תבוסתניהו קבע: הולכים לרגיעה

מה קורה פה היום

השמאל נעשה ימין
והימין נעשה שמאל..

vector mask

New member
אני משבח כל איפוק יחסי

אין ספק שאתה רוצה במעשי רצח אלימים, ולא רק אתה.

restored

New member
הוא ימני , זה ?

אחד שרוצה את אולמרט שרצה לעקור 60000 איש !!
תעשי לי טובה.
הימין היחיד זה הליכוד.
כל שאר הימנים הם משרתי השמאל, מסוממים שאוהבים להפיל ממשלות ימין ואז לבכות על הצרות שנופלות עלינו.

שילת של

New member
אלי צפון לא ימיני? הוא האבא של הימינים.

הליכוד ימיני לייט, רחוק מלהיות ימין.

restored

New member
מבחינתי מי שהעלו את ברק היו

אנשי הימין הקיצוני שהפילו את הליכוד.
כנ"ל לגבי שמיר.
גרוע מכך, האנשים מהימין הקיצוני מייצרים שנאה לנתניהו בעם ע"י הזלזול שלהם בו, וכך הרבה ימנים מהליכוד פשוט סולדים ממנו, כי
"אם גם ימנים אומרים את זה ולא רק התקשורת השמאלנית...".
לכן אני אומר כאן שוב ושוב שהימין הקיצוני הוא משרת השמאל הכי גדול.

מעבר לכך, אלי צפון הביע תמיכה באולמרט.
זה נקרא ימין ?
אולמרט שרצה לפנות 60000 איש, להחזיר פליטים בצורה חלקית אמנם ...
אלי צפון בעיניי חושב שהוא ימני.
כמו הרבה ימנים שפגשתי שמתלהמים ומדברים , אבל ביום הבחירות הם לא מצביעים.
הם בוכים על המדינה דופקת אותם או לא מתחשק להם כי "כולם אותו דבר".
זה קלאסי אנשי שמאל.

שילת של

New member
לא מאמינה שאלי תומך במושחת

אולי הוא טען שעדיף לתמוך באיש שלא היסס לפתוח במלחמה למרות חוסר נסיונו ומייחס לו תכונות של אומץ ומנהיגות שאין לדעתו בביבי
אני רק מסיקה ולא בטוחה, עדיף שאלי יכתוב מדוע הוא העדיף את אולמרט על פני ביבי.

אגב אולמרט חצה את הקווים והוא שמאל מחשש שהתיקשורת תקרע אותו לגזרים בגין הגינותו המפוקפקת.
כפי שעשתה עם שרון.

אני מציע לך לא להתרגש יותר מדי

מיחצ"ניו של ביבי פה בפורום. כמו בתקופה של סטאלין שתומכיו ניסו להציג את מבקריו כ"אויבי ברית המועצות" ואף "העולם המתקדם", ככה מנסים עתה כלבלביו של ביבי ליצור את המשוואה ש"ביבי זה המדינה, והמדינה היא ביבי".

הם מתפקדים כשופר מפלגתי. מבחינתם, המפלגה והגורו הם מעל האידיאולוגיה וטובת המדינה. אילו ביבי היה יושב עכשיו באופוזיציה ומותח ביקורת על רפיסותה של הממשלה, הם כמובן היו מזדהים איתו ומחרים-מחזיקים אחריו. מכיוון שביבי יושב בממשלה ומנהיג את המדינה, אז הם מתיישרים לפי הקו שהוא מתווה.

ב-2005 הוא תמך בהתנתקות, מימן אותה בהיותו שר האוצר והצביע בעדה 4 פעמים בכנסת. תומכיו העיוורים (או המפוטמים בשלמונים וטובות הנאה) פעו אחריו כמו עדר כבשים.

ככה שבאמת אין מה להתרגש מהם ולנסות להצטדק בפניהם כאילו שאנחנו חייבים להם משהו.

הליכוד מעולם לא היה ימין...

