תביעה של "שופר" נגד ש"ס

kipi benkipod

New member
תביעה של "שופר" נגד ש"ס

עמותת שופר, המזוהה עם הרב אמנון יצחק, תובעת מהשר אלי ישי 600 אלף שקל. הסיבה: חוב על תקליטורים שרכשה ש"ס מהארגון. ישי: "אנחנו לא חייבים להם כלום" מצורף קישור לכתבה

UZEPE

New member
אתה זקוק לעזרה נפשית ..

שינאתך העזה והעיוורת מעוררת שאלה גדולה לגבי בריאותך הנפשית. האם זוהי הדרך שלך לומר לנו שאתה אדם ..סובל? ..לזעוק לעזרה ? ... מאחל לך בריאות.

שנאה עיוורת?

בוא נראה: אירגון שופר - ארגון מסיונרי שאחראי על החזרתם בתשובה של חילונים רבים, בדרכים של שקרים, מרמה, סילופים ושטיפות מוח. האירגון מעודד ברבריות ופרמיטיביות. מפלגת ש"ס - אחת המפלגות המושחתות ביותר במדינה. אחראית להפליה בין מגזרים, לקיחת כסף מהחילונים לטובת החרדים הפרזיטים, כפייה דתית ועידוד בורות. אני מאחל לך בריאות נפשית, אם אתה לא מתעב את שני האירגונים האלה.

פשוט מדהים

כמה קל להרוויח מעיסקי תורה, נראה לי שאמנון צריך לקבל פרופסורה ולהרצות באוניברסיטת ת"א - מנהל עסקים.

kipi benkipod

New member
הוא לא הראשון

בכל העולם יש תעשייה המגלגלת מליונים בעיקר בדת הנוצרית. יש מה שנקרא פופ נוצרי ומלא ספרים ל"חיזוק" וכו'. אני מאמין שהוא לומד מהם והוא אחד הטובים...

כן, ההבדל היחד הוא

שבנצרות אין עם זה בעיה, ולהלן דברי הרמבם בנושא: גדולי ישראל עמדו על חילוקי הדעות בסוגיה זו ובניהם גדול אנשי ההלכה בכל הדורות והזמנים – והוא הרמב"ם. עמדתו מנוסחת כהלכה בהלכות תלמוד תורה פרק ג': "כל המשים על לבו שיעסוק בתורה ולא יעשה מלאכה ויתפרנס מן הצדקה, הרי זה חילל השם ובזה את התורה, וכבה מאור-הדת, וגרם רעה לעצמו, ונטל חייו מן העולם הבא, לפי שאסור להינות מדברי תורה בעולם הזה. אמרו חכמים: כל הנהנה מדברי תורה נוטל חייו מן העולם; ועד ציוו ואמרו: אהוב את המלאכה ושנא את הרבנות. וכל תורה שאין עימה מלאכה סופה בטלה וגוררת עוון". ועל דיבר רבן גמליאל בנו של רבי יהודה הנשיא מוסיף הרמב"ם: "וסף אדם זה שיהא מלסטם את הבריות". אורח החיים של עיסוק בתורה על חשבונם של אנשים מוצג כגזל. שלא לדבר על להפוך את הפסוק: "תורה צוה לנו משה מורשה קהלת יעקב" (דברים לג,ד), הפך לבדיחה - "תורה צוה לנו משה מורשה לעסקנים בה".

אם יש לך רצון אמיתי להבין

כתבתי כמה דברים שוודאי יענינו אותך לך לעמוד מס' 4 ותראה מה רשמתי - תגובה ליהונתן - תלמוד תורה ודרך-ארץ אחרי שתקרא את זה אני אומר לך איך החרדים מגיבים לזה, הדברים קצת ארוכים אבל שוים קריאה ממש! אתה תהנה רוב הדברים הם של ליבוביץ

למעלה