תארו לעצמכם שזה היה הפוך

לאIנרד

New member
תארו לעצמכם שזה היה הפוך

תארו לעצמכם, אם היו נרצחים שוטרים בהר הבית, ובוז'י היה מציב מגנומטרים והרחוב הערבי היה מתלהט, תארו לעצמכם שמשפחה ביו"ש היתה נטבחת, ודיפלומט ישראלי כמעט והיה נרצח בשגרירות בירדן.
תארו לעצמכם כיצד הייתם מגיבים אם בוז'י היה מתקפל. מוריד את המגנומטרים. ולא רק. הוא היה מסיר גם את המצלמות על ההר .
תארו לעצמכם מה נתניהו היה אומר עליו? על בוז'י...
מה בנט היה אומר עליו? ומה ליברמן היה ממלמל?

ואתם יודעים מה. תארו לעצמכם אם בוז'י היה שוקל לשים מגנומטרים ובסוף היה נעתר לעצת ראשי מערכת הבטחון שלא לפרוס אותם. מה הייתם אומרים עליו? מה הייתם חושבים עליו?

כעת, עם יד על הלב אימרו לי מדוע אתם מגלים אפס סובלנות כלפי בוז'י ואין סוף סובלנות הבנה והערצה כלפי ביבי, אותו ביבי שלו היה זה הפוך...היה כבר צולב את בוז'י מעל כל במה אפשרית....

katomish

New member
אתה שואל כאילו אין חשיבות לעמדה פוליטית

באותה מידה אפשר לשאול את החברים מהשמאל שרובם המוחלט התנגד להצבת המגנומטרים, אם היו תומכים בהצבת מגנומטרים אם היה מדובר בצעד של ממשלת שמאל
&nbsp
&nbsp

לאIנרד

New member
לא כל כך הבנתי לאן אתה חותר

רק לפני שבוע רגב, ביטן וליברמן תמכו בנתניהו בהחלטתו להציב מגנומטרים.
מישהו ראה אותם לאחרונה?

katomish

New member
אין לי מושג לגבי ביטן

רגב אמרה שההחלטה להסיר אינה טובה (היא השתמשה בביטוי קשה יותר שאני לא זוכר)
&nbsp

tgranot

New member
ממשלת שמאל הייתה מתאמת את ההצבה עם הוואקף וירדן....

ולא משתמשת בהם כסמל להנצחת ריבונות.
ממשלת שמאל גם הייתי מצפה כי תגביל את הפולחן היהודי בהר הבית למתחם הכותל בלבד על מנת להמנע מהסלמת החיכוך הזה מלכתחילה.

marabo

Well-known member
זה עניין של ציפיות

מבוז'י אף אחד לא היה מצפה ליותר ולכן אם היה הוא מתנהל בדרך בה תארת זה לא היה מעורר עניין בכלל, זה היה צפוי, זה היה עובר בתשקורת כמו כותרת בעמוד 5 למטה.
מנתניהו בכל זאת מצפים ליותר לכן ההתנהלות הזאת מייצרת יותר רעש.

tgranot

New member
אז צפוי לך תהליך מתמשך ומתסכל/ קומי למדי, תלוי איך מביטים בו

מצד אחת תמשיך לצפות מנתניהו .
מצד שני הוא יאכזב אותך פעם אחר פעם.
מצד שלישי תמשיך לקנות את הלוקש שהוא מאכיל אותך, כי הכל באשמת השמאל למרות שהוא זה הנמצא בשילטון.

marabo

Well-known member
רמת הציפיות שלי ממנו די נמוכה

אני לא הצבעתי לו (למעשה - הפסקתי מזמן להצביע בבחירות).
כך שמספיק שיעשה דבר קטן אחד או שניים לטובת ארץ ישראל לעם ישראל בכל הקדנציה שלו זה יצדיק את רמת הציפיות ולא יהיה לי שום תסכול.

לאIנרד

New member
חבר בפייסבוק שיתף מכתב של נתניהו בעת שהיה באופוזיציה

מעניין איך דעות משתנות כשעוברים לכיסא הממשלה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם פרס היה יוצא למלחמת הלבנון הראשונה באותן הנסיבות

ששרון ובגין יצאו אליה, לא היו הפגנות המוניות, אף אחד לא היה מעיז לומר שמדובר במלחמת יש ברירה. וגם אם היה קורה טבח סברה ושתילה תחת ממשלת השמאל של רבין ופרס, היו מוצאים איך לטייח את זה והיו מסירים מישראל כל אחראיות על מעשי הפלנגות הנוצריות.

ככה זה עובד בישראל, כניעה שמלאנית בלתי נסלחת ויציאה למלחמה תחת ממשלת ימין נבדקת בזכוכית מגדלת. לכן יצא שאת רוב האדמות מסרו ממשלות ימין ואת רוב המלחמות ניהלו ממשלות שמאל.

לאIנרד

New member
נו, אז מה המסקנה שלך?

תבחר הפוך ממה שאתה רוצה

נ.ב: שחרר ממני את השרקרק המצחין.

יא 0

ם בהר הבית, ובוז'י היה מציב תארו לעצמכם, אם היו נרצחים שוטרימגנומטרים והרחשמשפחה ביו"ש היתה נטבחת, ודיפלומט ישראלי כמעט והיה נרצח בשוב הערבי היה מתלהט, תארו לעצמכם גרירות בירדן.
הייתם מגיבים אם בוז'י היה מתקפל. מוריד את המגנומטרים. ולא רק. הוא היהמצלמות על תארו לעצמכם כיצד ההר . ה מסיר גם את
ומה ליברמן היה ממלמל? יה אומר עליו? על בוז'י...תארו לעצמכם מה נתניהו ה
מה בנט היה אומר עליו? ם בוז'י היה שוקל לשים מגנומטרים ובסוף היה נעתר לעצת ראשי ותם. מה הייתם אומרים עליו? מה הייתם חושבים עליו? ואתם יודעים מה. תארו לעצמכם א
מערכת הבטחון שלא לפרוס א
כעת, עם יד על הלב אימרו לי מדוע אתם מגלים אפס סובלנות כלפי בוז'י ואין סוף סובלנות הבנה והערצה כלפי ביבי, אותו ביבי שלו היה זה הפוך...היה כבר צולב את בוז'י מעל כל במה אפשרית....

jackie111

Well-known member
כאופוזיציה הליכוד

נהדר. יש להם כושר לכלוך והכפשות
נפלא. על השמאל ללמוד מהם איך
עושים אופוזיציה.

לאIנרד

New member
בלהה

ואני מציאותי ולא חולם על מהפך אלא על גוש חוסם שימנע מביבי להרכיב את הממשלה הבאה.

נזכר בימים היפים? גוש חוסם עם ערבים ועריק שקראו לו גונן שגב

זה לא חלומות בלהה
, זה סיוט.
אפשר להציע לך כדור שינה חזק? בטוח שתחלום רק חלומות טובים.
אבל בבוקר תתעורר לעוד יום רגיל בו אתה מבין שהגוש שיש לך זה ליחה
על שותפיך הטובים והנעימים.

למעלה