הוא ימני בדיבורים, ושמאלני במעשים. באופוזיציה הם תמיד מגנים את הדברים שאחר כך בקואליציה הם מוציאים לפועל. יש אין ספור דוגמאות לכך.

deathOrat

New member
אולמרט הוא נבלה אמיתית אבל ביבי הוא חתיכת

פחדן עלוב, כמו כלב מוכה עם זנב בין הרגליים הוא מדבר על רגיעה, הערבים שלא יהיה לך ספק רואים את זה כך: ישראל מוכה וחבולה שמתחננת שארגון פצפון שפועל משטח של 370 קמ"ר או משהו כזה, יורה על שליש ממדינת ישראל, פאקינג 2 יריות לכיוון בירת ישראל, מס' יריות לכיוון בירת העסקים של ישראל, כל עם אחר מלבד העם היהודי יגיד לך שצריך להשמיד את העזתים וכך בדיוק צריך לפעול ולתקוע את עמוס עוז בתוך המשגרים של כיפת ברזל שהוא ושאר החולירות כמוהו יעשו משהו מועיל לפחות.

restored

New member
אז הגיע הזמן לצאת מ"איך הערבים רואים אותנו"

ולעשות מה שנכון לנו.
אם נכון להיכנס לרצועה, זה מה שנכון, אם ל-עכשיו- נכון להגיע להפסקת אש, זה גם נכון.

deathOrat

New member
אז הגיע הזמן להבין שמה שנכון לנו זה שהם הערבי

ם יפחדו מאיתנו ולא השוודים באו"ם על זה חשבת?
ההרתעה שביבי רוצה כביכול להשיג היא הרתעה לשוודים או לערבים?
ומהי הרתעה אם לא שהאויב יחשוב שאנחנו מסוכנים עבורו?
אם האויב שלך חושב שאתה פחדן ואתה מתחנן בפניו שיפסיק להיות אלים כלפיך אז מה אתה חושב אותו אויב יעשה? יגיד לך "אוי מסכן הינה אני מפסיק" או שייכנס בך עוד יותר?
כל מה שאמור לעניין אותנו זה הביטחון של אזרחי מדינת ישראל גם במחיר חייהם של הערבים התמימים וה"תמימים"
ככה ראש ממשלה אמיתי חושב ולא חתיכת תולעת שעם גישה כזו אין סיכוי שבן אדם בר דעת יבחר בו אלא עם כן הוא חסידביבי מטומטם (שאם נחבר את האייקיו של כולם עדיין נקבל את אותה תוצאה)

וקראתי מה כתבת קודם,
לא הימין הקיצוני הפיל את הליכוד אלא הליכוד הפיל את הליכוד,
לא יתכן שביבי כשהוא מועמד מדבר על זה שאפשר לבנות בכל מקום בא"י ומקפיא בניה ל6 חודשים, לא יתכן שכשהוא מועמד הוא מדבר על זה שהוא יכנס בטרוריסטים על כל פעולה כנגד תושבי הדרום ורק חודשיים לפני הבחירות הוא יזכר בזה, לא רק זה , החליט לצאת למבצע? כ"כ אבל למה להיות כ"כ רופס? עם מטרות שהן תבוסתניות לגמרי, ברור שהן קלות יותר להשגה מאשר הפלת חמאס או מיגור הטרור אבל אם הוא מחפש עבודה קלה שיהיה מחלק עיתונים.
זו הסיבה שאנשים מצביעים לבן ארי,לליברמן(בבחירות הקודמות לפני האיחוד הזה) ולאחרים.
ביבי גנב ממצביעי הליכוד את הקול כבר פעמיים, פעם שלישית אני מקווה שזה לא יקרה.

אני אפילו אגיד לך למה אני לא אצביע לליכוד אלא למפלגה ימנית קטנה יותר, כי אני יודע איך קואליציה עובדת, הליכוד שתזכה ביותר מנדטים אך לא ברוב מוחלט תצטרך לפנות למפלגות קטנות ובאופן טבעי לגשש בגוש הימני חרדי, אם מפלגות קטנות ולפעמים עם עלק מנהיגים אבל עם עקרונות שלא ירצו גם הם להפסיד את המצביעים שלהם כמו הליכוד, יכניסו דברים מהותיים להסכם הקואליציוני ביבי יפעל כמו מנהיג ימני ולא יסכים לשטויות כמו הבלגה על טילים או הקפאת הבנייה תמורת גורנישט

בתור יחצ"ן של תבוסתניהו

שימכור את מדינתנו כדי להלל את הבוס שלו, הייתי ממליץ לך קצת להצניע לכת. לא זכור לי שתמכתי אי פעם באולמרט או שהצבעתי לו (מה גם שהוא תוצר הליכוד). בהשוואה לביבי הוא לפחות עשה משהו בנושאי ביטחון, לא סתם קישקש את עצמו לזרא.

