תאריכים של מחני מחוניים השנה

• פותח הנושא היליבילילהלה
  • פורסם בתאריך
ה

היליבילילהלה

Guest
הי לכולם

רציתי לשאול אם מישהו יודע במקרה מתי נערכים השנה מחני המחוננים בכיתות ב ובכיתות ו ?

תודה רבה
הילי

יורה נחושתן

Member
מנהל
הי לכולם

רציתי לשאול אם מישהו יודע במקרה מתי נערכים השנה מחני המחוננים בכיתות ב ובכיתות ו ?

תודה רבה
הילי
ממליץ לפנות ישירות למכון קרני ו/או לרפרנטים המחוזיים. קרוב לודאי שתקבלי תשובה ברורה יותר. בהצלחה.

מבחן שלב א' יתקיים בבתי הספר היסודיים ביום שני, ד' בכסלו התשפ"ב, 8.11.2021 בשיעור הרביעי בכפוף להנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך. במקרים שבהם בתי ספר או תלמידים לא יוכלו לקחת חלק בבחינה, בין היתר בשל הנחיות של אזורים מוגבלים, תחלואה או בידוד, המשרד יפרסם בעניינם הנחיות מתאימות.
מבחן שלב ב' צפוי להתקיים בחודשים ינואר עד מרץ 2022.
עוד לא ראיתי הודעה ביחס לכיתות ו'.

יש כבר הרשמה, אבל לא ראיתי תאריכים.
אני יודעת משנים עברו שזה לא היה תאריך אחיד לכולם, האם יש לך את הטבלה של התאריכים של כל המקומות?
לצערי לא מצאתי רשימה של תאריכים. אני מניחה שבזמן ההרשמה התאריכים נפתחים, אבל אין לי את מי לרשום, אז לא יכולתי לעבור עד למסך עם התאריכים.
כדאי לנסות להירשם ולראות מה קורה.

לצערי לא מצאתי רשימה של תאריכים. אני מניחה שבזמן ההרשמה התאריכים נפתחים, אבל אין לי את מי לרשום, אז לא יכולתי לעבור עד למסך עם התאריכים.
כדאי לנסות להירשם ולראות מה קורה.
אני צריכה מבחן מותאם לילד שלי ולכן לא יכולה להירשם כי מחכה למכתב.
|רמקול| אשמח מאוד, |בבקשה|, אם מישהו רושם את ילדו ויכול לצרף את לו"ז המבחנים עפ"י מקום מגורים.

למעלה