תאוריית הקשר התנועתית

ionuke5

New member
ואם זה באמת קונספירציה?

אתה תיקח הכל בצחוק?! זה עדיין נושא חשוב, ואני חושב שאנחנו באמת נצטרך להפגין לפחות חלק מההופעה ( לדעתי בכלל לפני ההופעה), אבל אני לא חושב שזה קונספירציה, וגם אם כן אי אפשר להפגין על כלום צריך למצוא איזה בסיס או הוכחה

כבדייייייייייייים

חברה להירגע הכל בשליטה... לא צריך להתפלצן! קחו דברים ביתר קלות ושימו ל מתי צוחקים ומתי לא... תנועת הבוגרים פלצנים הנה ראיתם.... לקחת דברים בקלות! קשישה לשלטון

חברים יקרים!; אור האסקפיסט ותומכיו

מה שאתם אומרים פה זה פשוט לדעתי תוצאה מוחלטת ודרך מאוד יפה להביע תסכול דרך מחאה על כך שטיפקס לא מופיעים... אני בעד מחאות! באמת! רק צריך לעשת אותם על דברים הגיוניים וחשובים... אם אתה משקיע מאמץ על מחאה... שתהיה משמעותית... ואני מאוד צטער... אבל מחאה על הלהקה שתופיעה במופע אביב והדרך בה נקבעה הלהקה זה לא כ"כ משמעותי וחשוב... תגידו תודה שיש מופע אביב! כי באותה מידה שעשו סקר יכלו לקבוע בלי לשאול אף אחד... ותכלס... גם אם זה נכון... גם אם זאת באמת "קונספירציה של תנועת הבוגרים" חבר ותומכיו!... תמחאו על דברים טיפה יותר חשובים! אבל רק טיפה... *(כוכבית) אני לא יודע איפה אתה חיי... אבל בגזרת מחוז צפון הדרומי באמת שיגעצ וסינרגיה ניצחו במדגם של מינה צמח* אור!, תומכיו! וקוראי הודעה זאת אחרים!; אני קורא לכולכם: "קחו את הגלולה הירוקה-כחולה זוהרת+נצנצים!; צאו איתי למסע בעקבות ההרגעות הכללית!, ההתמודדות הראליסטית עם המציאות! והקשבה להחלטות דמוקרטיות בארץ ישראל! בברכה בכבוד ובהערכה למחאות משמעותיות בלבד! עלו והגשימו! צוקי רינגרט קבוצת חונטזה קן גבעת אלה (I Love My Bogeret) מחוז צפון!-מסתכלים על כולם מלמעלה! נ.ב אני מקווה שתסתדרו עם הופעה של שיגעצ/סינרגיה ולא של טיפקס הכוללת מפגש תנועתי של השכבה הבוגרת הארצית..

JPOM

New member
בונא כולם פה סאחים אש...

צחקו איתכם, תשתחררו, לא הכל מחאות ושינוי חברתי בחיים. יש גם הומור, ציניות וצחוקים. הורסי בדיחות...

kaktusa

New member
וול דהה

[האשדודית מדברת
] ברור כאילו, זה כמו בערבי סרט לצעירה שמחליטים על סרט מראש ואז כדי לגייס שמים להם סקר להראות שהם שותפים בהחלטה על הסרט?

כן, בדיוק! ../images/Emo6.gif

אני לא יודעת מה איתכם, אבל אותי, ההודעה של האסקפיסט, הרגה מצחוק.

kaktusa

New member
את צוחקת?!

[אה כן, את צוחקת, זה מה שאמרת הרגע] בדיוק באתי לכתוב הודעה על זה שההצבעה על איזו להקה תופיע זה כמו הסקרים על ערבי סרט, ואז נכנסתי לפורום וראיתי את ההודעה ההזויה הזאת

ionuke5

New member
זה לא בטוח שזה פועל ככה

וזה די עצוב שאתם באמת משקרים לחניכים שלכם ככה, כי תכלס אפשר לעשות גם הצבעה נורמלית...

puddle of shit

New member
לקחתם קצת קשה הא?

אור כתב הודעה הומוריסטית ומגניבה על המחאה שלו ואתם הפכתם את זה לדיון ברומו של עולם:) צחוקים הא? אני מפגין עם אור!

after noon

New member
אורי נשששמה!

קבוצת סברס מאחורייך אתה יודע מה אמר פעם זקן סיני חכם בענייני להגדיל ראש "אם כבר חושבים - חושבים בגדול!" מה זה הפגנה תוך כדי ההופעה לעומת הכוח האמיתי שבידנו ? ? ? "שביתת האטה" - בונים במחנה קופים בקצב של כפיתה לשעה "שביתת רעב"- מזמינים פיצה למחנה "שביתת ערכיות"- כותבים מורלים לכל הגרעינים על 'רוצה בנות' "שביתת היגיינה"- הולכים כללל השכבה להתקלח - ויהי מה! "שביתת חפירות"- לא זורמים עם המדריכי גרעין במוזה של טקסטים ופעולות וכולי וכולי המהפכה כבר כאן

מה את מקשיבה לבן בכלל?!

שביתת סברס- וכל מילה נוספת מיותרת. (אני לא מאמינה שאמרתי את זה עוד 5 שניות מתכנסים מאות חולוניקים מחוץ לבית שלי)

מושי נשמה,

את כולך זנב של סברס. מה את עפה?! יש לך שלוש שניות לרדת למטה אנחנו עם אלות! חולים עלייך. נסגור חשבון במחנה קופים!

Mr Babache

New member
אם כבר סברס ומחנה קופים

אחרי ששני2 הבנים היחידים שהיו לכם בקבוצה זרמו לחיים הצרכניים, המקסימום שתצליחו לבנות יהיה פח, וגם זה אחרי שבן יבוא לעמית ויבכה לו שעה שהוא לא מצליח לחבר את הסנדות.

after noon

New member
עכשיו קווים אישיים, הא נשמה?

ברור שלא נבנה, בשביל מה יש את גרעין נותב הסמרטוטים? בענייני מתקתקים לנו ערסל 1 2

Mr Babache

New member
חומד,

גרעין נותב לא צריך לתקתק ערסל אפילו לעצמו, יש לנו סגור יפה יפה בעטיפה של ביתילי רק מחכה שנזרום עליו.

למעלה