ש ע ר ו ר י ה ! !

אלינור*

New member
ש ע ר ו ר י ה ! !

תגידו רק אני עובדת במקום הלא נכון??????? מי מכם לא עובד ביום ראשון- פורים?? למשל חבר שלי לא עובד ביום ראשון ואני מאוד שמחה בשבילו אבל גם אני רוצה לא לעבוד ביום ראשון ולהיות איתו !! זהו חג יהודי !! אני לא מבינה את זה או שיש חוק שלא עובדים או שיש חוק שעובדים או שבעבודה הבאה שלי אני אשאל מה המדיניות לגבי כ-ל חגי ישראל * מרגישה מקופחת
*

AFRICA

New member
עובד ...!

מה ... החיים שלי דבש כמו שלך ? אנחנו השחורים עובדים כמו חמורים .... נכון איטלקי ?

גם אני עובדת ביום ראשון

אני עושה משמרת צהריים קצרה- 4 שעות ובערב יש מסיבת פורים מהעבודה שלי!!! מסיבת תחפושות כמובן+תחרות כשהזוכה מקבל צימרים בצפון!!! וכמובן ריקודים קריוקי כניסה חינם מין הסתם ומשקה ראשון חינם!!!!! דווקא אירגנו אחלה מסיבה! רק חבל שאני עובדת יום למחרת וקמה ב-5 בבוקר אבל לא נורא אני אשרוד

אלינור*

New member
איפה הדבש ?? תראה לי !!

אני אולי לוקחת חופש ביום ראשון לא מקבלת זה לא פייר וחוץ מזה .....אני חצי שחורה !! : ) נ.ב קרנוש תהני לך מסיבות פורים זה כייף בכלל חגים זה כייף עוד חודש פסח!! : )

אני באמת שחורה!!!

ומה זה אומר??? מצד אחד אני עובדת מן הצד השני יש מסיבה ומן הצד השלישי אני עובדת יום למחרת!!! מה לעושת? אי אפשר שהכל יהיה טוב!!

Purple Mushroom

New member
מה זה ?

כולם שחורים כאן בתפוז ? אני במוצא חצי ספרדי וחצי אשכנזי . אבל ניראה לבן .

צומיש

New member
גם אני עובדת ../images/Emo4.gif

אבל בערב יש מסיבה במשפחה... אבל חבר שלי ביאס אותי אז אין תחפושת השנה
לראשונה בחיי לא נורא גדלתי לא

מתחפש לקאובוי השנה, החלטתי לשנות

כהרגלי הבחירה השנה הייתה שוב בין באטמן לבין תחפושת פנקיסט עכשיו היות והחגורה של האקדחים בתחפושת הבאטמן - בלויה לגמרי החלטתי ללכת על משהו אחר כאמור נותרה לי ברירה אחת ויחידה - פנקיסט לא לא הפעם השנה אני אתחפש למשהו מיוחד (מי שישמע גם כן, כולה באטמן) אוקצור אני הולך להביא אותך ביתחפושת משהו בן זנונים אז אם תראו איזה באטמן ככה שנראה כמו זורו דעו -- זה אני כשאת קמה בבוקר ומתלבשת והשמש לך שולחת דרישת שלום את שותה עוד כוס קפה ונזכרת איך בלילה הוא הופיע בחלום

Purple Mushroom

New member
למה לא כיף ?

האמת שאין לי תחפושת השנה . אבל זה כיף להיתחפש . מתכנן רק להיתאפר השנה , בימקום תחפושת שלימה .

candybox

New member
שום גדלתי, שום כלום../images/Emo70.gif

להפך, ככל שגדולים יותר, כייף יותר להתחפש
אז יאללה... למצוא משהו ומהר

candybox

New member
אני לא עובדת ביום ראשון../images/Emo70.gif

אהממ... אבל, אני כבר לא עובדת שנתיים
היי, אני לא לומדת ביום ראשון
אהממ.... אבל, אני כבר לא לומדת בימי ראשון שנה וחצי.... יא
יא
יא
יש לי משהו נדיר - בעלי יהיה בבית ביום ראשון
ואמרו... אמן.

Purple Mushroom

New member
אה. את לא עובדת ?

כבר שנתיים ? חשבתי שניהול פורום בתפוז זאת עבודה . מה ? לא משלמים על זה ? חבל . חשבתי . חשבתי לא טוב .

candybox

New member
רגע../images/Emo70.gif אני חוזרת בי../images/Emo70.gif

כילו, בטח שאני עובדת, להיות אמא זה לא עבודה? בטח שכן

משיייי

New member
אני עובדת ראשון

וגם שני מ8 בבוקר עד 22:00 בלילה מקווה שיהיה קלללללללללל וטוףףףףףףףף וכייף כמו השבוע האחרון
בהצלחה לטורנדו וחג פורים שמייייייייייח

Purple Mushroom

New member
למה כל כך הרבה ?

כמה שעות זה ? 14 שעות ? במה את עובדת משי ? ולמה לא ענית לי במסר האישי ?

משיייי

New member
אחראית משמרת בטורנדו בארנה

ולא עניתי לך כי המסרים שלי לא עובדים

למעלה