תבגדו אם החוקית בהריון?

דקל נור*

Well-known member
סליחה על בסיס מה אתה קובע זאת
על בסיס המיזוגניה שלו. אלון תמיד ממציא איזה סקר עם נתונים שמשחירים את המין הנשי. וכשמישהו תם כמוך מבקש אסמכתא מדעית, הוא יאמר לך מה שענה. או יזמין אותך לעשות ניסוי חברתי מופרך או התערבות על מאה אלף שקל. מזלנו הנשים שהוא יחיד ומיוחד ואין בלתו.

alongrin100

Well-known member
על בסיס המיזוגניה שלו. אלון תמיד ממציא איזה סקר עם נתונים שמשחירים את המין הנשי. וכשמישהו תם כמוך מבקש אסמכתא מדעית, הוא יאמר לך מה שענה. או יזמין אותך לעשות ניסוי חברתי מופרך או התערבות על מאה אלף שקל. מזלנו הנשים שהוא יחיד ומיוחד ואין בלתו.
שיימינג זו תמיד טקטיקה שעובדת כאשר אי אפשר להתמודד עם העובדות.
משהו בסיגנון של המשפט האלמותי של משה סנה "טיעון חלש, להגביר את הקול"
תוכיחי לי שאני טועה, ואחר כך תכני אותו ובצדק מיזוגן.

נסיך.333

Well-known member
שאלה לנשים- אם החוקית של המאהב תכנס להריון, תמשיכו ברומן? כמובן שכל הבגידה מלכתחילה היא מעשה לא אנושי ומרושע כלפיי החוקיים, אבל אני מרגישה שאם אישתו תהיה בהריון זה יהיה הקו האדום שלי.
בואי נשאל הפוך, אם את בהריון תפסיקי את הקשר עם המאהב?
ומה תעשי עם ההריון מהמאהב?

in bal1

Well-known member
בואי נשאל הפוך, אם את בהריון תפסיקי את הקשר עם המאהב?
ומה תעשי עם ההריון מהמאהב?
למה שמישהי ברת דעת תכנס מהמאהב להריון.ני יודעת שדברים כאלה קורים.אבל זה מאד,מאד מסבך את העינינים.ולכן תמיד אומרת לבן זוגי החוקי,היה והיית עם מישהי שמור על עצמך.אל תביא לי לא מחלות ולא איזה תינוק הביתה.

דקל נור*

Well-known member
למה שמישהי ברת דעת תכנס מהמאהב להריון.ני יודעת שדברים כאלה קורים.אבל זה מאד,מאד מסבך את העינינים.ולכן תמיד אומרת לבן זוגי החוקי,היה והיית עם מישהי שמור על עצמך.אל תביא לי לא מחלות ולא איזה תינוק הביתה.
כשהגנים של הבעל לא משהו 😏

alongrin100

Well-known member
פחות או יותר מה ש @דקל נור* אמרה.
כיוון שקשה למצוא באדם אחד את כל התכונות של הגבר האידיאלי (גם עשיר, גם חתיך, גם גורם לתחתונים שלה להרטב, גם טוב במיטה וכו'...
נשים אימצו את הגישה של הפרדת רשויות בין ספקי השירות השונים.
יש גבר שהוא ספק סקס/זרע
יש גבר שהוא ספק משאבים ויציבות כלכלית...

דקל נור*

Well-known member
פחות או יותר מה ש @דקל נור* אמרה.
כיוון שקשה למצוא באדם אחד את כל התכונות של הגבר האידיאלי (גם עשיר, גם חתיך, גם גורם לתחתונים שלה להרטב, גם טוב במיטה וכו'...
נשים אימצו את הגישה של הפרדת רשויות בין ספקי השירות השונים.
יש גבר שהוא ספק סקס/זרע
יש גבר שהוא ספק משאבים ויציבות כלכלית...
אני די צחקתי. בעולם של בדיקות אבהות, לא מאמינה שמישהו גנבה זרע רק כי הבעל שלה קופיף.

Tarzan_dude

Active member
שאלה לנשים- אם החוקית של המאהב תכנס להריון, תמשיכו ברומן? כמובן שכל הבגידה מלכתחילה היא מעשה לא אנושי ומרושע כלפיי החוקיים, אבל אני מרגישה שאם אישתו תהיה בהריון זה יהיה הקו האדום שלי.
קו אדום? למה??

