תאהבו את תשנאו, ווסטברוק פריק סטטיסטי ברמה היסטורית

OrEl74

Well-known member
מנהל
סוגר עונה רביעית עם ממוצע טריפל דאבל, הזוי

קבצים מצורפים

• Screenshot_20210507-130541_NBA.jpg
    Screenshot_20210507-130541_NBA.jpg
    KB 151.3 · צפיות: 1

Rapgamer

Well-known member
בהחלט. הוא ריבאונד נדיר בתור גארד, והיכולת שלו לכווץ את ההגנה ב-open court ולמצוא את השחקן הפנוי היא ברמה גבוהה מאוד. בפלייאוף קבוצות מתכוננות מולו יותר, שמות עליו שחקן ארוך ומבטאות את המגבלה שלו במשחק עומד.

הוא פשוט אתלט מצוין. זה הסוד שלו, וחייבים לתת לו קרדיט על הדרך שבה שומר על הגוף.
הכדורסל שלו פחות מסתדר לי. מחזיק בכדור 15 שניות, ולפעמים זה מסתיים באסיסט ולפעמים לא, אבל זה לא כדורסל מנצח, כש-4 שחקנים לא משותפים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
הוא פשוט אתלט מצוין. זה הסוד שלו, וחייבים לתת לו קרדיט על הדרך שבה שומר על הגוף.
הכדורסל שלו פחות מסתדר לי. מחזיק בכדור 15 שניות, ולפעמים זה מסתיים באסיסט ולפעמים לא, אבל זה לא כדורסל מנצח, כש-4 שחקנים לא משותפים.
כששחקן מסיים משחק עם 20 אסיסטים
קצת קשה להגיד שהשחקנים האחרים לא שותפים.

אבל אני מבין את הכוונה הכללית של מה שכתבת

OrEl74

Well-known member
מנהל
עוד משחק פסיכי של ראס שמשווה את שיא כל הזמנים בטריפל דאבלס וכנראה ישבור אותו בימים הקרובים.

נתון הזוי שקראתי עוד לפני המשחק הלילה
ווסטברוק יכול לשחק בכל המשחקים שנותרו לסיום העונה ולסיים עם טור סטטיסטי של 0 מולחט, ועדיין יסיים עם ממוצע של טריפל דאבל.

Rapgamer

Well-known member
עוד משחק פסיכי של ראס שמשווה את שיא כל הזמנים בטריפל דאבלס וכנראה ישבור אותו בימים הקרובים.

נתון הזוי שקראתי עוד לפני המשחק הלילה
ווסטברוק יכול לשחק בכל המשחקים שנותרו לסיום העונה ולסיים עם טור סטטיסטי של 0 מולחט, ועדיין יסיים עם ממוצע של טריפל דאבל.
וושינגטון השלימה ניצחון כפול על אינדיאנה, עקפה אותה בטבלה והשיגה את הטייברייק. ווסטברוק עלה לגיים ווינר בזריקת פייד אווי מחצי מרחק, אותה זריקה שהוא החטיא כל הרבע הרביעי וההארכה. שריקה שנויה במחלוקת לעבירה שלחה אותו ל-2 מהעונשין והוא שם אותן.
בהקשר לנתון שציינת, נותרו 4 משחקים לסוף העונה שזה בערך 5% ממנה.

ביל קלע 50 והתקרב לקרי בראש טבלת הקלעים רק כדי שסטף ישים 49 משלו ב-29 דקות מול קבוצת החובבנים של אוקלהומה. יכול להיות שאם היה משחק רבע נוסף היה שובר את שיא השלשות למשחק בודד.

ברוקלין ניצחה את דנבר במשחק צמוד שהוכרע על החטאה של יוקיץ' בהוק שוט מטווח קצר. ההפסד הזה די מבסס את הנאגטס במקום הרביעי במערב, כנראה הקבוצה היחידה בקונפרנס שהמיקום שלה נקבע בסבירות גבוהה. אולי מעכשיו ינצלו לפחות חלק מהמשחקים שנותרו למנוחה.

Krit123

Well-known member
נצל"ש - דנבר/ברוקלין
הגענו לשיא והתרסקנו במהלכו של משחק אחד, הפך מהניצחון הפונציאלי הכי מתוק להפסד הכי מדכא העונה.
לצד למורי/ברטון/מוריס/דוזייר, חסרנו הפעם את גורדון/מילסאפ/נאג'י בנוסף לכך. בדרך כלל לא הייתי טורח לציין את נאג'י, לא כי הוא לא ראוי חלילה, פשוט כי הוא נדחק מהרוטציה, אך בהתאם לנסיבות בהן ראינו את בול בול וצ'נצ'ר מקבלים דקות משמעותיות ההעדרות שלו בלטה. בניגוד אליהם הוא שותף באופן קבוע בשלב מסוים העונה, עם תפקיד מוגדר.

