תאונות דרכים = פיגוע!

תאונות דרכים = פיגוע!

כאחת שגולשת בפורומים של תפוז כבר דיי הרבה זמן ובעיקר לאור העובדה שלכולנו יש ילדים ובעיקר לאור העובדה שהבת שלי עומדת להוציא רשיון נהיגה ולו רק לאור העובדה האחת והיחידה.. לכולנו יש ילדים ויש להם הגה ביד יש להם קריזה יש להם בגרויות ויש להם הרבה אדרנלין.. הילדים שלנו זה העתיד שלנו,הילדים שלנו זה החיים שלנו,אנחנו מגדלים ילד עד גיל 18 ביזע דם ודמעות ועל כן אנחנו מחויבים לשמור עליהם ובעיקר להדריך אותם. הכביש זה מגרש הרצח שלהם והרכב זה כלי הרצח,מה צריך לעשות כדי שזה יגיע למודעות כזאת בדיוק ולא בערך שתאונות דרכים = פיגוע רצחני מתועב על ידי נהגים חסרי תבונה ובעיקר נהגים שהמילה לי זה לא יקרה נמצאת בלקסיקון שלהם. הבת שלי עומדת להוציא רשיון נהיגה ואני אמא לחוצה והיסטרית והמחשבה הזאת גורמת לי לנדודי שינה,לא מתכוונת להכנס לפסיכולוג ולא להתחיל בכדורי הרגעה אבל מה שכן אני רוצה שמישהו יבין שזו מכת מדינה. בדיוק כמו שאנשים מפחדים מסרטן ומאיידס ומהמילה פיגוע הם חייבים גם לפחד מהמילה תאונת דרכים! אז איך עושים את זה ואיך מגיעים למצב שכולם ידעו ויבינו שיש לילדים שלנו כלי רצח ביד וצריך בכלי הזה להיזהר פי שבע.. שיהיה שבוע טוב ומבורך ובשורות טובות על כולנו אמן.

shy-1

New member
נקווה שלא יקרה לה כלום.

אחת הבעיות בכביש, שבטיחותינו לא תמיד תלויה בנו, אלא בנהגים האחרים. ולכן מצאתי את דבריו של דיכטר מהיום(שיש להגביר האכיפה בכביש), כמעליבים במיוחד, מאחר ואנו כתבנו כך כאן לפני שנים !

meggie

New member
שבוע טוב לך ולך ../images/Emo13.gif

אכן תאונות הדרכים הן האוייב המר שלנו (גם) דאגתך שועלונת מובנת ומוכרת רק שאני לא בטוחה שהסטטיסטיקות מאשרות שכל "הרוצחים" בכבישים הם אכן בסביבות גיל ה-18 אנחנו כולנו כאן מגיעים לבסוף למסקנה שכל התחלואים שלנו כאן בארץ חמדת אבות, נובעים ומתחילים מחינוך לקוי
חינוך חינוך וחינוך שבוע טוב ורגוע ובלי תאונות דרכים

למעלה