תאונה בכביש הערבה בין אוטובוס לרכב פרטי

מצב
הנושא נעול.

באג2003

New member
4 הרוגים ביניהם פעוט בן שנתיים.

easyJet

New member
עוד דיווח קטן מהערבה..........
.אוטובוס אגד שיצא בשעה 14:00 נכנס ברכב צבאי לפני מס' דקות. כעת בתבצע פיזור בין הנוסעים לאוטובוס אחר שיצא גם הוא בשעה 14:00 מתל אביב. אין כרגע פרטים נוספים. הדיווח מחבר שכעת על האוטובוס

באג2003

New member
עוד דיווח קטן מהערבה..........
.אוטובוס אגד שיצא בשעה 14:00 נכנס ברכב צבאי לפני מס' דקות. כעת בתבצע פיזור בין הנוסעים לאוטובוס אחר שיצא גם הוא בשעה 14:00 מתל אביב. אין כרגע פרטים נוספים. הדיווח מחבר שכעת על האוטובוס
הכביש הזה הוא אסון!
בקטע שבין מחסום אילת לסמר הכביש כבר בעל 4 נתיבים, עובדים כעת על קטע סמר - צומת יטבתה, ויש מרכזים לקטע יטבתה - קטורה. אבל במשרד התחבורה חייבים להמשיך עם פרוייקט ההכפלה הזה צפונה לכל אורכו של הכביש הזה.

zvir1

New member
הכביש הזה הוא אסון!
בקטע שבין מחסום אילת לסמר הכביש כבר בעל 4 נתיבים, עובדים כעת על קטע סמר - צומת יטבתה, ויש מרכזים לקטע יטבתה - קטורה. אבל במשרד התחבורה חייבים להמשיך עם פרוייקט ההכפלה הזה צפונה לכל אורכו של הכביש הזה.
ממליץ לכולם לנסוע בקטע הכפול ואח"כ לכביש 40
כביש 40 נוח לנהיגה , ומצומת הנגב הוא כבר כפול עד ת"א.

בועז ל

New member
ממליץ לכולם לנסוע בקטע הכפול ואח"כ לכביש 40
כביש 40 נוח לנהיגה , ומצומת הנגב הוא כבר כפול עד ת"א.
ממליץ על המלצתך. זוהי גם הדרך שלי לאילת.

באג2003

New member
מומלץ מאוד אפילו
בתור תושב העיר הדרומית יצא לסוע לתל אביב לא מעט ולעיתים גם על בסיס שבועי. הפעם היחידה שנסעתי דרך כביש הערבה שלא לירושלים או לים המלח הייתה בשנתי הראשונה לרישיון (לפני7 שנים). בין שלל היתרונות של הכביש אפשר לציין את נפח התנועה הדליל בו, מפותל ומעניין בניגוד לארוך ומשעמם, קצר יותר וכמובן חסרונם של המשאיות שפוקקות את כביש הערבה, ובאותו נושא לא פעם ראיתי אבנים קטנות עפות ממשאיות ״ופוצעות״ שמשות רכבים. בקרוב עם השלמת הכפלת הכביש עד צומת קטורה מדרום ועד צומת הנגב מצפון כפי שכבר ציינתם ישאר קטע כביש בן 180 ק״מ בעל נתיב נסיעה בודד. אולי עם פתיחת מלון היוקרה החדש של ישרוטל - ״בראשית״ ישודרג הכביש בדומה לשדרוג שעבר עם פתיחת מלון פונדק רמון בתקופת ממשלת רבין, עם זאת נפח התנועה דליל מאוד ואינו ריאלי להכפלה.

25306yosef

New member

ממליץ בחום גם לעצור להתרעננות בפונדק נאות סמדר שנמצא בצומת שיזפון. יש שם יוגורט עזים אורגני מעולה, גבינות מעולות, וגם נקטרים טבעיים אורגניים של פירות נשירים שגדלים בקיבוץ נאות סמדר בשיטה אורגנית. יש שם גם גלידות טבעיות המבוססות על הפירות הנשירים, וגם יינות, צימוקים, תמרים, סילאן, שקדים, הכל אורגני.

wantok

New member

ממליץ בחום גם לעצור להתרעננות בפונדק נאות סמדר שנמצא בצומת שיזפון. יש שם יוגורט עזים אורגני מעולה, גבינות מעולות, וגם נקטרים טבעיים אורגניים של פירות נשירים שגדלים בקיבוץ נאות סמדר בשיטה אורגנית. יש שם גם גלידות טבעיות המבוססות על הפירות הנשירים, וגם יינות, צימוקים, תמרים, סילאן, שקדים, הכל אורגני.
גם הזיתים שלהם מצוינים
ונמצאים קבוע אצלי במטבח. שמן הזית גם לא רע בכלל. פעם הייתי מנסה למצוא מישהו שעובר באזור כדי להביא לי. לאחרונה גיליתי את הסחורה שלהם ליד הבית ב- 'זמורה' בירושלים.

25306yosef

New member
גם הזיתים שלהם מצוינים
ונמצאים קבוע אצלי במטבח. שמן הזית גם לא רע בכלל. פעם הייתי מנסה למצוא מישהו שעובר באזור כדי להביא לי. לאחרונה גיליתי את הסחורה שלהם ליד הבית ב- 'זמורה' בירושלים.
שכחתי את הזיתים...
את המוצרים של נאות סמדר ניתן להשיג ברוב החנויות האורגניות בארץ.

אורי404

New member
הכביש הזה הוא אסון!
או שלכל הפחות ירחיבו את השוליים

kalil

New member
מחריד
כבר מזמן הכביש הזה היה צריך להיות בעל 4 נתיבים ועם הפרדה בין אילת עד צומת סדום. במשך 63 שנים שרי התחבורה שלנו ישבו וחיממו את הכיסא. כמה הרוגים יכלו למנוע אלוהים!

מצב
הנושא נעול.
למעלה