החלשה והדקיקה שלך צריכה לדחוף ולהתנגד לכח המשיכה בכל צעד, ובניגוד למה שאתה חושב ואחרי כל המדע בשקל שלך, לא ניתן לעשות את זה בלי פעילות כלשהי מצד השריר. כן, הוא אשכרה עובד, מה לעשות. נכון, וינגייט חושבים שזה מסוכן, ואסור, אבל השרירים שלך עובדים, אז כדאי שתחזק אותם בצורה שתתורגם למשהו על המסלול. -אז יופי, יש ספרינטרים שלא עושים משקולות בכלל, אבל זה אותם אנשים שיעשו פעמיים משקל גוף בסקוואט לחזרות (!) , בדיוק כמו שיש פאוורליפטרים שיעשו 200 דדליפט בלי להתאמן, אבל זה לא אומר שצריך לזרוק את כל התחום הזה. -בסה"כ, אני חושב שכל בנאדם ירצה להזדהות עם מה שאתה אומר, כי מה שאתה מציע זה פשוט להיות עצלן. לעבוד על כוח זה מתיש וזה קשה, אז קל לזרוק את זה ולהתמקד במשהו אחד, כי הכי קל זה להגיד לבן אדם לעשות זינוק וריצה באימון.

MidNight Flame

New member
סליחה שאני נדחף באמצע אבל...

תזכיר לי על מה הדיון?
איבדת אותי קצת...

oridoron77

New member
YaniB אתה מוכיח לכולם שוב את האנטליגנטיות שלך

בוא נראה לכולם שוב את הפנינים שיוצאות לך מהפה: "קודם כל - צריך להתחיל עם קצת דברים חיוביים, ואני חושב שהפורום כולו ישמח לגלות ש-ORIDORON77 מונה להיות המאמן של יוסיין בולט, והוא אחראי על תכנית האימונים שלו לפי ההודעה הזאת." זה אולי הפיסקה אם הכי פחות טעויות בכל ההודעה שלך - רק הומור אימפוטנטי
"לגבי הקשקושים שקשקשת שם: -יש פאוורליטרים שעושים 200 קילו דדליפט בלי להתאמץ. נו, אז מה? אבל אם אתה לא (ורוב האנשים לא) - כדאי שתזיז את התחת." כל הכבוד - המשפט שלך זכה פרס "המשפט חסר המשמעות לשנת 2008" "-ושוב - אתה כל הזמן מסיט את הדיון כי אתה לא באמת מבין בנושא, אז אני אזכיר לך: דיברנו על ספרינטר ~~**מתחיל**~~. מה זה השטויות האלה ש"כל ספרינטר הוא חזק טבעית אז לא צריך"? אלוהים. ואם אני לא? וואלה - בא לי להשתפר - אז מה לעשות? ממש סליחה שנכנסתי לספורט הזה." פתאום זה ספרינטר מתחיל אה?
מעניין למה הזכרת את מאמן האתלטיקה שדיברנו... כנראה שכל אחד שחושב "וואלה - בא לי להשתפר" מקבל מאמן אתלטיקה. "נמשיך: בן ג'ונסון היה עושה 600 פאונד ל-6 סטים של 3 חזרות, חצי סקוואט, ודווין צ'יימברס עשה מספרים דומים. אתה יכול לקרוא את SPEED TRAP של בחור חביב בשם צ'רלי פרנסיס וללמוד על התרגילים שלהם משם. אם אתה לא מכיר את הבנאדם, תעשה גוגל (באנגלית כותבים את זה: CHARLIE FRANCIS, למקרה שאתה מתקשה). בלי כוח - אתה תיפצע."
בלי כוח אני איפצע?
תודה על החידוש. שנייה שנייה אני רושם, אני יוסיף את זה לטיפ הקודם שקיבלתי ממך: "הבסיס הוא כוח". ולגבי החבר'ה שהזכרת, תבדוק בגוגל (אגב אין לי בעיה עם זה) אחת לכמה זמן הם עושים את זה. תגלה מהר מאוד שהם לא מבזבזים יותר מידי זמן בשבוע על הדברים האלה (מה שכבר הסברתי בתגובה אליך, אבל היי, למה ציפיתי שדיברתי אל קיר בטון). "-חוצמזה, תפסיקו בוינגייט לנסות לחשוב מחוץ לקופסה כל הזמן ולחשוב שהמצאתם משהו. העובדה הפשוטה היא שהרגל החלשה והדקיקה שלך צריכה לדחוף ולהתנגד לכח המשיכה בכל צעד, ובניגוד למה שאתה חושב ואחרי כל המדע בשקל שלך, לא ניתן לעשות את זה בלי פעילות כלשהי מצד השריר. כן, הוא אשכרה עובד, מה לעשות. נכון, וינגייט חושבים שזה מסוכן, ואסור, אבל השרירים שלך עובדים, אז כדאי שתחזק אותם בצורה שתתורגם למשהו על המסלול." רגע רגע קיבלתי עוד טיפ, שניה אני ירשום! אני כזה בר מזל היום, כ"כ הרבה פנינות
"העובדה הפשוטה היא שהרגל החלשה והדקיקה שלך צריכה לדחוף ולהתנגד לכח המשיכה בכל צעד, ובניגוד למה שאתה חושב ואחרי כל המדע בשקל שלך, לא ניתן לעשות את זה בלי פעילות כלשהי מצד השריר. כן, הוא אשכרה עובד, מה לעשות" באמת השריר צריך לעבוד?? אני כבר יוצר קשר עם כל הראשים הגדולים בוינגייט, הם בטח יזדעזעו! רק אל תגיד לי שגם חייבים לאמן אותו על מנת שיתחזק - זה לגמרי ימוטט שם תיאוריות "-אז יופי, יש ספרינטרים שלא עושים משקולות בכלל, אבל זה אותם אנשים שיעשו פעמיים משקל גוף בסקוואט לחזרות (!) , בדיוק כמו שיש פאוורליפטרים שיעשו 200 דדליפט בלי להתאמן, אבל זה לא אומר שצריך לזרוק את כל התחום הזה." פששש אני ממש שמח על המידע. בכלל אחרי כל הניסיון שלך עם ספרינטרים שלא עושים משקולות, או פווארליפטרים שעושים 200 קילו בלי להתאמן - פלא שיש לך זמן לפורום הקטנטנן בתפוז. אחרי איש העולם הגדול כמוך, אמור לעשות יותר... (לא באמת, יש משהו שאתה כן אומר מניסיון שראית, או הכל זה הפלצות לא ביסוס?). "-בסה"כ, אני חושב שכל בנאדם ירצה להזדהות עם מה שאתה אומר, כי מה שאתה מציע זה פשוט להיות עצלן. לעבוד על כוח זה מתיש וזה קשה, אז קל לזרוק את זה ולהתמקד במשהו אחד, כי הכי קל זה להגיד לבן אדם לעשות זינוק וריצה באימון." שמעת פעם על העיקרון "אתה הכי טוב במה שאתה עושה?" - יש דברים שאין מה לעשות אתה צריך להתאמן ספיציפית עליהם בשביל להיות הכי טוב בהם (אני מצטער עם זה מצער אותך). אני מקווה שאתה לא מפנה אנשים שרוצים להשתפר בבריכה, ע"י אימוני ריצות מפרכים. כל הכבוד, יצאת
כמו תמיד המשך לא לאכזב, אתה הרוח החיה (והבידורית) של הפורום

liorba

New member
חחחחחחחחחחחח

העלתם חיוך על פרצופי. תודה לכם, היה לי יום קשה ועשיתם אותו מעט משעשע יותר

למעלה