אתה תומך במפלגה שיצרה תקדים של גירוש יהודים מביתם, פינתה שטח עצום שכפול בגודלו ממדינת ישראל, החריבה ישובים, הכירה ב"עם הפלסטינאי" והמנהיג הראשון שלה, מנחם בגין, אף רצה לספק לערביי יהודה ושומרון אזרחות ישראלית.

בזכות קבלני ההוצאה לפועל של "שלום עכשיו", נוצר תקדים שבעקבותיו לעולם יותר לא נוכל לחתום על שלום ללא מסירת שטחים. המחיר נקבע עוד בקמפ-דיויד בזכות הליכוד ה"ימני".

לפני הבחירות, כל חברי הליכוד כולל הגורו הגדול עושים תחרות ביניהם מי מתלהם בצורה הקולנית ביותר, כדי למשוך כמה שיותר 'פשוטי עם' שמתלהבים מאיומים של גנגסטרים בסגנון 'הבורר', אבל אחרי הבחירות "מה שרואים מכאן - לא רואים משם".

תמשיך לשכנע את עצמך שרק הליכוד הוא "הימין האמיתי", שביבי הוא נזר הבריאה ושליחו אל האל עלי אדמות, ושכל השאר הם אויבי האומה.

restored

New member
אתה מדבר לאדם הלא נכון

אבל זה ההבדל בין ימין לאומי לבין ימין קיצוני מטורף.
אני אמרתי כאן שכל החלטה שממשלה נבחרת מקבלת היא חוקית.
הימין הקיצוני מעולם לא קיבל את זה, ולא מבין מה זו דמוקרטיה.
אתם גרועים בעיניי כמעט כמו מרצ ושותפיהם לשנאה.
אני מצביע ליכוד, מעריץ את נתניהו חושב שהוא מעל כולם ברמות.
במי אתה בוחר ?
בבן ארי.
מה יש לבן ארי להציע בכל תחום למעט המדיני ? לא נראה לי שיש לך מושג.
ואני מבטיח לך, כי כבר ראינו את זה שוב ושוב ושוב, שאם בן ארי היה נבחר לראשות ממשלה מחר, לאחר שיחת הטלפון הראשונה עם אובמה
היה מתיישר לעמדות של הליכוד.
אתה חושב שזה שבן ארי אומר אז זהו, אבל אתה שוכח שהוא לא חש אחריות, כי הוא לא צריך לגבות את דבריו במעשים ולעולם לא יצטרך, ולכן הוא מרשה
לעצמו לומר מה שהוא רוצה.

זה המשחק של הקיצונים השמאלנים והימנים.
אני מתעסק עם המציאות.
אני בעד כניסה קרקעית לרצועה, אבל מבין שאם לא נכנסים זה מסיבה רצינית, ולא מהשטות שאתה ואנשים כמוך אומרים "ביבי מפחד".
דרך אגב הסיסמא הזו החלה בשרון, והמשיכה בשמאל ואתה אימצת אותה לליבך.
אמרתי לך, אתה משרת השמאל ואפילו לא מודע לכך.
כל מעשייך ודברייך מכוונים בידי השמאל.
זה עצוב.

blackbomber

New member
העיקר שיחימו-ביץ' לא תרוויח.

נסיונות הדמורליזיציה והפלגנות בימי לחימה לא יצליחו.

העיקר שתמשיכו לסגוד לתבוסתניהו כמו בסרט

The Wave.

בתקווה שמתישהו תתפכחו ותכו על חטא.

blackbomber

New member
אני בהחלט גר בדרום וגאה זה.

אני בכלל לא לחוץ משלי, היא דווקא "בחורה טובה"! הבעיה היא "המשפחה"...

כשמלכלכים על מנהיגי המדינה ובטח בשעת קרב ובטח בהיקפים כאלו, מכאן שמבחינתי מדובר ב"טרור רשת"! והתגובה תהיה מידתית ובהתאם, עד שילמדו.

למעלה