שת"פ - פרקטור אנד גמבל

שת"פ - פרקטור אנד גמבל

במסגרת שיתוף פעולה עם תפוז אני רוצה לספר לכם על פרוקטר אנד גמבל (P&G), מעניקת החסות הרשמית לאולימפיאדת לונדון 2012,
אשר יצאה במבצע ספורטיבי לכל המשפחה (בטח גם ראיתם את הפרסומים בטלויזיה) :
רוכשים בחנויות אחד ממוצרי פרוקטר אנד גמבל בחודש יוני (אין לכם עוד הרבה זמן...),כגון: אבקת הכביסה אריאל, מוצרי טיפוח השיער של פנטן והד אנד שולדרס, מוצרי מותג ג'ילט, אולוויז ועוד, נכנסים לאתר HTTP://MOM.MAKO.CO.IL, מכניסים את הפרטים ויכולים לזכות. כל מוצר נוסף מגדיל את הסיכוי לזכות.
במסגרת ההגרלה תחלק החברה 100 חוגי ספורט שנתיים ל- 100 זוכים בסכום של עד 2600 ש"ח לחוג.

פרוקטר אנד גמבל, מודה ומוקירה את אימהות ספורטאי המשלחת האולימפית הישראלית ללונדון 2012, העומדות מאחורי הצלחת ילדיהן ואת האימהות ככלל, אשר עוזרות לילדיהן להפוך לאלופים.

לקבלת פרטים נוספים ובצפייה בסרטון כנסו לאתר מאקו.

קיבלנו גם חבילת מוצרים מעולה של פרקטור אנד גמבל כמו סבון הכלים של פרי שהעברתי לאמא שלי כי אצלנו הוא כבר בשימוש קבוע מפעילות אחרת - אמא שלי התאהבה בו , שמפו של פנטן ומברשת שיניים מעולה של אוראל B- שאלון קיבל אותה כי היא מגיל 8 וממש נהנה ממנה.

אז אני קניתי , מילאתי פרטים ומשתתפת בהגרלה. תזדרזו זה רק עוד 3 ימים....

hag70

New member
גרררררררררררררררררררררררררררר

אני מתחרפן מהדבר הזה.
על מה אני אחראי בגידול הילדים שלי?
לא להאמין שאנחנו ב 2012.

Noich80

New member
וכל האלה ששואלים אם אבא בייביסיטר היום

כשאני יוצאת?

remember1

New member
פעם בעל של חברה שלי אמר שאתמול הוא היה

הבייביסיטר
אז עניתי לו
שהייתי בטוחה שהוא האבא.....

הזוי לא? שאבא יתיחס לעצמו כבייביסיטר....

נונה17

New member

כי אבא הוא רק תורם זרע ולאישה אין שום תפקיד אחר בחיים חוץ מלהפוך את הילדים שלה לאלופים... ופרוקטור אנד גמבל גם ידועים בניסויים בבע"ח.

באמת מעצבן. ובלי קשר

הוידיאו עם השחיין האולימפי האמריקאי ואמא שלו (ראיתי בפייסבוק) מקסים! (והבחור חתיך שחבל"ז)

yoyo10

New member

שטסתי לחו"ל עם חברה לשבוע ממש רחמו על האבא המסכן שנשאר לבד
מיד שאלו מי עוזר לו
שאני נשארת איתם שהוא בחודש מילואים או בנסיע מהעבודה זה נראה לאנשים בסדר גמור

Indie62

New member
אני יכולה להגיד לך על מה אתה לא אחראי

כלים, כביסה, שפשוף סירים ולהיות במחזור.
אלה המוצרים של החברה הכה מודרנית הזו.
וככה עוזריםלילדים להפוך לאלופים, כנראה.

golaash

New member
המלצות ואי המלצות על מוצרים

בלי תפוז
המלצה - ספריי תחליב הגנה של סקין גארד לילדים: נעים למריחה, נעים להתזה, לא עושה תחושה דביקה בידיים ולפי זה שהילדה לא נשרפת - עושה ת'עבודה.
אי המלצה- ספריי הגנה לילדים של לייף בריח מסטיק ענשבים עדין - לא נעים להתיז ישר על הגוף, כשמתיזים על היד הוא נוזל דיי מהר ולכן קשה למרוח, משאיר תחושה סטיקי דביקי בידיים וכל המוצא אצת הריח שלו מתבקש להחזיר (או בקיצור: שום ריח ענבים ושום כלום). אני רק מחכה שיגמר

hag70

New member
כשאותי שואלים אם אני הבייביסיטר היום

(בדרך כלל יום ששי)
אני עונה שכן ושאשתי הבייביסיטרים בשאר הימים.
צריך הרי שיוויון בזוגיות

Noich80

New member
ממליצה גם:

בסופר פארם, מי שקונה מוצרים של לייף, יכול לקנות אוהל לפעוטות ב 29 שקלים. קניתי 2 חבילות גומיות לשיער ב 10 שקלים. אוהל ממש חמוד, מתקפל לתיק קטן. אני רק צריכה עכשיו לקנות כדורי פלסטיק.

למעלה