תבוסתניהו קבע: הולכים לרגיעה

מה יחימוביץ' קשורה לעניין?

היא, כמו 98% מהציבור, נתנו תמיכה מ-ל-א-ה לראש הממשלה. כולם אמרו לו: לך על זה! כולנו מאחוריך. המתחיל במבצע - אומרים לו "גמור". ברגעים קשים כמו אלו, אין אופוזיציה ואין קואליציה. גאל אחת ולתמיד את תושבי הדרום מהטילים הללו שממררים את חייהם כבר 12 שנה.

האפשר להיות יותר ממלכתיים מזה?

ומה נתניהו עשה עם כל הקרדיט העצום שהוא קיבל?

אתה באמת לא שם לב שמדובר כאן בפודל שהתחפש לאיזה אבו-עלי?

בומבר..תקרא

כל מילה בסלע

blackbomber

New member
עכשיו כשאתה לא מלכלך, יחימוביץ' לא קשורה.

בפעם הבאה, תחשוב טוב לפני "תבוסתניהו" ודומה לאלו, זאת היתה הכוונה.
אם הבנת, טוב.
לא הבנת, לך לזועבי.

blackbomber

New member
אני מסכים אתך. אבל...

אנחנו מדינה דמוקרטית ואין לנו שום צורך ב"מנהיג", יש לנו צורך ב"מנהל" טוב.

"מנהיג" נדרש רק בדחק! ואנו מאוד רחוקים מדחק.
לא רק, גם אם יהיה דחק, אינני מוצא כרגע מישהו ריאלי ראוי יותר לתפקיד ראש הממשלה.

ליחימוביץ' למשל, אין שום ניסיון ניהולי ובטח לא משהו המזכיר "מנהיגות".
מועמדותה למשרת הניהול הבכירה במדינה ממש לא ריאלית ו/או הגיונית.
אם את מכירה מועד ריאלי אחר לתפקיד שטוב ולדעתך עדיף על נתניהו, ובתנאי שעמדותיו המדיניות/בטחוניות מקובלות על הציבור, את מוזמנת להציג אותו.

עזוב בובמר ביבי יוצא סמרטוט

כל מילה שאלי אמר נכונה

יושבים חמישה ימים 67K מילואמניקים
עם המדים והנעליים
וביבי מ ה ס ס !!

blackbomber

New member
תקשיבי בשקט.

המילואימניקים הם לא חמאסניקים ערבים ולא אינדיאנים.
הם מקבלים תדרוכים, בודקים את הכשירות הקרבית שלהם ומסווגים אותם למשימותיהם עפ"י מה שרואים בשטח, לא פשוט.

כולי תקווה שלא נצטרך את הפעילות הקרקעית! יען שנגיע להגשמת מטרות המבצע באמצעות הסכם בערבות בינלאומית.
אבל אם לא תהיה ברירה, יופעלו הכוחות הקרקעיים לאחר שקיבלו את התדרוך הטוב ביותר האפשרי לקראת ביצוע משימותיהם.

לא קשור למוצא, זה עניין של אופי ואישיות...

ביבי אדם לחוץ ונלחץ כי... כזה הוא. אין קשר לארץ הלידה של הוריו. בן גוריון, גולדה, שרון, מאיר הר ציון, מדינאים ולוחמים אחרים היו בערך מאותו הרקע והגיעו (הם או הוריהם) מאותם המקומות. אבל הם פשוט קורצו מחומר אחר...

קח לדוגמה את אנגליה.. היו כאלו כמו צ'רצ'יל ומרגרט תאצ'ר, והיו כאלו כמו צ'מברליין הזכור לרע שגרם לאסון עולמי בתבוסתנותו ונאיביותו.

פשוט אופי ואישיות - לא מוצא ולא עדה.

גל ים..

New member
למישהו פה מדגדג ללכת לבתי הקברות??

למישהו פה מאוד מדגדג לראות לויות בכל מקום ?? בושה וחרפה לכל אותם חולירות שמכנים את ראש הממשלה תבוסתן..
ועוד יותר טפשים האנשים שמאמינים שהכל בשביל הבחירות..
רוע מזוגג ומזוכך ...גועל נפששששששששש במהותו ..
מי שמאוד רוצה לראות את חיילי צה'ל בעזה אז שיתבשם וילך לשם לבד..
הכי קל לכתוב תכנסו לעזה..מה יש מישהו פה רוצה להריח דם..
זה מה שיעשה לכם את השבוע..לא מספיק נשפך דם ....
תתביישו ........

