תבגדו אם החוקית בהריון?

שירלי@

Active member
שאלה לנשים- אם החוקית של המאהב תכנס להריון, תמשיכו ברומן? כמובן שכל הבגידה מלכתחילה היא מעשה לא אנושי ומרושע כלפיי החוקיים, אבל אני מרגישה שאם אישתו תהיה בהריון זה יהיה הקו האדום שלי.

דקל נור*

Well-known member
שאלה לנשים- אם החוקית של המאהב תכנס להריון, תמשיכו ברומן? כמובן שכל הבגידה מלכתחילה היא מעשה לא אנושי ומרושע כלפיי החוקיים, אבל אני מרגישה שאם אישתו תהיה בהריון זה יהיה הקו האדום שלי.
בטוחה שאשתו תעריך את המאהבת המוסרית שלו

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
ברוכה הבאה,תסלחי לי אם אשמע נאיבית בשאלתי אבל-מה שייך אחד לשני?
אם את מנהלת רומן-בגידה שלהגדרתך "לא אנושי-מרושע ועוד" ולשניכם יש משפחות,חיים,ואישתו בהריון,מה קו אדום בזה?ואם את במקום של טוטאליות בקשר,מציעה בחום להרפות.

אנני נשואה,היו לי בעבר הרחוק רומנים כאלה ואחרים,קוים אדומים היו לי אבל-זה לא אחד מהם,זה בדיוק לכתוב"אם אישתו בהריון אז הוא כנראה לא ממש אוהב-רוצה בקשר,לא?נאיבי ולא בוגר אם כל האמפטיה וההבנה שיש לי,שבת נפלאה.🌺💐

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא ממקום של טוטאליות..
התשובה שלך מאד שיטחית,מאיזה מקום מגיעה שאלה כזו?ואם את באמת חושבת "שזה לא אנושי לבגוד,מרושע ועוד"למה את שם עדיין?
כאישה לאישה,אני חושבת באמת שאת צריכה לבדוק מול עצמך את הדברים- בקשר לא חוקי,ואולי בקשרים בכלל.
וקשר שהוא טוב לשני הצדדים ומלבד שלא פוגע במשפחה/בבעל/אישה הוא לפעמים גם מועיל ..

שי12346

Well-known member
ברוכה הבאה,תסלחי לי אם אשמע נאיבית בשאלתי אבל-מה שייך אחד לשני?
אם את מנהלת רומן-בגידה שלהגדרתך "לא אנושי-מרושע ועוד" ולשניכם יש משפחות,חיים,ואישתו בהריון,מה קו אדום בזה?ואם את במקום של טוטאליות בקשר,מציעה בחום להרפות.

אנני נשואה,היו לי בעבר הרחוק רומנים כאלה ואחרים,קוים אדומים היו לי אבל-זה לא אחד מהם,זה בדיוק לכתוב"אם אישתו בהריון אז הוא כנראה לא ממש אוהב-רוצה בקשר,לא?נאיבי ולא בוגר אם כל האמפטיה וההבנה שיש לי,שבת נפלאה.🌺💐
סקרנות …. תגדירי קווים אדומים
איזה קוים אדומים היו לך בקשר כזה ???

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
סקרנות …. תגדירי קווים אדומים
איזה קוים אדומים היו לך בקשר כזה ???
קו אדום לכבד אותו ואת משפחתו,בלי אובססיה,
לא לבשל לו את" הארנבת😃" לפחות,להנות ולאהוב את מה שיש לנו,הייתי בסיטואציה שאישתו נכנסה להריון כלל לא מתוכנן,לי יש זכות לומר לו שזה קו אדום?זה התאים תקופות מסויימות בחיי,לא היה קל רגשית ולכן מאד מהר הבנתי שקשר כזה הוא מרוקן אותי ולא מכיל(לפחות רגשית),להגיע לצימר ולעשות סקס מדהים זה נהדר אבל לא כשאת רוצה משהו מעבר,וזו אני כאישה פנוייה

אבח"י

Well-known member
מ'ני'גיד?
מעשה מרושע? מה יכול להיות מרושע בקיום יחסי מין, הנאה הדדית, שמירה על כבוד בת הזוג? זה לא שיושבים-שותים יין-מרכלים על החוקית-זיון מנחם וכו' נדמה לי צריך להבין אחרת את מעשה האהבה מחוץ למסגרת הנישואים.

Ellis Murphy

Well-known member
מהפוך הוא - כשאשתו בהריון הוא הכי חרמן...

alongrin100

Well-known member
מהפוך הוא - כשאשתו בהריון הוא הכי חרמן...
כשהיא בהריון גם היא הכי חרמנית.
לפני שבועיים היינו בסופ"ש בצפון.
האשה התפנקה לה בעיסויים.
אני לא בקטע, אז התרגעתי לי עם סיגר, ויסקי וספר טוב במרפסת הנוף.

בכורסא לא רחוק ממני ישבה מישהי בהריון די מתקדם.
היא הייתה שקועה בשיחה בהודעות מוקלטות בווטסאפ עם המאהב שלה. כל כך שקועה וזוהרת שלא שמה לב ששומעים הכל.

חצי שעה אחר כך הגיע הבעל....

לא מתפשרת כלל

Well-known member

ברור שלא
אני נשמה טהורה
יש לי בייגלה כזה מעל הראש
רואה?

לא מתפשרת כלל

Well-known member
למה?

למה להיכנס לחיים שלו עם אישתו?

זה לא אמור להיות שלך - באם הוא מכניס אותך לזה - יש פה את עיקר הבעיה.

אישוניאיש.
כולם מחפשים חיבוק.
מכניס אותה למה? בא ומספ
טוב שזה רק כמעט.
פעם בהזדמנות שמישהו יסביר לי למה בנאדם שאני סוג של מתעלמת ממנו מתעקש לחזור ולנסות למשוך את תשומת הלב שלי. מישהו פנה אליך, דיבר איתך, מכיר אותך מאיפשהו?

alongrin100

Well-known member
מכניס אותה למה? בא ומספ

פעם בהזדמנות שמישהו יסביר לי למה בנאדם שאני סוג של מתעלמת ממנו מתעקש לחזור ולנסות למשוך את תשומת הלב שלי. מישהו פנה אליך, דיבר איתך, מכיר אותך מאיפשהו?
מזמין אותך לחפש את מי שיהיה מוכן להסביר לך... זה יעסיק אותך לזמן מה.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
לא מתכוונת להמשיך את זה
אמרתי לך יותר מפעם אחת שאין לי שום עניין איתך אז אל תגיב להודעות שלי. אתה עושה מעצמך צחוק

אישון34

Well-known member
למה?

למה להיכנס לחיים שלו עם אישתו?

זה לא אמור להיות שלך - באם הוא מכניס אותך לזה - יש פה את עיקר הבעיה.

אישוניאיש.
כולם מחפשים חיבוק.

למעלה