אם הפרטנרית הייתה בהריון יש מצב שהייתי עושה אותה הרבה יותר מבשגרה.
עד תשיעי ומעבר...

שירלי....
מצאת לך באיזה פורום לשאול על קווים אדומים חחח

ולמה את חושבת שבפורום הזה אין קווים אדומים?דווקא יש -תתפלאי או שלא,וברוכה הבאה.
הו לא לא.. תודה על הנימוס, אבל לא צריך להגיד לי "ברוכה הבאה". אני לא פה כדי להישאר ולקחת חלק במה שהולך פה.
השאלה של שירלי קפצה בעמוד הבית והעלתה בי גיחוך, אז לא התאפקתי מלענות לה, זה הכל.
לדעתי, לאנשים שבוגדים בבני הזוג שלהם אין קווים אדומים. אם היו, הם לא היו בוגדים, כי מה יותר קו אדום מלבגוד באשתך/בעלך? אז אם כבר חוצים את הקו הזה, מה הבעיה לחצות קווים אחרים...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הו לא לא.. תודה על הנימוס, אבל לא צריך להגיד לי "ברוכה הבאה". אני לא פה כדי להישאר ולקחת חלק במה שהולך פה.
השאלה של שירלי קפצה בעמוד הבית והעלתה בי גיחוך, אז לא התאפקתי מלענות לה, זה הכל.
לדעתי, לאנשים שבוגדים בבני הזוג שלהם אין קווים אדומים. אם היו, הם לא היו בוגדים, כי מה יותר קו אדום מלבגוד באשתך/בעלך? אז אם כבר חוצים את הקו הזה, מה הבעיה לחצות קווים אחרים...
יש הרבה דוגמאות לקוים אדומים בחיים ובכלל ,הפורום כשמו כן הוא ומתאים למי שרוצה-כותב-חושק-מאוהב ברעיון ועוד.מה שנכון לך וטוב-שונה לאחר.
היא כתבה בפורום על הקו האדום שלה,היא כתבה בפורום שמתאים לה ולנושא שהעלתה.
אף אחד לא מעודד בגידה,החיים הם מסע ארוך ולא אכנס לפילוסופיה,מה שגרם לך לגיחוך הוא לא בעייני ואת רשאית לא להשאר "ולקחת חלק במה שהולך פה"ובהצלחה רבה.

נערך לאחרונה ב:

MR.KC

Member
שירלי לא לי
חחחח
אם את מנסה למצוא כאן צדיק אחד בסדום...
אין
גורנישט
קאפוט
מפיש
נייט
אנשים פה קאניבלים אוכלי אדם
מזדיינים עם נשואות,הריוניות,במחזור,כאלה שסיימו מסיבת מחזור(מעל 18)
אל תנסי לחפש מצפון עם מצפן
ועז עם WAZE

MR.KC

Member
זוג צעיר, האישה נכנסת להריון והם מאושרים עד הגג. בחודש השני, אומר הרופא לאישה כי עליה להיות בשמירת הריון ואוסר עליה לקיים יחסי מין עד הלידה.
חולף חודש, הבעל לא יכול להתאפק יותר ומנסה לשכנע את אישתו לשכב איתו. האישה מבינה ללבו, מציעה שייקח 500 שקל וילך לנערת ליווי להתפרק.
הבעל מסכים, יוצא מהבית, אבל בחדר המדרגות פוגש את השכנה ששואלת אותו לאן הוא הולך, והוא סיפר לה את הסיפור.
אומרת לו השכנה:
– למה לך ללכת לחפש בחוץ? תן לי את כסף ואני אשכב איתך!
מסכים הבעל, נכנס לדירתה ומתפרק סוף סוף.
כעבור חצי שעה חזר לביתו מאושר. אישתו ומתפלאת:
– כבר חזרת? לא הלכת בסוף?
מספר לה הבעל כי השכנה נתנה לו תמורת 500 שקלים.
– מה? מתעצבנת האישה על השכנה, ממש מנוולת, כשהיא הייתה בהריון אני נתתי לבעלה בחינם…!

למעלה