תאריכי גיום מתנדבים

roiosdona

New member
תאריכי גיום מתנדבים

היי אני מתנדבת ומחכה כבר שנה וארבע לגיוס אחרי שהוציאו לי את המיץ ....חשבתי שיגייסו אותי במרץ ואז תא מתנדבים נזכר שעשו טעות בתיק ולא שלחו אותו ללשכת גיוס...בקיצור זה התעכב ומתעכב לחתימות ועוד דברים שמושכים את הזמן..עדיין לא הודיעו לי על תאריך גיוס מישהו יודע מתי תאריכי גיוס קרובים ?? שמעתי שיש ב15 לאוגוסט ולפי המצב לא נראה לי שזה התאריך למרות שמאוד הייתי רוצה מישהו שמע על גיוסים נוספים בספטמבר ???

adiiida3

New member
לפי מה שאני יודעת ..

יש אחד ב24.8 והבא אחריו ב7.10 יש עוד אחד בנובמבר אבל אני לא יודעת בדיוק מתי. שיהיה בהצלחה!

תאריכי גיוסים

היי, תאריכי גיוס מתנדבים הקרובים הינם ב-22/8,7/10 וב-11/11. אני ממליצה שתשלחי לי במסר אישי את פרטייך ע"מ שאבדוק מדוע בקשתך עדיין מתעכבת.

roiosdona

New member
תאריכי גיוס

ידוע לי למה זה מתעכב ...חלק מהבירוקרטיה של צהל ...שאלה לי אליך כמה זמן מתעכב תיק בסיום הליכים בלשכת גיוס? לאחר שיש כבר שיבוץ,פטורים וסיום תהליכים רפואיים וכל החתימות האפשריות? הרי ביננו אפשר למרוח את זה על פני שבוע ואפשר למרוח את זה חודש ואפשר בשיחת טלפון אחת לסיים את זה תוך יום. אז איך אפשר לזרז תהליכים למי לפנות טלפונית? לתא מתנדבים בתל השומר? למדור פרט לשכת גיוס? האם המפקד העתידי שלי יכול לזרז עבורי(הוא הביע נכונות)? שמתי לב שאם מצלצלים ומנדנדים דברים זזים מהר יותר ...בתא יכולים לעזור? מדוע אינך מזדהה בשם,דרגה?. אני מאוד אשמח לתשובה לגבי פרטים מצטערת לא נוהגת למסור פרטים מלאים ברשת

שיווה100

New member
נציגת התא מתנדבים מייצגת את התא

ולא את עצמה, ולכן אין כאן הזדהות בשם. בנוסף, זו לא רק קצינה אחת שעונה אלא יותר, ומכיוון שיש גם שינויי איוש מפעם לפעם, בחרנו להציג אותה כנציגת התא מתנדבים ולא בשם פרטי. לגבי הבירוקרטיה הצה"לית, בירוקרטיה יכולה להיות אלף ואחד דברים, הקצינה הציעה לך עזרה, אני בטוחה שבמסגרת תפקידה היא יכולה לבדוק עבורך איפה עומד התיק ומה הסיבה שדברים מתעכבים. שלחי לה מסר. מנצלת את ההזדמנות שוב להודות לנציגת התא על העזרה כאן בפורום.

roiosdona

New member
תאריכי גיוס

חבל שהעזרה היא (בכל מקרה קצינה או לא אני לא מוסרת פרטים ברשת בטח לא בפורום)רק כאן ואין היענות כזו של הקצינה ,קצינות בפועל לשעבר וכו.....בזמן פניה טלפונית בדרך כלל עונות חילות ששמים אותך על המתן בזמן שהן שואלות ומבררות ,בדרך כלל את יודעת את התשובה גם בלעדיהן וממשיכה לנדד ללישכת גיוס דרך מיטב,עדיין לא קיבלתי תשובה איך מזרזים עינינים...אשמח לקבל טיפים ...את מי בדיוק לבקש ...ולאן לפנות למיטב או לתא?...לא ענית האם המפקד העתידי יכול לזרז עינינים,מרגיז אותי שמנסים ליפיף עינינים ולא עונים תכלס לעיניין זה בהחלט היה מוסיף לפורום

