תביעה נגד רכבת ישראל

• פותח הנושא doki
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

doki

New member
תביעה נגד רכבת ישראל

תביעה נגד רכבת ישראל
לנוכח האיחורים היומיומיים והזילזול הבלתי פוסק מצד הנהלת רכבת ישראל, מתארגנת תביעה ייצוגית כנגד הרכבת. מטרת התביעה: לאלץ את רכבת ישראל להחזיר את דמי הנסיעה לנוסעים בכל מקרה בו הרכבת תאחר מסיבות שאינן "כוח עליון" ובמילים אחרות בכל מקרה שנובע כתוצאה מתכנון לקוי ו/או מחדל אחר של הנהלת הרכבת. הדבר יכול להביא לאבדן הכנסות של מאות אלפי שקלים ליום להנהלת הרכבת. אולי זה יהיה הצעד שיגרום להם להתייחס ברצינות לציבור הנוסעים. ***אגב*** הנושא נבדק על ידי עורכי דין, ויש בהחלט "קייס" לתביעה!!!!!!!!!!! נוסעי הרכבת המעוניינים להצטרף - אנא כתבו אלינו: [email protected]

לדעתי.....

תביעה נגד רכבת ישראל
לנוכח האיחורים היומיומיים והזילזול הבלתי פוסק מצד הנהלת רכבת ישראל, מתארגנת תביעה ייצוגית כנגד הרכבת. מטרת התביעה: לאלץ את רכבת ישראל להחזיר את דמי הנסיעה לנוסעים בכל מקרה בו הרכבת תאחר מסיבות שאינן "כוח עליון" ובמילים אחרות בכל מקרה שנובע כתוצאה מתכנון לקוי ו/או מחדל אחר של הנהלת הרכבת. הדבר יכול להביא לאבדן הכנסות של מאות אלפי שקלים ליום להנהלת הרכבת. אולי זה יהיה הצעד שיגרום להם להתייחס ברצינות לציבור הנוסעים. ***אגב*** הנושא נבדק על ידי עורכי דין, ויש בהחלט "קייס" לתביעה!!!!!!!!!!! נוסעי הרכבת המעוניינים להצטרף - אנא כתבו אלינו: [email protected]
לדעתי.....
אם זו הייתי שיחה פנים אל פנים הייתי אומר לך... ברצינות, איחור של מקסימום 5 דקות ברכבת עוד לא הרג אף אחד.. בוא נגיד ואתה צריך להיות בעבודה בשעה 8 בבוקר, ותגיע ב 8 ועשרה... (נחשב עוד 5 דק הליכה) לא יקרה לך כלום וזה עוד בטווח האנושי... אמנם לא נסעתי הרבה ברכבת... אבל המקסימום שראיתי שרכבת מאחרות הוא 3 דק וגם זה היה פעם אחת..... על זה היו אומרים ח"זל "עשית מזבוב, פיל!"

איליה.

New member
חחחחחח הצחקת אותי! ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

לדעתי.....
אם זו הייתי שיחה פנים אל פנים הייתי אומר לך... ברצינות, איחור של מקסימום 5 דקות ברכבת עוד לא הרג אף אחד.. בוא נגיד ואתה צריך להיות בעבודה בשעה 8 בבוקר, ותגיע ב 8 ועשרה... (נחשב עוד 5 דק הליכה) לא יקרה לך כלום וזה עוד בטווח האנושי... אמנם לא נסעתי הרבה ברכבת... אבל המקסימום שראיתי שרכבת מאחרות הוא 3 דק וגם זה היה פעם אחת..... על זה היו אומרים ח"זל "עשית מזבוב, פיל!"
חחחחחח הצחקת אותי!

בטח הפעם האחרונה שנסעת ברכבת היה בשנות החמישים... אני נוסע ברכבת פעם בחודש-חודשיים, ובקושי אני זוכר פעם אחת שהרכבת לא איחרה. האיחור הממוצע הוא 5-10 דקות, ולעתים קרובות עשרים דקות ויותר.

vegi force 1980

New member
היום איחרה יל הרכבת ב12 דקות

חחחחחח הצחקת אותי!