נכון, שכחתי שהצבא הוא בכלל אירגון פציפיסטי

שאמור להסתתר בעורף כאשר האזרחים הופכים לחזית. תודה שהזכרת לי מה תפקידו האמיתי של צבא בכל המדינות שבהן הוא קיים.

אני באמת מתפלא איך הצליחו היהודים להקים מדינה.. היום זה לא היה מצליח, ומלחמת ששת הימים, שבכל הפרמטרים, בכל מקום בעולם, נחשבת לניצחון אדיר, היום הייתה נתפסת כתבוסה נוראה כיוון שבמהלכה מתו חיילים.

גל ים..

New member
הצבא להזכירך הוא הילדים שלנו ..

ההורים האחים הבנים והבנות שלנוווווווווווו...למה להפקיר אותם?. אם אפשר לכתוב מהאויר בלי אבדות למה להכניס אותם למות..
איפה לעזעזל השכל שלך ?. שוב מדגדג לך ללכת ללויות ?? ללכת להורים שכולים?. מתגעגע ללכת לניחום אבלים ..
לא אניייייייייייייייייייייייי!! אם יש אפשרות לשקול מאה פעם לא להכנס שיחשבו עוד מאה פעם..
מה בוער?? לראות טנקים בוערים באש??? אל תבלבל לי את המוח...מצידי שיורידו שלטר..
לנתק מים חשמל אספקה..וששיערה אחת מראשו של אף חייל לא תגדע ...
חאלססססססססססססססססססס תבוסתנות זו חשיבה של אנשים שמאמינים שלהכנס לעזה זה ללכת ללונה פארק..
יש עוד דרכים להתיש אותם...יש לי בן משרת בדרום יש לי משפחה בדרום חברים בדרום ..
ואף אחד מאיתנו לא רוצה חיילים מתים יש מבין ??!

לאIנרד

New member
צבא זה לא ילדים!

הילדים בדרום יושבים במקלטים. הצבא נועד להגן על ביטחונם ולאפשר להם לחיות כמו כל ילד במדינה נורמלית בעולם.
כבר שבוע שאנשים בדרום לא עובדים, ילדים לא לומדים, עסקים סגורים.
אם אנחנו לא מוכנים לשלם את המחיר, אין לנו מה לחפש כאן. אפשר מעכשיו לארוז מזוודה וללכת.

גל ים..

New member
וצריך שיקול דעת נקודה..

מה רע בלהפעיל שיקול דעת?. מה רע בלחשוב עוד עשרים צעדים קדימה??
מה רע בלהגיד לעצמך אם אנחנו יכולים לסיים את זה בלי אבדות אז יאללה בואו נסיים את זה..
ומי שמאמין שהחמאס ניצח באמת אינו מבין כלום ..
במה הוא ניצח?. יש להם פצועים הרוגים תשתית שחוסלה מבנים קרסו ...איפה הניצחון הגדול??
למה לכנס בשביל מה?? מישהו מאמין שאפשר להרוג את כל החמאס הוא ילד..
מי שמאמין שאפשר להרוג מליוני מחבלים טועה...
מי שמאמין שלהגיע לעזה זה משחק גיים בוי כנראה עדיין חושב כמו ילד..
אם אין צורך במלחמה לא עושים אותה..נתניהו בסופו של דבר איש צבא..גנץ איש צבא ברק איש צבא..
ואם הם לא ממהרים מה אתם ממהרים ריבונו של עולם....

את כנראה באמת חושבת שצבא זה קייטנה...

רק שאת מסרבת להבין שהקייטנה הזאת עולה לכולנו הרבה מאוד כסף. אם אין בה צורך ואנחנו לא מוכנים לשום הקרבה, אז צריך לבטל אותה אחת ולתמיד. שישאירו את חיל האוויר בלבד או/ו שיסמכו על חסדי זרים.

אני חושב שרוב רובם של תושבי הדרום לא יסכימו איתך. להם כבר באמת נמאס ואני מסוגל להבין אותם. מקריבים מאות אלפי בני אדם כולל ילדים קטנים, נשים, זקנים ונזקקים, רק כדי שחס וחלילה לא תיפול שערונת מראשו של חייל צה"ל. אנחנו משדרים את זה לצד השני, והוא מנצל את חולשתנו לטובתו.

ומה נעשה כאשר הטילים יחזרו ליפול על תושבי הדרום, כלומר אחרי ה"הפוגה" שמנסים לתפור עכשיו, שעוד לא נכנסה לתוקף בכלל?

למעלה