שיווה100

New member
יקירתי הנכבדה

אני מניחה שעדיין לא התגייסת, אבל נסי להגדיל ראש. הקצינה בתפקיד ראש תא מתנדבים, כלומר כל אלפי המלש"בים המעוניינים להתנדב וכן אלפי המתנדבים בשירות נמצאים תחת אחריותה. מן הסתם את לא מצפה שהיא תעמוד כל היום בטלפונים עם המתנדבים, נכון? ברור שיש את המש"קיות שעונות ומבררות עבורה, הגיוני לחלוטין, אחרת היא לא תוכל לעשות דבר מלבד לענות לטלפונים. הפורום הוא עזרה ברוכה שיזמנו בו קצינות התא יכולות לענות כאשר יש להן זמן לכך, וכל הכבוד להן על כך. אני לא יודעת אם את יודעת, אבל גם לקצינים יש חיים מעבר לצבא (תתפלאי), והעובדה שהן מקדישות מזמנן על מנת לעזור ולסייע כאן בפורום מבורכת וצריך להודות להן על כך, אם את לא מעוניינת למסור את פרטייך במסר על מנת לקבל סיוע - אין בעיה, אבל להעביר ביקורת על אופציית עזרה שניתנת לך כאן - יש גבול לכפיות טובה יקירתי. אין לי מושג לגבי הבחורה עם הפרוטקציות אבל יש הליכים מסוימים שהתיק צריך לעבור וכן, זה לוקח זמן, את לא המתנדבת היחידה שהרופא צריך לעבור על התיק שלה או שאר התחנות בהן התיק עובר. דברים לוקחים זמן. ניתן לפנות למפקד העתידי על מנת שיזרז עניינים וניתן להתקשר בעצמך על מנת להיות מעודכנת באיזה שלב נמצא התיק ומה עוד נותר, ולוודא שהדברים לא מתעכבים עקב חוסר באישורים מצידך או כל סיבה אחרת. אין שיטת קסם בסיפור הזה ולכן גם לא תמצאי אותה כאן. בהצלחה בשירות....

roiosdona

New member
עזרה לזרז הליכים בהתנדבות

יש מישהו בפורום שיכול לתת טיפים א יך זה קורה בלי דיבורים סביב תכלס לעינין ,שמות ,טלפונים....הרי ידוע שאפשר לסיים את הכל גג שבוע שלא יספרו סיפורים עובדה מקרוב ידוע לי (בלי שמות) אנשים שההורים שלהם חברים של קצינים במקרפר כל ההליך ערך שבוע אז לא לספר סיפורים תכלס לעינין...לא להישאר אגואיסטים תנו גם לאחרים ...סה,כ מדובר על מטרה נעלה התנדבות לצהל במקום ללמוד או לעשות חיים...והמשפט כל עיניין ומקרה לגופו ..גם זה בלשון המעטה לא מדויק אז יאאלה בבקשה

roiosdona

New member
תאריכי גיוס

ידוע לי למה זה מתעכב ...חלק מהבירוקרטיה של צהל ...שאלה לי אליך לנציגת תא מתנדבים -כמה זמן מתעכב תיק בסיום הליכים בלשכת גיוס? לאחר שיש כבר שיבוץ,פטורים וסיום תהליכים רפואיים וכל החתימות האפשריות? הרי ביננו אפשר למרוח את זה על פני שבוע ואפשר למרוח את זה חודש ואפשר בשיחת טלפון אחת לסיים את זה תוך יום. אז איך אפשר לזרז תהליכים למי לפנות טלפונית? לתא מתנדבים בתל השומר? למדור פרט לשכת גיוס? האם המפקד העתידי שלי יכול לזרז עבורי(הוא הביע נכונות)? שמתי לב שאם מצלצלים ומנדנדים דברים זזים מהר יותר ...בתא יכולים לעזור? מדוע אינך מזדהה בשם,דרגה?. אני מאוד אשמח לתשובה לגבי פרטים מצטערת לא נוהגת למסור פרטים מלאים ברשת

למעלה