תאריך יציאה ל - BD

תאריך יציאה ל - BD ../images/Emo70.gif

טוב , אז הסרט יחולק לשני חלקים . החלק הראשון יצא במוקדם ב - 2011 , והחלק השני ייצא מאוחר יותר , גם ב - 2011 . Part 1’s release date will be early 2011 and Part 2’s release date late 2011. ( מתוך הכתבה ) בתמונה שמצאתי והעלתי כתוב שהחלק הראשון ייצא ב - 11.11.11 , אבל זה לא נראה לי הגיוני כי בכתבה שמצורפת כתוב שהחלק הראשון ייצא מוקדם ב - 2011 . אבל לכו תדעו

adi dion

New member
מממ קצת טעית ../images/Emo9.gif

הכתבה בכלל מנובמבר
וכל מה שכתוב שם זה השערות אם הסרט יחולק או לא :) אבל אם כבר BD.. בIMDB יש לינק לכתבה הזאת מאתמול ושם הם אומרים שאחרי שהיה אישור שהסרט באמת יחולק ל-2, עכשיו אומרים שהשחקנים בכלל חתומים על 4 סרטים ולא על 5 אז עדיין לא יודעים מה נסגר עם זה.. (יאללה אז תחתימו אותם על עוד סרט ונסגור את העניין
)

2MayaN2

New member
משהו אומר לי שהם לא יסרבו לחתום../images/Emo3.gif ../images/Emo221.gif

hodaya96

New member
למה את אומרת את זה?

זה מלחיץ אותיXD אבל אני לא מאמינה שלא יחתימו מקסימום יבקשו חוזה קצת יותר שמן אבל אין סיבה שלא יקבלו כי הם מרוויחים המון מהסרטים האלה...

2MayaN2

New member
א-כי זה אחלה כסף ופירסום ../images/Emo221.gif

כמובן שפירסון כרגע לא חסר להם אבל תמיד טוב להם להישאר בתודעה. וכמובן שאם הם ישחקו אותה "קשים להשגה" הם יכולים להרוויח יותר כסף (וגם אם לא הם עדיין ירוויחו הרבה) וב-כי אם הם הסכימו לתוכנית טלוויזיה על דמדומים אני לא רואה שום סיבה שהם לא יעשו את החלק השני של הסרט. סה"כ זה לא כמו הארי פוטר שהסרטים רצים הרבה שנים ואני יכולה להבין שלשחקנים נמאס או קשה כבר עם אותה דמות (כי חלקם עשו בעיות), דמדומים זה די חדש ואני לא חושבת שהם יוותרו כ"כ מהר. (לפחות מקווה
)

Steph17

New member
איזה תוכנית טלויזיה? ../images/Emo2.gif

נראה לי אני מזה לא מעודכנת XD

מנהלים עכשיו מו"מ עם השחקנים להעלות תוכנית

טלוויזיה של דמדומים ,,,,חח רוב מקבל מיליון וחצי דולר לפרק

2MayaN2

New member
הם פשוט מתעקשים לסחוט את כל המיץ מזה ../images/Emo221.gif

זה יהיה ממש רע אם זה יצא>< כל המסחור הזה כבר ממש מתחיל להרוס לי את כל "הקסם" של הסאגה:\

לדעתי זה לא ממש קשור למסחור

כמו שמסדרות עושים סרטים,פשוט ההפך מסרטים עושים סדרות חח כל עוד זה יהיה טוב לא תהיה לי בעיה אם זה

למעלה