תביעה נגד הצבא.

תביעה נגד הצבא.

שלום לפני כשנה בזמן שירותי הצבאי הותקפתי מינית. אין הוכחות להתקפה בגלל שזה היה אני והוא לבד וזה מילה שלי נגד שלו בגלל זה הפרקליט שלי המליץ לי שלא להמשיך במשפט והתוקף הסכים לקבל "עונש" של לא לחתום קבע. אני רוצה לתבוא את משרד הבטחון על הנזק שנגרם לי עקב התקיפה. אשמח לקבל ייעוץ.
 
תקיפה בצבא

מדברייך מובן שהתלוננת נגדו בפני שלטונות הצבא ושכנראה היה משפט. כלומר, על עצם קרות האירוע יש תיעוד בכתב ("ניירת"). אם כן - אספי את כל הניירת, בעצמך או באמצעות עו"ד, ובמידה ואכן נגרם נזק (דהיינו - נזק נפשי) ניתן להגיש תביעה לקצין התגמולים. פני לקבלת ייעוץ קונקרטי ומקיף לעו"ד המתמחה בתביעות נזיקין, ובפרט מול קצין התגמולים.
 

penalcode

New member
נפגעת אונס

מאוד הצטערתי לקרוא שנאנסת. עודד אותי ושמחתי בשבילך שזהות האנס ידועה לך. קורה שזהותם של התוקפים לא ידועה, דבר שמקשה מאוד על הראיות. הפרקליט המליץ לא להמשיך כי האנס לא הודה ואין ראיה לאונס. אבל תמוה שהתוקף לא המשיך בקבע כאילו הסכים לקבל עונש. התוקף מודה בפרשנות הזאת? כדי להצליח בתביעה נגד משרד הבטחון, עליך להוכיח את קיומו של האונס. לצורך כך, יש להוציא מהתוקף הודאה. אני לא עורכ/ת דין... מלבד זאת, תמיכה נפשית היא לא פחות חשובה מהגשת תביעה, לכן מאוד מומלץ לפנות למרכזי סיוע לנפגעות תקיפה מינית. בקישור הזה, בקישור כאן, וגם בדרך הזאת. באיזור תל אביב המספרים הם: חרום-1202 נשים-03-5176176 גברים-03-5179179 גברים 1203 מרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית – ת"א במרכזי הסיוע, יש מחלקה משפטית שתוכל ללוות אותך בהליך הפלילי, במציאת עו"ד נגד משרד הבטחון ובעוד דברים נוספים אם תשתפי איתם פעולה. רצוי לקבל את תמיכתם.
 
למעלה