תביעו דעה בבקשה

EiNaR18

New member
תביעו דעה בבקשה

היי לכולם שמי עינר בת 18 וחצי מחיפה ואני נרשמתי לכוכב נולד 3 יש פה שיר שאני שרה תכנסו תשמעו אותו ותגידו לי מה דעתכם אבל באמת.. בתודה עינר :) הנה הלינק: http://www.o-zen.com/art/bands/380/music.php

MoRaN SaShA

New member
תראי

את לא יודעת כל כך לסדר את הטונים, לכן יוצאים לך כמה זיופים בכל פעם נגיד שעוברים לפזמון וכאלו.. ואת נשמעת נורא עצובה בשיר... וגם בקטע של "אל הרוח אל המים.." עדיין את נשמעת אותו דבר, לא גיוונת בטונים ובצורת ההגשה של השיר.. את בסדר תכלס, אבל יש הרבה מה לשפר, ולכי בכיף לאודישנים, כי אני לא בוחנת מקצועית אבל אני רק אומרת לך את דעתי על קולך.. תנסי להחיות יותר את קולך.. לא להישמע כזו עצובה וכאילו את לא באמת מתכוונת למילים.. תשירי יותר מהלב ולא טכני.. זה נורא יעזור לך זו דעתי,
מקווה שעזרתי תהני

אני חושב ת ש....

את די דאגת לא לזייף ובגלל זה לא התרכזת כ"כ בשיר עצמו...כאילו שאין רגש... שומעים שהיית די לחוצה אני מציעה לך בכלל לא לנסות לעשות שיר של נינט... את מציבה לעצמך רף גבוה מדי... אם את שרה שיר שנינט שרה אוטומטית ישוו את הביצוע שלך לשלה... לא כדאי לך ללכת עם השיר הזה לאודישנים... אבל בכלליות אני חושבת שיש לך כישרון . פשוט את צריכה לבחור שירים אחרים ולהשתחרר, יותר להקשיב למה שאת שרה ולהתכוון לזה.... מקווה שעזרתי!

כנסי עינב

תסתכלי זה סגנון נינט מדי עונה שעברה לא קיבלו אנשים ששרים כמו נינט אז הייתי ממליצה לך להחליף שיר יש יש מלא שירים טובים יותר מקיץ אל חלום

בשיר

כי השופטים לא אוהבים לשמוע שירים שכבר שרו הייתה אחת שנה שעברה ששרה את מקיץ אל חלום מזה יפה ולא עברה את האודישן

EiNaR18

New member
חמודים שלי

אני לא מנסה להיות או לשיר כמו נינט וזה לא השיר שאני הולכת לשיר באודישנים זה כולה שיר שהקלטתי אצל ידיד שלי בשביל הכייף.. חוץ מזה השיר מלפני שנה ומשהו הקול שלי יותר מפותח :)

למעלה