בטח הפעם האחרונה שנסעת ברכבת היה בשנות החמישים... אני נוסע ברכבת פעם בחודש-חודשיים, ובקושי אני זוכר פעם אחת שהרכבת לא איחרה. האיחור הממוצע הוא 5-10 דקות, ולעתים קרובות עשרים דקות ויותר.
היום איחרה יל הרכבת ב12 דקות
היה יום אחד שכל רגע הם שינו את הזמן על הלוח האלקטרוני והרכבת יצאה בשעה איחור!!!!!!!!!

fireman

New member
ודבר נוסף

תביעה נגד רכבת ישראל
ודבר נוסף
בחודש האחרון שמעתי יותר מידי בגנות רכבת ישראל במדיה ובצדק. שני סיפורים שמאוד הרתיחו אותי באחת מהנסיעות כך סופר המזגנים ברכבת הפסיקו לפעול וחייל שפנה אל הכרטיסן לברר את פשר הדבר נענה בצורה חצופה ע"י הכרטיסן או המאבטח אינני זוכר במי מדובר כשהגיעה הרכבת לתחנה קרובה עלו לרכבת 5 שוטרים צבאיים ועצרו את החייל על "שהעיז לשאול למה המזגן לא עובד" ניסיונותיהם של נוסעים נוספים להבהיר לשוטרים את פשר האירוע היו לשווא, ברכבת טוענים כי החייל התפרע אך לעומת זאת עשרות אנשים שצפו בתקרית אמרו את ההיפך. בנסיעה אחרת מבאר שבע לתל אביב ברכבת מסוג IC3 אירעה כנראה תקלה במערכת הדלתות של הרכבת ו3 דלתות סמוכות אחת לשניה לא נפתחו, 2 נשים ו3 ילדיהם (פעוטות בגילאי 3-7) לא הצליחו לרדת, מאחר והרכבת המשיכה לנסוע בלא שירדו ממנה הם פנו לכרטיסן שהדלתות לא נפתחו ומה הם יעשו עכשיו, הכרטיסן החל לצרוח עליהם ברכבת וקילל אותן, כ2 ק"מ מתחנת קריית גת עצרו אנשי האבטחה של הרכבת בשעה 14:00 לערך ביום שרבי וזרקו את שתי הנשים ושלושת הילדים מהרכבת. כנראה שלאנשים ברכבת ישראל עלה השתן לראש בושה וחרפה. הכי הכעיסו אותי התגובות הביזיוניות של דובר הרכבת שהודה ועוד הצדיק את מעשיהם של הסדרנים\כרטיסנים\מאבטחים בשני האירועים! ביזיון!

vegi force 1980

New member
היה לי קטע מוזר היום

ודבר נוסף
בחודש האחרון שמעתי יותר מידי בגנות רכבת ישראל במדיה ובצדק. שני סיפורים שמאוד הרתיחו אותי באחת מהנסיעות כך סופר המזגנים ברכבת הפסיקו לפעול וחייל שפנה אל הכרטיסן לברר את פשר הדבר נענה בצורה חצופה ע"י הכרטיסן או המאבטח אינני זוכר במי מדובר כשהגיעה הרכבת לתחנה קרובה עלו לרכבת 5 שוטרים צבאיים ועצרו את החייל על "שהעיז לשאול למה המזגן לא עובד" ניסיונותיהם של נוסעים נוספים להבהיר לשוטרים את פשר האירוע היו לשווא, ברכבת טוענים כי החייל התפרע אך לעומת זאת עשרות אנשים שצפו בתקרית אמרו את ההיפך. בנסיעה אחרת מבאר שבע לתל אביב ברכבת מסוג IC3 אירעה כנראה תקלה במערכת הדלתות של הרכבת ו3 דלתות סמוכות אחת לשניה לא נפתחו, 2 נשים ו3 ילדיהם (פעוטות בגילאי 3-7) לא הצליחו לרדת, מאחר והרכבת המשיכה לנסוע בלא שירדו ממנה הם פנו לכרטיסן שהדלתות לא נפתחו ומה הם יעשו עכשיו, הכרטיסן החל לצרוח עליהם ברכבת וקילל אותן, כ2 ק"מ מתחנת קריית גת עצרו אנשי האבטחה של הרכבת בשעה 14:00 לערך ביום שרבי וזרקו את שתי הנשים ושלושת הילדים מהרכבת. כנראה שלאנשים ברכבת ישראל עלה השתן לראש בושה וחרפה. הכי הכעיסו אותי התגובות הביזיוניות של דובר הרכבת שהודה ועוד הצדיק את מעשיהם של הסדרנים\כרטיסנים\מאבטחים בשני האירועים! ביזיון!
היה לי קטע מוזר היום
נסעתי לת"א ברכבת שיוצאת מחיפה מרכז בשעה 07:12 וכמובן הרכבת יצאה רק ב07:18 אבל העניין הוא שכשקניתי את הכרטיס אמרו לי שכל הרכבת מקומות שמורים ואני חייב לשלם תוספת.... כשעליתי לרכבת היא הייתה מפוצצת עד אפס מקום ואני ישבתי על הריצפה בין הקרונות כי רק שם היה מקום ומעניין אותי לדעת אם גם הריצפה נחשבת למקום שמור ברכבת האם בשביל ישיבה על הריצפה אני צריך לשלם הפרש על מקום שמור? שהריי המחשבים של הרכבת מעודכנים כמה כרטיסים נמכרו ונראה לי שהם יודעים כמה מקומות יש ברכבת אז מה הקטע????.. מה גם שבחלק מהקרונות המזגן לא עבד ואיפה שישבתי זה היה בין שניי קרונות שהמזגן בהם לא עבד......אז אומנם זאת הייתה רכבת ישירה לת"א בלי שום עצירה אבל עדיין מה העניין עם המקומות השמורים??????.