נתחיל מהטוב, כמעט ניצחנו את ברוקלין בבק-טו-בק עם הרכב ג'י ליג, שאשכרה lit them up במחצית הראשונה. הייתה אופוריה, מרקוס הווארד קלע שלשות סוף סוף, אחרים הוסיפו לתרום, הספסל על הרגליים, קיירי בן של זונה, היה שמח. הגענו ל-21 הפרש, החמישייה התחילה את הריצה בניצחונו של פורטר J, קלע 4 שלשות קשות והוציא אותנו לדרך. הם הרבו למסור לנו את הכדור, הקשר בין ההגנה שלנו לאיבודים שלהם היה מקרי בהחלט, הפגינו חוסר תיאום וכמעט תחושת מיאוס אחד מהשני במחצית הראשונה. דאנדרה ג'ורדן אפילו עלה לכמה דקות שצעקו מחאה, ג'ו האריס היה בלתי נראה על המגרש. שיחקו עם IQ נמוך, אבל רק עד להפסקה.

נעבור לפחות טוב, היינו זקוקים נואשות לכך שמישהו מהצוות המסייע שלהם ימכור, קרה בדיוק ההפך. הם סוף סוף השכילו לערב את יוקיץ' בכל מהלך, בלייק קלע 4 שלשות ברבע השלישי, ג'ף גרין הוסיף 3 משלו (ה-J. Green שלנו לא פגע). הם תפרו אותנו, אין לנו דרך לשמור על קבוצה שמסוגלת לרווח את הרצפה ועוברת סף מסוים של פליימייקינג על הדרך, פשוט אין. הם סיימו עם שוטינג ספליטס של 62-52-82, ומדובר על 33 זריקות מהעונשין.
עדיין שמרנו על הפרש קטן, עד שהעלנו שוב את הספסל. פעם נוספת פספסנו הזדמנות בסוף רבע שלישי/תחילת רביעי, ועל החשיבות של היתרון מבחינה מנטלית כבר דיברנו. החמישייה כללה את הווארד/האריסון/בול בול/צ'נצ'ר/מקגי, אני לא בטוח שזה הרכב ראוי לליגת הקיץ. נאש החזיר את דוראנט וקיירי מוקדם יחסית ברבע הרביעי, מאלון הגיב בפורטר/פאקו (שהיה ענק, פשוט ענק), אך במחצית השנייה ג'ף גרין לא יצא ל-MPJ מהגופייה, ליווה אותו כמו צל ומנע ממנו לקבל את הכדור בכל מחיר.

ההתקפה הלכה והפכה סטטית גם לאחר שג'וקר חזר, אבל איכשהו עדיין היה לנו סיכוי לנצח. איבודים לא מחויבים למציאות העניקו לג'וקר סיכוי לחתום עונת MVP, הוא לא לקח. הוא הגיב באיבודים משלו והחטאות לא אופייניות, אולי הפעם השנייה בלבד שראיתי אותו 'נחנק' בשלוש-ארבע השנים האחרונות, לצד ההפסד הביתי ללייקרס בעונה שעברה. הגיעו עוד ועוד הזדמנויות והכדורים פשוט נפלו החוצה.. כבונוס הוא התלונן לשופטים על שריקות שלא באמת הגיעו לו וקיבל טכנית. החטיא fading hook מהפוסט, שזה הגו-טו שלו בקלאץ', מול שמירה של דוראנט. אם היינו מריצים 100 פעם את אותו מהלך, מאיפה שהוא התחיל, אני לא חושב שהיינו סופרים מעל 10 החטאות. הוא שיחק טוב, אבל חייב להודות שזה Bad optics, בזמן שאמביד לא מפסיד משחק וקרי יצא מהכרה כבר לפני חודשיים, הבנאדם מתחיל משחק מ-35 נקודות. לדעתי זה מחזיר אותם די חזק למירוץ אם ימשיכו ככה, בהנחה שג'וקר לא מתעלה על עצמו או ממשיך להפסיד. אני לא רואה סיבה להעניש את קרי על הסגל שלו, הוא משחק כדורסל עילאי וסוחב קבוצה למקום השמיני במערב. הקייס של אמביד כבר יותר מורכב, אך עדיין קיים כמובן. בקיצור, אנחנו צריכים לקחת לפחות 2 מ-3 המשחקים שג'וקר צפוי לשחק בהם, והוא צריך לדפוק מספרים, אחרת, זה נהיה קשה.

למעלה