תאונה בין רוכב טייץ לרוכב צבי צב

gal5515

New member
הרבה שטויות נאמרו שם...

במיוחד לגבי המשקל של האופנוע... חחחח
 

magesty

New member
ממש לא מצחיק

ואני מאד מקווה שימצאו במהרה את הנבלה . הבעיה שהדביל עדיין חי בסרט שהנבלה תחזיר לו צלצול , ולכן הוא עדיין לא מפרסם את תמונתו .
 

gal5515

New member
זה כן מצחיק !!!

האופנוע שוקל 300 ק"ג ???? זה מראה על בורות בנושא. מסכימה שזה מוציא שם רע לקהילת האופנוענים אבל מה שלא נעשה שנושא זה תמיד יהיה ככה. אפילו שהרוכב לא נראה מהחבר'ה החוליגנים שרוכבים בלי קסדות, הוא היה ממוגן כראוי עם קסדה, חליפה, מגב וצביצב. צריך לזכור שרוכבי האופניים הם לא תמיד "טלית שכולה תכלת" והרבה פעמים יש להם אשמה לא קטנה. אי אפשר לשפוט במקרה הזה כי שמענו רק צד אחד של המטבע.
 

magesty

New member
מתי עשית תאוריה ?

איך רוכבי אופניים יכולים להיות אשמים ? רוכב אופנים נחשב בדיוק כמו הולך רגל אם גישה כמו שלך לרוכבי אופניים , מהר מאד יעלמו אופנועי השטח מארצינו .
 

gal5515

New member
מה הקשר בכלל???

אתה טוען שהולכי רגל לא יכולים להיות אשמים???? שטויות במיץ עגבניות !!! נכוןו שברוב הפעמים הנהג/רוכב אשם אבל יש מקרים יוצאים מהכלל, אני מכירה 2 מקרים כאלו לפחות. אנחנו לא יודעים מה היה שם בדיוק, כמו שכתבתי, למטבע 2 צדדים ואנחנו ראינו רק אחד מהם.
 

TShavit

New member
את צודקת. באמת בור.

איך הוא לא יודע שאופנוע לא שוקל 300 ק"ג? ואם הוא כזה בור, אז ברור שהוא המנייק בכל הסיפור הזה... גבירתי, בהנחה המאד סבירה שרוכב האופניים לא מצץ מהאצבע את הסיפור, יש כמה דברים שאפשר לומר ברמה גבוהה של סבירות, אפילו לפני ששמענו את הצד השני: 1. לא היה כאן מצב שבו האופנוען התקדם לאיטו בכוח רגליו במהירות אפס, ופתאום הגיח רוכב האופניים במהירות עצומה ללא שליטה ופוצץ את האופנוע. 2. מי שנוסע בשבילים בלי לקחת בחשבון שאולי מגיע מישהו בכיוון הנגדי, הוא לא רק מסוכן לסביבה ולעצמו אלא גם טיפש. 3. אילו האופנוען בסיפור היה מתנהג כמו בנאדם ומחזיר טלפון, זה לא היה מגיע לעמוד הראשי של תפוז. מכאן ואילך את מוזמנת להמשיך בתהליך הסקת מסקנות בעצמך. טל
 

billy milligan

New member
זה מופיע בדף הראשי של תפוז

נכון, לא נכון, אמת או לא בכל מקרה זה מוציא שם רע לקהילת האופנועים.
 

אהוד א1

New member
הסר דאגה מלבך,התדמית שלנו גם ככה בקאנטים.

לא שזה צריך לעניין אותך.
 

אהוד א1

New member
מהבלוג של החסה:

תדמית. רוצה לשמוע את התדמית שיש לרוכבי האופניים אצלי? איך הדוכס כתב פעם - אין חיים בשוליים,יש רק צמיגים ישנים ופגרים של חתולים..."(ציטוט מהזכרון,מתנצל מראש).
 

xfwind

New member
../images/Emo41.gifתפנית חיובית../images/Emo26.gif

מסתמנת עם ההודעה הנוכחית שמדברת על קשר שיצר הפוגע בנפגע. כנראה שרוכב האופנוע מתקשה בחשבון ולקחת לו כמה שעות לעשות 1+1. כרגע התמונה יותר אופטימית ואני אישית (שחוטא גם בהנאת שטח מדווש) מקווה שיגמר טוב עם מסר חשוב לרוכבים (בעיקר הממונעים).
 
למעלה