נסעתי בחודש האחרון...

היה לי קטע מוזר היום
נסעתי לת"א ברכבת שיוצאת מחיפה מרכז בשעה 07:12 וכמובן הרכבת יצאה רק ב07:18 אבל העניין הוא שכשקניתי את הכרטיס אמרו לי שכל הרכבת מקומות שמורים ואני חייב לשלם תוספת.... כשעליתי לרכבת היא הייתה מפוצצת עד אפס מקום ואני ישבתי על הריצפה בין הקרונות כי רק שם היה מקום ומעניין אותי לדעת אם גם הריצפה נחשבת למקום שמור ברכבת האם בשביל ישיבה על הריצפה אני צריך לשלם הפרש על מקום שמור? שהריי המחשבים של הרכבת מעודכנים כמה כרטיסים נמכרו ונראה לי שהם יודעים כמה מקומות יש ברכבת אז מה הקטע????.. מה גם שבחלק מהקרונות המזגן לא עבד ואיפה שישבתי זה היה בין שניי קרונות שהמזגן בהם לא עבד......אז אומנם זאת הייתה רכבת ישירה לת"א בלי שום עצירה אבל עדיין מה העניין עם המקומות השמורים??????.
נסעתי בחודש האחרון...
כל יום שני שלישי וחמישי ברכבת והאחור המקסימלי הגיע ל 5 דק!

nitsansh

New member
התוספת היא לרכבת ישירה

היה לי קטע מוזר היום
התוספת היא לרכבת ישירה
ולא למקום שמור.

vegi force 1980

New member
לי אמרה המוכרת כרטיסים

התוספת היא לרכבת ישירה
ולא למקום שמור.
לי אמרה המוכרת כרטיסים
שהתוספת היא על מקומות שמורים וגם היה כתוב על הכרטיס שזה מקומות שמורים!!! אני רוצה להבין מה היה שמור הריצפה???????? פעם אני זוכר הרכבת הייתה משהו מיוחד היום זה סתם עוד משהו שכמו כל דבר בישראל ישר מתקלקל ונדפק כשהייתי יותר קטן נמסיעה ברכבת הייתה חווייה עכשיו זה סתם מועקה

vegi force 1980

New member
חבל מאוד ש.....

לי אמרה המוכרת כרטיסים
שהתוספת היא על מקומות שמורים וגם היה כתוב על הכרטיס שזה מקומות שמורים!!! אני רוצה להבין מה היה שמור הריצפה???????? פעם אני זוכר הרכבת הייתה משהו מיוחד היום זה סתם עוד משהו שכמו כל דבר בישראל ישר מתקלקל ונדפק כשהייתי יותר קטן נמסיעה ברכבת הייתה חווייה עכשיו זה סתם מועקה
חבל מאוד ש.....
חבל מאוד שלא שמרתי את הכרטיס.... הייתה לי מצלמה....חבל שלא צילמתי כמה הרכבת הייתה עמוסה..... אם הם רוצים לקחת כסף על זה שהיא ישירה ומהירה וכל הבולשיט הזה שיהיה אבל שלא יקחו כסף על מקומות שמורים כשאין מקום בכלל ברכבת!

nitsansh

New member
בכרטיס עם מקום שמור יש מקום מסומן

לי אמרה המוכרת כרטיסים
כנראה מכרו לך (ובטח גם לאחרים) כרטיסים לא נכונים...

vegi force 1980

New member
בכרטיס היה מצויין קרון ומקום שמור

כנראה מכרו לך (ובטח גם לאחרים) כרטיסים לא נכונים...
רק שבמקום מספר הקרון ומספר המקום רק היו שתיי כוכביות

איליה.

New member
נכון, כך נראה כרטיס לרכבת ישירה.

רק שבמקום מספר הקרון ומספר המקום רק היו שתיי כוכביות
קוראים לזה בטעות כרטיס מקום שמור כי זה אותו מחיר. אם יש שתי כוכביות על הקרון והמקום, אז הכוונה היא לכרטיס לרכבת ישירה, גם אם כתוב עליו "כרטיס מקום שמור". על כרטיס של מקום שמור תמיד כתוב מספר הקרון ומספר המושב.

vegi force 1980

New member
חבל רק שהם מסבירים הפוך

קוראים לזה בטעות כרטיס מקום שמור כי זה אותו מחיר. אם יש שתי כוכביות על הקרון והמקום, אז הכוונה היא לכרטיס לרכבת ישירה, גם אם כתוב עליו "כרטיס מקום שמור". על כרטיס של מקום שמור תמיד כתוב מספר הקרון ומספר המושב.
חבל רק שהם מסבירים הפוך

nitsansh

New member
קשה להם להדפיס כרטיסים לרכבת ישירה?

קשה להם להדפיס כרטיסים לרכבת ישירה?

יהוושע

New member
רכבת ישראל - אכזבה קשה והדרדרות!!

היה לי קטע מוזר היום
רכבת ישראל - אכזבה קשה והדרדרות!!
נדהמתי אתמול מההידרדרות וההזנחה שפגשתי ברכבת , שבה לא נסעתי זה זמן מה . נסעתי מראש העין לחיפה . ברכבת לחיפה , שהורכבה ממערכי IC3 , המיזוג לא פעל באחד הקרונות . הדלתות האוטומטיות , שאמורות לחצוץ בין הרעש שבמעברי הקרונות לבין פנים הקרון , ולשמור את הקרון ממוזג , כדי שלא תהיה בריחת אוויר קר החוצה , אינן פועלות כלל !!! ונותרות פתוחות . הקרונות אינם נקיים , בדרך נשמעו חריקות מוזרות שלא אמורות לאפיין נסיעה חלקה ב IC3 . בדרך חזרה מחוף הכרמל לת"א , גם כן ב IC3 , המיזוג לא פעל במערך שלם , כלומר בשלושה קרונות!!!!!! החום בהם היה ממש בלתי נסבל ואחד הנוסעים קרא לאיש ביטחון כדי שיפתח במפתח מיוחד את הפתחים המיוחדים לשעת חירום ( בערך שניים בכול קרון ) , כדי שייכנס קצת אוויר ( חם ולח , כמובן ). הייתי צריך להיגרר עם מזוודה כבדה ועם בני הקטן לאורך הקרונות , עד שהגעתי לקרון שהיה ממוזג . כשאחד הנוסעים שישב בקרון חצי ממוזג ( הקרון הבא היה בלתי ממוזג וכול הרוח החמה נשבה לכיוון הקרון הממוזג ) ביקש מן הכרטיסן שיסגור את הדלת האוטומטית המפרידה בין הקרונות כדי שהמיזוג לא " יברח " , ענה לו האחרון : " אי אפשר " . פשוט חוצפה שאין כדוגמתה , וזילזול בקהל הנוסעים , ולתדהמתי אני קורא ש vegi force כבר נתקל בתופעה הזאת . ואני כבר לא מדבר על קרונות הקומתיים שמשולטים לא בהתאם ליעד שאליו הם נוסעים , או לא משולטים כלל . אבל יוסי שניר , ( זול הער גיי קאקען פון ים ) כבר מתכנן להתמודד על ראשות עיריית ראשל"צ . זה מה ש ב א מ ת חשוב!!! אז בחזרה לימי מנחם סבידור וצבי צפרירי העליזים? ואולי כבר עדיפים קטרי הקיטור ורכבת המנדט? GOD , מתי כבר נהיה ( קצת ) אירופה או ארה"ב?

יהוושע

New member
מישהו כבר תבע פעם את הרכבת בגין

תביעה נגד רכבת ישראל
איחור לפגישה עסקית , שגרם לו נזק כספי ופגע באמינותו - וזכה . הרכבת , אגב , לא טרחה כלל להגיש כתב הגנה ולהתייצב בביהמ"ש .

אחרה בשעה!!

איחור לפגישה עסקית , שגרם לו נזק כספי ופגע באמינותו - וזכה . הרכבת , אגב , לא טרחה כלל להגיש כתב הגנה ולהתייצב בביהמ"ש .
אחרה בשעה!!
לפני שבועיים, רכבת שהיתה אמורה לצאת ברבע לעשר מבאר שבע, איחרה בשעה (!!) ויצאה ברבע ל-11

fireman

New member
לי דווקא נראה שאת פספסת

אחרה בשעה!!
לפני שבועיים, רכבת שהיתה אמורה לצאת ברבע לעשר מבאר שבע, איחרה בשעה (!!) ויצאה ברבע ל-11
לי דווקא נראה שאת פספסת
את הרכבת של רבע לעשר וחיכית עוד שעה לרכבת של רבע לאחת עשרה

מצב
הנושא נעול.
למעלה